היא הגיעה אלינו, לנהריה

RossieL

Active member
היא הגיעה אלינו, לנהריה

למרות העיכוב של משטרת התנועה

למרות שאף שוטר לא ממש התחיל אתה וזרק לה מחמאה, מה שהעליב אותה קשות,
היא הצליחה להתרומם ולהגיע לנהריה ולתת הופעה משגעת, בדיוק כמוה.
עם הפה הגדול, העם המוגזמות שלה ובעיקר עם ההומור הטוב והקול הגדול.

שפיטה, אין ספק שהיא גדולה, ובכלל אין ספק שהיא דיווה.
יאלה, שתבוא שוב, גם אני אגיע שוב

ש שאט אפ
ות תודה, נגמרה העבודה

שחר 676

Well-known member
מנהל
היא כבר הגזימה עם החיקויים הללו....

לא ניתן אפילו לראיין אותה ברצינות , החיקוי הזה בפיה כבר הפך נלעג לאללה.

במקום שירה קיבלנו פרודיה מגוחכת , לא שאכפת לי כמובן , אם זה מביא לה מעריצים אני בעד.

RossieL

Active member
שפיטה

שפיטה היא דמות, וככזו, כך היא מופיעה, מדברת, שרה.
גם כשמזמנים אותה לראיון, מזמנים את שפיטה ולא את רותם שפי.
אז, שפיטה מוזמנת ושפיטה מגיעה ושפיטה מדברת/ מתראיינת.

אגב, שפיטה היא זמרת מוכשרת, בעלת יכולות ווקליות מצוינות,
היא מופיעה עם להקה ולא עם ליווי מוקלט, והיא, כאמור, מצוינת,
למרות ועל אף המבטא שהיא סיגלה לעצמה.

כאמור, שפיטה היא דמות והיא מביאה אותה ב 100%
ולא, היא לא מגוכחת, היא מצחיקה והיא אמיתית.
וזו, כמובן, דעתי.
לא חייבים להסכים איתי

שחר 676

Well-known member
מנהל
צביקה הדר גילם בזמנו את "ז'וז'ו חלאסטרה" אך המשיך להתראיין

כצביקה הדר.

ראיתי אותה מופיעה בתוכנית ראיונות מסוימת לפני כשבוע וגם שם היא ליהגה וציחקקה באותו מבטא ללא הפסקה, לא ענתה לשום שאלה ברצינות ומתחה את גבולות אותו גימיק הרבה מעבר למינון הרצוי ובכך המאיסה אותו בעיניי.

היא מנסה למקסם רווחים מן הדמות הספציפית הזאת בטרם ימאס לציבור לחלוטין ממנה ואני יכול להבין את מניעיה אך אני כבר לא מסוגל לצפות או להאזין לדמות המפוברקת הזאת.

זו גם לא שירה אותנטית בעיניי , זה בסה"כ מופע סטדנדאפ וחקיינות שהיה מוצלח בזמנו אך אט אט הוא התקדם על עבר הביטוי " עבר זמנו ובטל קורבנו"

אני באופן אישי לא מסוגל להאזין או לצפות בה.

זו דעתי הסובייקטיבית בנושא.

RossieL

Active member
שפיטה וצביקה הדר

זהו בדיוק.
צביקה הדר גילם את ז'וז'ו ושפיטה היא שפיטה.
את צביקה הדר הזמינו לתכניות אירוח ושאלו אותו על הדמות שהוא מגלם, את שפיטה, נו, מזמינים את שפיטה. לא מזמינים את רותם שפי ומדברים אתה על הדמות. מזמינים את הדמות! [נראה לך שאם היו מזמינים את ז'וזו' לראיון, היה מגיע צביקה הדר?]

לגבי השירה, בעיניך זו אינה שירה אותנטית, בעיני רבים אחרים כן.
כי זו השירה של שפיטה.
כך היא מדברת, מתנהגת, שרה, ככה היא!
ואחזור ואכתוב, לדעתי, הבחורה מוכשרת ברמות!

ייתכן שיבוא יום והיא תימוג, כמו עוד הרבה אומנים "אותנטיים" שהגיחו לחיינו והיום הם כבר לא.
אבל בינתיים, היא מהממת, מצחיקה, שנונה, מוכשרת ובעיקר - לא עושה חשבון לאף אחד!

