רגע לפני הבחירות

RossieL

Active member
רגע לפני הבחירות

רגע לפני הבחירות,
המשטרה ממליצה להעמיד לדין את ראש הממשלה בגין עבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים,
היועמ"ש טרם נתן את מילתו,
ראש הממשלה טוען לכל אורך הדרך ש"לא יהיה כלום כי אין כלום"
ואני תוהה: אם לא יהיה כלום כי אין כלום, ממה כל כך חושש ראש ממשלתנו ומדוע הוא כה נחוש, בביריונות כמעט, למנוע מהיועמ"ש מלתת את החלטתו?

הרי אם יש מקום להעמיד לדין, הציבור זכאי לדעת ולהחליט בהתאם בבואו לקלפי,
ואם אין מקום להעמיד לדין, הרי שראש הממשלה אמור להיות הראשון, או השני, אחרי ראשתו ויורשו, כדי שיוכח לכל אדם ואדמת שאכן "אין כלום כי לא היה כלום".

ואם לא די באלו, יש את האמירה ה... איך נגדיר אותה? [כל אחד יגדיר לעצמו] של יו"ר הקואליציה, דודו אמסלם ש"אם מישהו יחליט להעמיד לדין ראש ממשלה על תיקים הזויים כאלה - מיליוני אנשים לא יקבלו את זה".
כאילו, מה? הוא והמיליונים מעל החוק?

4 חודשים עד הבחירות,
נדמה שהאדמה באמת רועדת תחת רגלי כל מי שמצוי בפוליטיקה,
מפלגת העבודה, נו, כבר אין אחת כזו באמת,
וליכוד חדש,
וליכוד ישן,
ויאיר לפיד,
וגנץ,
ובוגי,
וגבי,
ומושחתים נמאסתם,
ו "יאללה שרה, יאללה שרה"

ורק 1 אלוהינו שבשמים ובארץ, הוא יודע [ואולי גם הוא לא] מה יעלה בגורל המדינה היקרה שלנו

dory141

New member
מקווה שיהיה טוב

כצעד ראשון לפתרון הבעיה, נתניהו צריך להתפנות, ברצון או בכפייה, מהשלטון. בהדרגה, להדביר את שאר המזיקים ולהחזיר את המערכת לשפיות.

שחר 676

Well-known member
מנהל
" להדביר את שאר המזיקים"
......מה יהיה דורי ?

אתה ממשיך לנפק אמירות בעייתיות ?

תגיד דורי ? אתה עדיין ממשיך לטעון שאתה איש מרכז ?
עוד לא הצלחת להפנים שאתה שמאלן ?

* תבין דורי , מי שמתנגד לחוק הלאום הוא שמאלן !
* מי שמביע תמיכה ביאיר לפיד למרות שתחת מפלגתו מכהנים שני ארכי שמאלנים
בדמותם של יעל גרמן ועופר שלח , הוא שמאלן !
* יש סיבה שע"פ הסקרים כל המנדטים האבודים של מפלגת "האבודה" מתחלקים
גנץ ללפיד , לא ? חחחח

דורי , מתי תפסיק לשקר לעצמך , אתה שמאלן בדיוק כמו חבריך לשרשור זה.

RossieL

Active member
שמאלן? עירפו את ראשו

ווי ווי, שמאלן.
אמרת על מישהו שמאלן, סימנת אותו מטרה. נקודה
עד כדי כך אתה ואלו שמנהיגים אותך שטפו לך ולדומיך את המוח ששמאלן הוא שונא ועוכר ישראל.
עד כדי כך מנהיגיך קרעו את העם הזה והפכו את כל מי שאינו ימין ל- עוכר ישראל!
והגדירו מי הוא שמאלן:

* שמאלן הוא אזרח שכל בני האדם שווים בעיניו. מבחינתו אין לשפוט אדם על פי צבעו, דתו, מינו או עמו. לכן הוא מגדיר עצמו קודם כל כבן אדם, אחר כך כיהודי, אחר כך כישראלי.

* שמאלן הוא מי שתומך בשתי מדינות לשני עמים בגבולות 67‘. כל מי שמוסיף ‘אבל‘ איננו שמאלן, אלא טקטיקן שמטרתו האסטרטגית ארץ ישראל השלמה מהנהר ועד הים.

* שמאלן הוא מי שסבור שמדינת ישראל והחברה הישראלית הידרדרו עקב השלכות הכיבוש והפערים הכלכליים לשפל מוסרי בלתי נסבל ובלתי נסלח. הוא סבור שהשפל הזה מסכן את קיום המדינה ומכתים אותו עצמו כשותף לפשעי הגזענות, גם של אחרון הפרחחים.

