שאני יבין* - אף'חד פה לא'כפת לו מ"האח"?

dory141

New member
כמה דברים

א. שאני אבין, לא כפי שכתבת
ב. קשה לי להבין, מה מוצאים בתוכניות ריאליטי. בזבוז זמן, עדיף לבהות בחלל ריק מלראות את הזוועה הזאת.

חביף1

New member
ושאר ה"שגיאות" לא הפריעו לך?

RossieL

Active member
האח הגדול

מודה, פעם צפיתי באדיקות ואפילו הייתי בין אלו שרכשו את הערוץ.
אחר כך, פחות, אבל עדין עקבתי באדיקות אחרי השידורים הערוכים ונדמה לי שמאז העונה של שי- חי, פשוט ... לא.

עונת ה VIP לא ממש עשתה לי חשק בלתי נשלט לצפות שוב בתכנית אבל במוצ"ש כן צפיתי. כן, סיקרן אותי לדעת מי הם אלו שבחרו מרצון להיכנס לבית המשוגעים הזה.
להגיד שנפלתי? ממש לא.
יש שם את אליל הנוער, בן זיני, שנידלקתי עליו, חמוד בטרוף, אבל לא ברמה של לעקוב אחריו, ויש שם עוד ... 13? 14? כאלו שגם לא ממש עשו לי חשק לעקוב אחריהם ולעצור את חיי בגללם.
אה, כן, יש את אביבה, אמא של בן אל תבורי.
תגיד, יש לה חיים חוץ מתכניות ריאליטי?
לא כי בכל פעם שיש ריאליטי יש גם אביבה [חוץ מהמירוץ, שם היא עוד לא היתה].

בכל מקרה, פחות מענינת אותי העונה ולא נראה לי שאוותר על סדרות ישראליות או אחרות, איכותיות, לטובת האח [מה גם שמאז שזקס עזב/ העזב, האח כבר לא אותו אח].

ושיהיה לנו בוקר יפה, יום נעים [להתלבש חם, אמרו שיהיה קר נורא היום]
ושלישי שמח

חביף1

New member
שלמתי 6 ש"ח לצפות בפרק הפתיחה

ב- VOD
בלאו הכי אני לא מכיר חלק גדול מה- VIP [ מה הם במעמד ראש הממשלה או אחד הטייקונים הגדולים שהם VIP? ]
אז הראשון עם הפה הביביאני - שמאל, שמאל והוא יראה לשמאל, ומזרחים בעד שלום הם לא מזרחים.. עוד דפוק שכוחו במנגינות ולא בדיבורים.
זכיתי גם לראות את בן זינו והפטמות המפתות-מגרות שלו [אין לו תחת עסיסי, חבל ], אח"כ ראיתי איזו אהבלה שהתפרסמה בגלל שהנשיא קצב אנס אותה, אין לה מה להציע לאנושות חוץ מזה.. כאן נשברתי משעמום, ולא צפיתי יותר. הלכו 6 ש"ח לקופת ערוץ 13, 12, VOD

רוב הזמן נח

Well-known member
אבל כל הפרקים באינטרנט בחינם

כולל הערוץ בשידור חי שבאינטרנט הוא חינמי כל הזמן.
&nbsp
&nbsp

חביף1

New member
נכון, אבל 'ני התחשק לי לרבוץ על הספה

הטלוויזיה שלי לא חכמה

חביף1

New member
רק לעדכן - בפורום האח הגדול

לשרשור מה- 14.1.19 נכנסו עד עתה 8800 בני אדם OMG

למעלה