שחר 676

Well-known member
מנהל
לדעתי הזמינו רק את רותם שפי לראיון וציפו ממנה

לדבר בין השאר גם על "שפיטה" אך היא מתעקשת להמשיך בגילום אותה דמות גם כשלא צריך ובכך היא מביאה אותה לכדי מיאוס. (לדעתי)

אולי אין לה משהו אחר למכור ?

את זאת אנו נדע רק ברגע בו נראה ממנה משהו אחר זולת אותה דמות .

בקיצור , אנו כרגיל לא מסכימים

אוטוטו מופע החקיינות והסטנדאפ הנוכחי יאבד גובה ואז נראה אם כשרונה של שפי "יחזיק מים"....עוד חזון למועד.

שחר 676

Well-known member
מנהל
את כתבת....

" לגבי השירה, בעיניך זו אינה שירה אותנטית, בעיני רבים אחרים כן.
כי זו השירה של שפיטה.
כך היא מדברת, מתנהגת, שרה, ככה היא!"

ובכן , שוב , שפיטה הינה דמות פיקטיבית לחלוטין ולכן היא אינה אותנטית , מדובר בחיקוי מוגזם של השפה הערבית עם ניואנסים אישיים אותם המציאה רותם שפי.

זוהי אינה מוסיקה מזרחית כזו או אחרת מדובר במופע "סטנדאפ של שירה"

יתכן ויש אי אילו שמאלנים אשר חולמים וחושבים כי "שפיטה" היא סמל לדו קיום יהודי פלשתיני, סוג של גשר בין העמים ואולי בזכות אותה "שפיטה" יבוא השלום עלינו....חחחחח

נו טוף....

RossieL

Active member
או, סופסופ

הנה הצלחת להשחיל את השמאל והימין גם לענינה של שפיטה.
לא יודעת אם זה יותר מצחיק או יותר עצוב.

חיא2

New member
זה שחוש הנקודה העיוורת שלך, העצובה

זה מצביע על התרוקנות הרוח לגמרי.
קח קצת חופשה, קרא קצת ספרי היסטוריה [ לא ויקיפדיה ] העשר את רוחך בספר שירי אצ"ג, פתח ספר פרשנות לתלמוד, או קרא ספרי קבלה על גלגולים.. כך תוכל להמנע מהפיכת כל דבר לימין-שמאל.

RossieL

Active member
ימין ושמאל

לא יקרה, חיא, לא יקרה.
גם אם יקרא עכשיו פרק בתורה, מייד יהיו ימין ושמאל בנפשות הפועלות.
ואם יקרא שירה, מיד ימצא את הימין והשמאל בשורות.
ובהסטוריה, נו באמת, הרי כל ההסטוריה היא ימין ושמאל ומה טוב יותר מכך שהמדינה תתרוקן מאנשים בעלי דעה שמאלנית "ותיוותר הארץ לימין בלבד".

ןאתה יודע מה?
אולי כך עדיף, וואלה, במחשבה שניה, מגיע להם בדיוק את מה שהם מבקשים.

** נדמה לי שזה חלום רטוב של שחר ודומיו, אבל החלום הזה שלהם לא יתגשם כי יש מספיק תושבים בארץ מכל גווני הקשת שהארץ הזו היא שלהם והיא חשובה להם מספיק כדי שיישארו בה ויגנו עליה מפני כל מי שינסה להחריב אותה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני הייתי שמח מאד אם כל החמוצים , הבכיינים , המפונקים ....

הצבועים , הצדקנים , הגזענים אשר מביעים את רצונם לעזוב את ארץ אבותיהם בשל שלטון הימין ירדו מן הארץ לעד.

יש מסכנים אשר מאד רוצים לרדת מן הארץ אך לדאבונם מצבם הכלכלי אינו מאפשר להם ולכן הם תקועים פה. { אמנם אומללים אך עדיין יהירים ומתנשאים....ללא שום סיבה כלשהי
}

אחח רוזי רוזי , לקבל הטפות מוסר לחיים מאחת כמוך זה מאד משעשע.