* שמאלן הוא מי שחרף ההידרדרות המוסרית של המדינה אינו מוותר על שני דברים: על המשך המאבק מול הימין גם בתנאים נחותים, ועל חדוות החיים (“הם לא יקלקלו לי“) בבועה, כולל כל הצ‘ופרים של נוחות אישית. הוא אמנם לא צוחק מבדיחות המוטציות הקומיות של הימין העולץ אבל יש לו כמה בדיחות מקאבריות משל עצמו ועל עצמו.

* שמאלן הוא מי שסבור שלא ניתן להגיע להסדר אמיתי עם הפלסטינים ללא פינוי מסיבי של התנחלויות.

* שמאלן הוא מי שסבור שליברמן לא קיבל את הטיפול המשפטי שהוא ראוי לו, אבל יהיה מוכן לכרות איתו ברית מפיסטופלית אם יתמוך במשא ומתן אמיתי. החלק הקשה כמובן הוא להאמין לו, אבל שמאלנים ידועים בתמימותם.

* שמאלן הוא מי שערך החיים בעיניו, חיי כל בני האדם (הפתעה - גם של ערבים!), עליונים על קדושת האדמה, התורה ומצוותיה.

* שמאלן הוא מי שקם להרוג את אלו שקמים עליו – רק אחרי שהוא מוודא שהם אכן קמים עליו.

* שמאלן הוא מי שסבור שיגאל עמיר לא היה עשב שוטה אלא עשב משוטה בגינת קוצים וחרולים.

* שמאלן הוא מי שמתנגד לאדמו“ר האנטי־ציוני מסאטמר, אהרן טייטלבוים, שהגדיר את המתנחלים כ“עוברי כריתות“, אבל לא יכול לשאת את הדו־פרצופיות המיתממת של הפיקחים שבין המתנחלים, את הנכלוליות השלטונית הקרה של עסקניהם ואת הלהט המשיחי האסוני של רבניהם.

* שמאלן הוא מי שמרחם על ילדי הגן שנשבו ונשרפו באש הזרה של הימין הרבני, וכועס על המבולבלים שנשבו בקסם הפרחחות הבריונית של בנט ושות‘.

* שמאלן הוא מי שאלוהים לגביו הוא תעלומה ולא תעמולה. לתורת ישראל הוא מתייחס כאל אנתרופולוגיה ססגונית בניסוח ארכאי ולא כאסמכתא משפטית.

* שמאלן הוא מי שסבור שהווינטרים ודומיהם הם סכנה לשלמות צה“ל, ועלבון לכל משרת שאינו יהודי בכלל או יהודי מאמין בפרט.

* שמאלן אמיתי אף פעם לא אומר על עצמו “אני שמאל אבל...“.

* שמאלן קיצוני הוא מי שבמקום להפגין ברחוב או לשרוף את עצמו במחאה הוא שומר את האנרגיה המהפכנית שלו לסלונים של יום שישי ולהפגנות. בתנאי כמובן שגם יודית רביץ ושלום חנוך יגיעו.

* שמאלן הוא מי שתומך בסרבנות מצפון של בודדים אבל מבין את נסיבות האיומים סביבנו. מצד אחד הוא לא רוצה לראות את צה“ל מתפרק, מצד שני הוא לא רוצה לראות כיצד צה“ל הופך מצבא הגנה לישראל לז‘נדרמריה אלימה סביב גטאות של פלשתינים ובתוכם.

* שמאלן הוא מי שהערבים שרוצים לחיות איתנו בשלום הם בני בריתו נגד הימין הקיצוני ובני בריתו.

* שמאלן הוא חד“ל (חילוני דמוקרט ליברל) אישים. אין לו כיום שום מנהיג שהוא מספיק טוב לטעמו. מנקודת מבטו, הקריטריון העיקרי לבחירת מנהיג הוא היכולת להסיר התנחלויות בלי לקרוע את העם. אבל אם צריך להחטיף כמה סטירות או לכלוא מתפרעים (אלף? אלף. אלפיים? אלפיים. בשביל מה הקמנו את המתקנים בחולות ובקציעות?) הוא יעשה זאת ללא היסוס. לכשיימצא אחד כזה, השמאלן הטיפוסי יבחר בו בידיעה ברורה שהוא בוחר במנהיג שעשוי לשלם בחייו.

* השמאלן המצוי יודע שהמתנחלים מסוגלים לנהל (סוג של) מלחמת אחים במקרה של הורדת התנחלויות, אבל סומך על שלושה מרכיבים שימנעו זאת: הפיכחון הפוליטי והאחריות של מנהיגי המתנחלים שהוכיחו עצמם בפינוי גוש קטיף; הפרגמטיות של חלק גדול מתושבי יש“ע, שהגיעו לגדה בגלל מצוקת דיור ויהיו מוכנים להחליף יישוב בסיכון בפיצויים נדיבים; והתקיפות שינקטו מפקדי צה“ל מול כל אקט מרדני של חיילים שינסו לסכל מהלך מדיני שיכלול פינוי.

