ההסתה הצליחה:רופא בכיר:''אם נתניהו יגיע - לא אטפל בו''

RossieL

Active member
המילה האחרונה

מדהים שאת חושבת שאת יודעת ומבינה ומכירה אותי.
אז כדי שהדיון הזה באמת ימוצה רק אומר- אינך.
אבל מאחר ואת המילה האחרונה, יאללה, לכי על זה.

חביף1

New member
אבל ראינו אותו את הרופא הזה שלך

יורה ורוצח ערבים ערב חג פורים, ואם כבר, אז הכינו לו גם מצבה לביקורים של מעריצי דרכו.
פחחחחח

חביף1

New member
אחותי, ידעתי שהאף מסמל משהו רציני

יותר.
יפה לך עיוות הדברים. כמה עצוב שימנונים עדיין עסוקים ב"להראות" שהם ,הומניסטים" "אוהבי אדם" כל אדם בהאשר הוא.
איכססססססססססס

חביף1

New member
גם יגאל עמיר רוצח פאנאטי

באמת יוצא דופן ולא קשור.
אספרסו, בארמית ישנו צירוף מלים - קשוט עצמך, כלומר בדוק עצמך, ובטרם יוצאים למסע ניבולי פה א-לה-האף הארוך, מן הראוי שהימין יקשוט עצמו, והיטב. יערוך בדק בית מוסרי משל עצמו, ואז או אז יצא להטיף מוסר ל"סמול" .
\הבעיה עם טקסטים כמו של האף, שעיקרם הצדקת ההתנהגות שלהם על ידי הצבעה "שמאלה":. כמו שפעם נהגו חילונים לפשפש במעשי החרדים כדי להורידם מעץ היומרה המוסרית הגבוהה. ההבדל התהומי הוא, שהחילונים אינם חסרי מוסר, כמו שהשמאל אינו חסר מוסר, הבעיה היא אצל החרדים והימנונים שמנסים להצדיק את זוועות התנהגותם בדרך זו.
דומה לאף בכתיבה כזו הוא שחר 676, דיברגנט ועוד כמה לא מתוחכמים בימין.
[מירי רגב-סיבוני, עוד דוגמה אומללה].

אספרסו2

New member
בלי קשר לפוליטיקה

רוצחים בפוטנציה,פושעים מוצאים לעצמם מטריה אידיאולוגית על מנת לתת דרור ליצריהם האפלים.
דעאש מקבץ אליו פושעים מכל קצווי תבל .
מנגלה גם היה רופא בהכשרתו ולא חסרו רופאים במנגנון המטורף ההוא.

כך שהנטייה הפוליטית היא רק תחפושת.

חביף1

New member
מעניין לאן הם נודדים הרוצחים הפוטנציאליים

הללו, לאיזה צד במפה, בטח מהמפה שאתה הזכרת.
[ לא שלשמאל העולמי לא היו המטורפים שלו, ].

אספרסו2

New member
תמיד יש אידיאולוגיה מטורפת תורנית אי שם בעולם

ואנשים טפשים גם לא חסר שנותנים למנהיגים דמגוגים שלוחי רסן להוביל אותם במדרון התלול אלי תהום.
היו תקופות חשוכות ואלימות גם לשמאל הקיצוני וגם לימין הקיצוני.

חביף1

New member
בדיוק, והדוקטור שדיבר

מעיד על אווילותו, אולי על אווילות שותפיו לדברת, בטח על אווילות האף הגדול שאצה-רצה לספר לחבר'ה בחינת - אתם אומרים שביבי מסית, תראו בעצמכם.
אז ראיתי בעצמי
בינתיים עוד לא שמעתי על רופא מהשמאל שרצח ערבים, ועוד לא שמעתי על רופא ימני שהצטרף לארגון הבינלאומי של רופאים למעו אומללים וכו' וכו'
לגבי היות הקיצון מקום לכל המטורללים - אין ביני לבינך ולו פסיק ויכוח. דא עקא, במדינת ישראל דהיום, כל מי שנגד הוא "סמול" בטח שמאל קיצוני, וראה הבדיחה הזו של סתו שפיר -

אספרסו2

New member
אגב,רופאים שדעתם הפוליטית ימנית ועוזרים לאומללים יש הרבה

זאת לא נחלתם של השמאל וכבר אמרתי לך שלא הכל קשור לפוליטיקה וטוב שכך.

חביף1

New member
אתה יודע - היוצא מן הכלל מצביע על הכלל

אתה בעצם צריך להביא דוגמה לרופא ימני מובהק שפעילויותיו למען האנושות רבות מני חקר. אני לכשעצמי כבר הצבעתי על המרחק בין להגיד "לא אטפל בביבי" לבין רצח של מתםללים, נכון?!

אספרסו2

New member
אני מאמין בלוגיקה שונה

למרות שאני מבין את הגישה שלך,אני סבור שהכלל יותר חשוב למציאות שבה אנו חיים ולכן כלל הרופאים,בלי קשר להשקפתם הפוליטית, שעוזרים ללא תמורה לנזקקים על רחבי הגלובוס חשובים יותר.

חביף1

New member
בוודאי, רק אל תשכח

שהמניע לשרשור הזה הן שטויותיה של האף הגדול, שנעלמה לנו קצת.

למעלה