יש גם כאלה אשר מנסים לבדל עצמם מן האוכלוסיה "העממית" אשר הם מתגוררים בקרבה ובזים לה - הם שמאלנים רק מפני שהם מבקשים להשתייך למחנה הנכון ולא מפני שהם באמת מבינים מדוע.........אם זה עוזר להם לשרוד...אני בעד.

חיא2

New member
שחוש, מתי שמעת אותי או את רוזי מדברים על ירידה/עזיבה?

נראה לי שאתה מתיחס אל שנינו בקלות דעת ובזחיחות המאפיינת בורים ועמי ארצות או מוסתים על ידי לשכת התעמולה הביביאנית בעידוד מיקי זוהר או שר התקשורת אמסלם, שלא להזכיר את אוחנה הנפוטיסט.
אבל, אישית, כיוון שאני אשכרה מת עליך, למרות דעותיך ואולי בגלל דעותיך המצחיקות, המשקפות ללא כחל וסרק את זרמי המעמקים של הלאומנות היהודית-הישראלית, לא אכפת לי שלל השיפוטים שאתה שופט אותי .. לגבי רוזי זו החלטה שלה.
ואחרון, נשמה יפה ואבודה, תינוק שנשבה שכמוך - האליטות הוחלפו, אתה מזכיר לי אדם שזכה באיזה פרס, הפך מעני לעשיר גדול, אבל לא מאמין ולא מודע לשינוי בסטטוס החברתי-הכלכלי שלו, וממשיך את חייו כדלפון - לכן צא מבועת ה"מסכנות". הימין בשלטון כבר למעלה מאז 1977, עם שתי הפסקות קצרות. התקשורת איננה שמאלנית, מה ל'שות, רבים מתרפסי נתניהו בה משונאיו [ אם נתניהו הוא בכלל ימין ולא סתם איש מופקר ותאב כוח ].

שחר 676

Well-known member
מנהל
מה קשור השינוי בסטטוס החברתי כלכלי שלי ?

אני מתעב אליטיזם , טהרנות , צדקנות , התנשאות , גזענות ועוד....תכונות בזויות אלו מצויות למכביר אצל מצביעי צד פוליטי מסוים { הן מצויות בעוד צדדים פוליטים אך במינונים נמוכים הרבה יותר }

הימין זכה בבחירות אך למרות זאת לא השכיל לנצל את ניצחונותיו בכדי לשבור ולאזן מחדש את מעוזי הכח של החונטה השמאלנית במדינת ישראל.

בג"צ , פרקליטות , תקשורת , תרבות ועוד.....

כיום אנו נמצאים בקרב מאסף על הדמוקרטיה הישראלית .
החונטה השמאלנית אשר נואשה מלשוב לשלטון באמצעים חוקיים גמרה אומר בליבה להתנקש בדמוקרטיה הישראלית על ידי פוטש מאורגן ומתוזמן כנגד ראש ממשלה מכהן .

החונטה על כל שלוחותיה גלגלה תחקירים תקשורתיים מפוברקים אל מפתן דלתו של נתניהו והשתמשה בכל עוצמתה בכדי "להבשיל" אותם לכתבי אישום אשר יובילו לפרישת ראש ממשלת ישראל מרצון או מכפיה.

זכור ידידי , אכיפה סלקטיבית היא האמאמא של כל השחיתויות !!!

אתה יותר מידי אינטלגנטי מכדי להביע רצון לירידה מן הארץ , גם שמאלן קיצוני כמוך מבין היטב שטוב מאד לחיות בישראל.....יאמר לזכותך כי יש רגעים בהם אתה מחובר למציאות באופן מוחלט
וזאת בניגוד לרבים מחבריך לדרך הסובלים מהשתלות דיכאון תקשורתיות אשר הביאו את מצבם הנפשי אל עברי פי פחת.......הכינוי "חמוצים" כל כך הולם את רובכם
.

משום מה מעולם לא נחשפתי אל אנשי ימין אשר ביקשו לעזוב את ארץ כנען בשל שלטון השמאל , אפילו בתקופת אוסלו הארורה כשאוטובוסים התפוצצו כאן למכביר לא העזתי לחשוב על ירידה מן הארץ.........נחשפתי להתנהגות בזויה מסוג זה רק אצל שמאלנים בכיינים , רופסים ונעדרי עמוד שדרה.