וכמובן,
* שמאלן הוא כל מי שהיה בעברו רמטכ“ל, ראש שב“כ או ראש מוסד

עכשיו מה שנותר הוא להצמיד לגב כל שמאלן מטרה ולהעלים אותנו מהעולם.
לא ככה שחר? והנה תיצרו לעצמכם .... אוטופיה

שחר 676

Well-known member
מנהל
את מעתיקה מאמר של השמאלן הקיצוני רן אדליסט ולא מעניקה לו

קרדיט ? לא יפה

יש לך גם פוסטים מקוריים שאת עצמך כתבת ?

בדיוק שבתי לביתי ואני פורש לישון ולפני שאומר לך בוקר טוב אומר רק זאת.

*אין גזענים גדולים יותר מן השמאלנים.
*אין בעלי מוסר כפול גדולים יותר מן השמאלנים.
*אין צדקנים וטהרנים גדולים יותר מן השמאלנים....כל עוד הם אינם מביטים
במראה

ובשלושה סעיפים אלו סתרתי את מרבית טענותיו של הארכי שמאלן רן אדליסט אשר את דבריו העתקת.

הווו , ניתן להמשיך עד אין קץ יקירתי אך אני די עייף.
אני מאחל לך ולשאר חברייך השמאלנים שתזכו לראות את נתניהו נבחר שוב ומי יודע , אולי בעזרת השם חלק מכם יחליט לעזוב את המדינה מרצון........הפטריוטיות של רובכם חלפה מן העולם בשנת 77 ואת מקומה מילאו אליטיזם , סנוביזם , פלצנות ופינוק.......גזענות כבר הזכרתי קודם

RossieL

Active member
תמשיך ככה- בסוף "תמנטר" משהו באיזו פינה חשוכה בהודו

דבריך הם גזענות, אנטישמיות ושנאת חינם

אתה רוצה לראות את כל השמאלנים עוזבים את הארץ. אתה רוצה לראות את בנימין נתניהו שולט פה עוד מיליון שנה ולו רק כדי להוציא לשמאלנים את העיניים. המדינה מעניינת אותך כקליפת השום. אתה הגזען הראשי ובאופן מצחיק ביותר מאשים אחרים בגזענות. אני לא יודע מה רן אדליסט כותב וזה לא מעניין אותי אם הוא שמאלני או ימני או סתם ישראלי שאיכפת לו מהמדינה שלו. ברור מאוד שאיכפת לו מהמדינה הרבה יותר מאשר איכפת לך. אתה תעדיף לראות את המדינה נשרפת והעיקר שהשמאלנים יהיו בתוכה. הבעיה היא שכאשר המדינה הזאת תישרף, ישארו בה רק הימנים המטומטמים והשונאים כמוך שדאגו להרוס אותה מבפנים והבריחו את כל מי שיש בו טיפת שכל בראשו.

dory141

New member
לא היית צריכה לטרוח בשבילי כ"כ הרבה, אבל תודה

אני יודע מי אני ומה אני ושמאלן אני לא (הייתי ונגמלתי). אין בכוונתי להצביע לעבודה (שממילא תתפגר בקרוב), לא כל שכן מר"צ והערבים. אבל שאיש באמונתו יחיה.

חביף1

New member
לפי יוסי ורטר ב'הארץ', אאל"ט

אלה בחירות שצופות את תום עידן נתניהו, ולכן כל השינויים מוכוונים לעוד שנתיים בערך.

RossieL

Active member
תום עידן נתניהו?

נראה לי שזו יותר משאלת לב מאשר עובדה מוגמרת.
למה?
כי מסתבר שרוב רובו של העם הוא מזוכיסט, כזה שאוהב שמכים אותו, לועגים לו, בזים לו.
על פי סקר "מעריב" שערך מכון המחקר פאנלס פוליטיקס, מפלגת השלטון תשמור על כוחה גם אם רה"מ יועמד לדין בכפוף לשימוע.
העיתון "ג'רוזלם פוסט" מפרסם גם הוא הבוקר סקר בחירות שערך מכון סמית, וגם לפיו הליכוד זוכה ל-30 מנדטים.

זוכר את ההיא מקרית שמונה? ששיעממה את הרוה"מ?
נו, אז היא הכריזה שהיא תומכת בליכוד ובנתניהו. היא גם אומרת שיש מגעים לסולחה [מלשכת נתניהו נמסר: מה זה? להד"ם]
שנאמר: ירקת עלי? חכה שניה, תן לי רק להתארגן על מטריה כי מדובר בסה"כ בגשם ברכה. [סתם, דוגמא]

אז לא הייתי ממהרת להספיד את שלטון הנתניהו'ז אבל כן הייתי מתחילה לחשוש, יותר, לגורל המדינה שלנו.

