אנחנו שוב על המפה

RossieL

Active member
כחלון: "נמשיך לנצח לטובת כלל עם ישראל והמדינה"

אין ספק, חברת מלנוקס, חברה פרטית שמרבית השליטה בה על ידי משקיעים זרים, יוסדה והוקמה בקרית טבעון על ידי הישראלי אייל ולדמן, שעשה ימים כלילות כדי להביא את החברה אל המקום שהגיע אליו וקוטף את פירות ההצלחה הגדולים שלו במכירתה לענקית אחרת בסכום שלרובנו הוא דימיוני.

שאפו לאייל שהוביל וניווט יחד עם שותפיו את החברה למקום הכל כך רם.

עכשיו, מה קשור כחלון לאירוע המשמח הזה?
שוב מישהו שמבקש לגזור קופון על חשבון הצלחה שהוא לא שותף לה?
"מעולם לא היתה הכלכלה הישראלית כה חזקה... על אף כל מנבאי השחורות, כלכלת ישראל חזקה ומשגשגת ונמשיך לנצח לטובת כלל עם ישראל והמדינה".

יחד עם זאת, הוא בהחלט פירגן וצריך להגיד גם את זה:
"...ההצלחה של מלאנוקס היא עוד אות כבוד לכלכלה הישראלית וגאווה גדולה לתעשיית ההייטק. עובדי החברה הוכיחו את הכשרון והיזמות שיש לעובד הישראלי...."

אז, כן, בהחלט גאווה, ישראלים מסוגלים להתחרות בענקיות מכל העולם גם בלי עזרה של אף גורם מדיני. להצליח, לבד, בזכות עצמם!
שאפו ענק להם!!

dory141

New member
למד מנתניהו איך לגזור קופונים על גבם של אחרים

אני מאחל לחברה הרבה הצלחה ושיהיו רבות כמותה.

חביף1

New member
לד'תי כחלון גמר את הסוס

במיוחד לאור הפאשלה עם הגירעון התקציבי הענק שניסה להסתיר והחרדה מפני העלאות מסים הכרחיות.

dory141

New member
הוא על הסף

יש סקרים שטוענים שיעבור את אחוז החסימה ויש שלא. אני ניבאתי במשחק ששלחתי לך, שכחלון וכולנו מחוץ לכנסת ושאורלי לוי תתפוס את המשבצת שלו.

dory141

New member
הכל מותר, כל עוד אתה עונה לחוקי המשחק

מי שרוצה, זה ההרכב שלי:
ייכנסו- כחול לבן 39; הליכוד 26; העבודה 11; חד"ש-תע"ל 8; ש"ס -7; יהדות התורה-6; הימין החדש-5, מר"צ-5; גשר-5; איחוד מפלגות הימין-4, ישראל ביתנו-4.
לא ייכנסו- רע"מ ובל"ד; כולנו; זהות; יחד.

למעלה