ועוד דבר , איני לאומני , אני לאומי !!!

חיא2

New member
רק אם לא קשה רוזי, אפשר לקרוא לי אריק

חיא = חביב ינאי אריק, ואריק זה השם שבו כולם קוראים לי
[ אגב, חסר עוד שם משפחה שלי, זה של בת זוגי שכבר 36 שנים הוא גם שלי].

שחר 676

Well-known member
מנהל
אותי אתה שולח ללמוד היסטוריה ?

אני שהספריה בביתי עמוסה בספרים היסטורים....חחחח

שוחחנו רבות אתה ואני , שיחות ארוכות ועמוקות על מגוון נושאים.
ולא מדובר בשיחות מוגבלות בשל צרות אופקים של חלק נרחב מן הכותבות בפורום זה
.....אם זה מה שאתה חושב עלי אז אין לי אלא לומר כי זכרונך אינו כתמול שלשום....איני מאמין שהתחלת להיות דמנטי אבל רצוי שתרענן את זכרונך.

כשאני נחשף לטהרנות וצדקנות אני נזכר בשמאל
כשאני נחשף לצביעות מחליאה , אני נזכר בשמאל
כשאני קורא את רוזי , אני נזכר בשמאל.

רוב הנושאים הנדונים בפורומים הוירטואלים עוסקים באקטואליה - כלומר בפוליטיקה , אז מספיק לקשקש .

חיא2

New member
כלומר, למרות תחביבך לאסוף ספרי היסטוריה

כנראה אינך קורא אותם כמו שצריך, אם עד עתה לא קלטת ששיפוט הוא תוצר של הקשרים מורכבים ביותר ואינו יכול להיות חד-מימדי כפי שאתה, היסטוריון דגול שלי מעדיף:
כשאני נחשף לטהרנות וצדקנות אני נזכר בשמאל
כשאני נחשף לצביעות מחליאה , אני נזכר בשמאל
כשאני קורא את רוזי , אני נזכר בשמאל

נראה שנקודה נוספת אצלך היא בורות סוציולוגית וככל הנראה גם תרבותית ממדרגה ראשונה.
אז אל תתחסד, ואנחנו יכולים לקיים שיחות רבות ומורכבות [ נראה לך סתם אנחנו מחבבים זה את זה], אבל די עם האמירות השיפוטיות שמאפיינות כל אדם וכל עמדה פוליטית והדבקתן ל-צד אחד. זה בדיוק וממש דוגמה מובהקת לדפי מסרים של לשכת התעמולה הביביאנית, למרות שאתה חושב על הכל לבד

שחר 676

Well-known member
מנהל
אוףףף , שוב אתה מרצה תוך שימוש במילים פלצניות כגון

"בורות תרבותית וסוציולוגית" , קדחת לי חור בראש
, הרבה חול ואין מה לאכול , דבר לעניין כפרה תפסיק לנסות להרשים את רוזי.

עם כל חיבתי אליך האמת חייבת להאמר , אתה שמאלן קיצוני תומך מדינת "כל אזרחיה וכל מסתנניה" , אתה בז לדת אבותיך ומוקיע אותה תחת כל עץ רענן , אתה תומך בחורבנה של ישראל כמדינה יהודית.

ובנוסף לכל הצרות , מידי פעם אתה גם "מתגזען" על יהודים ממוצא מזרחי...בדיוק כמוך.

זכור ידידי , "יש צביעות בכל מקום אך לעולם לא תמצא צבועים גדולים יותר מן השמאלנים"

פוסט זה נכתב ללא שום קשר ללשכת התעמולה הביביאנית

חיא2

New member
חחחח, ככה לא מתמודדים עם טיעון

אלא מתנהגים כנשואת הערצת הבורה ועמת הארצות מירי סיבוני [רגב] שלא קראה צ'כוב.
לכשתתיחס לטענותיי כמו שצריך, אדבר אתך. ישראל היהודית הולכת ונחרבת בעזרתך ובעזרת חבריך שיש להם מדף גדול של ספרי הסטוריה לראווה ב"סלון", אבל לא למדו כלום מהספרים הללו.

למעלה