RossieL

Active member
אתה ממש לא שלמה ארצי

וביום שתתפכח, מאחלת לכולנו שלא יהיה מאוחר מידי.

שחר 676

Well-known member
מנהל
לא נמאס לך מיבבות הבכי והנהי...?

לא נמאס לך מאווירת הנכאים המלנכולית אשר את וחברייך משפריצים לכל עבר ?

זה שיהודים ממוצא מזרחי בורים ונבערים כמוני לקחו את השלטון מן השמאל הגזען והעבירו אותו לימין זה עדיין לא סוף העולם.

אם ילדייך יכלכלו את צעדיהם הכלכליים בתבונה הם ירכשו דירה ללא שום בעיה ויחיו חיים לא רעים בכלל , אמנם לא טובים כמו חייו של מיודעינו חביף מגבעתיים אשר ממשיך לילל נגד הימין אך בכל זאת לא רעים בכלל.

אז אולי תתחילי להטיל קצת ספק באינדוקטרינציה השמאלנית תקשורתית אשר את סופגת מהבוקר את הערב ואשר מכניסה אותך ואת חברייך למצב
קטטוני ?

אינך מבינה שמוכרים לך מציאות דמיונית וחלופית בכוונת מכוון....?

כמובן שאיני מנסה לשכנע אותך בדבר , את שמאלנית מבטן ולידה בדיוק כמו דורי ...ועם כל התכונות הרעות אשר מתלוות לתואר זה
אך אם תצליחי להטיל ספק בחלק ממה שהתקשורת השמאלנית מלעיטה אותך חדשות לבקרים מתוך כוונה ברורה לשכנעך להחליף את השלטון אולי גם תצליחי להיות מאושרת ואופטימית.

אני מניח שאינך רוצה להגיע למצבה של איזו מנהלת פורום מיתולוגית....חחחח

זה שיהודים ממוצא מזרחי בורים ונבערים כמוך לקחו את השלטון

זה באמת לא סוף העולם אבל זה עלול להיות סופה של המדינה הזאת. אתה חייב להבין ששלטון של בורים ועמי ארצות יכול להיות זמני בכל מדינה נורמאלית עד שהשלטון מתחלף בדרך הטבע בשלטון אפוי ובשל יותר. במקרה שלנו, השלטון הזה נתמך ע"י בורים ועמי ארצות קצת יותר מדי זמן. הוא גם לא נתמך מתוך שיקולים רציונאליים או מעשיים אלא אך ורק מתוך שיקולים הנובעים משנאה נטו לשמאל, לערבים ולכל מי שהקים את המדינה הזאת אי פעם. ההיסטוריה תשפוט בחלוף השנים את התופעה המוזרה הזאת שגרמה למדינה פורחת לקרוס לתוך עצמה. בנימין נתניהו לא אשם. הוא בסך הכל בן אדם שכאשר נותנים לו הוא לוקח גם אם הוא לא אומר תודה רבה. זה בסדר וזה טבעי. מה שלא בסדר ולא טבעי היא העובדה שמאות אלפי אנשים נוהים אחריו כאילו הוא משיח בן דוד שרוכב על חמור לבן ויחד איתו מגיעה אחרית הימים. במצב כזה כאשר כל כך הרבה אנשים איבדו את השכל הישר שלהם, לא נותר לי אלא להתפלל ולבקש מבורא עולם רחמים וחסד שישמור על המדינה ועל העם. העולם ימשיך להתקיים. מדינת ישראל לא כל כך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
נשבע לך פוסי שמאז ההחמרה במצבך אין לי שמץ

של אנרגיה לענות לך.....פעם היה לי אתגר לנהל איתך שיח אך אט אט כשהשכלתי להבין את מצבך האמיתי האתגר התמוסס לו , עצוב.

כאשר אין לך מה לענות כי אתה חדל אישים וקשקשן

אז אתה ממציא לך איזה אויב דמיוני וקורא לו פוס וזה משמש לך תירוץ נפלא כדי לא לענות למה שאני אומר לך. אפילו בשביל ימני מצוי זה די עלוב.

שחר 676

Well-known member
מנהל
עכשיו את טוענת שחוץ מחרגולית ירוקה את גם " יוסיפוביץ" חחח

טוב , ספרי לנו , לאן נעלמת ואיך את חשה בימים אלה ?
האם הצלחת להפטר מרגשות הנחיתות אשר בעטיין השתכנזת לפני כל כך הרבה שנים ?

אולי את ויוסיפוביץ { פוסי} תעברו קבוצת גמילה מניקים מזויפים ?
הייתה תקופה שהתרעמתם קשות על אלו הקרויים "טרולים" , לא כן יקירתי ?

למעלה