ברוכה הבאה 2019

RossieL

Active member
ברוכה הבאה 2019

תודה ל 2018 וברוכה הבאה 2019
מי ייתן והשנה הזו תהיה שקטה, רגועה, מקרבת ומחברת בין כל חלקי העם הזה.

RossieL

Active member
זה מתחיל לסגור

שנת 2019 נפתחה עם תלונה במשטרה נגד המופרע שנכנס למספר פורומים ו"שנה בהם את משנתו" העלובה, בכותבים, במנהלים ובתיבות המסרים שלהם.
המשטרה בודקת וקרובה למצוא את השרץ!

ולנו, כותבי הפורום נותר אלא להתאזר בסבלנות עד ימצא וימצה את הדין אותו אחד/ אותה אחת שככל הנראה קצת לוקים בנפשם כי אחרת, אין לי באמת שום הסבר לפשר ההתנהלות המוטרפת הזו.

אתם מוזמנים להמשיך לכתוב ואני אעשה כמיטב יכולתי לאפשר שהייה נעימה נטולת זיהומים.

dory141

New member
אכן אעשה זאת

מי שזה לא יהיה, כתב לי 16 פעם ואיחל לי לא פחות מחמישה איחולי מוות במשפחה. לא אוסיף את יתר המחמאות.

RossieL

Active member
למחוק, לחסום וזהו

יצור כל כך בזוי לא שווה כל תייחסות וזו האחרונה בפורום זה.
במסרים? שיהנה.
מוחקת בלי להסתכל בתוכן, הרי הכל כבר נכתב, הכל כבר נאמר, הוא לא מחדש דבר.
הוא רק מקבע את ההבנה שמדובר באדם חולה.
מציעה לכולנו להמשיך הלאה ולהתנהל בשקט ושלווה בפורום הקטנטן שלנו והנקי.

חביף1

New member
כשישבנו בצאת 2018 בצוותא

חבורת חברים זה כשלושים שנים הציפייה לשנת 2019 היא היעלמות הביבי, אבל ידיעה ברורה שכנראה הוא יישאר.
עם זאת אין לנו ספק שהמדינה תמשיך להתקיים, לא ברור באיזו צורה שלטונית, וככל שהישראלים ירצו בה, היא תהיה.
אף אחד לא דיבר על שלום, אלא רק על הסדרים חוזיים. אף אחד, לא להאמין, לא מאמין שהפלשתינים רוצים בשלום באמת [ אבל גם אנחנו לא ממש רוצים ].
מסקנה היא לא להיות איש ימין, ולא להפוך ל"ריאל פוליטיקאי, אה-לה מפלגת העבודה , אלא להמשיך לחתור לשלום, למצוא בצד השני מנהיגים בעלי שיעור קומה שמסוגלים לדבר כמונו.
אז אין ממש ציפיות.
זוכרים את המהפיכה הרוסית הגדולה בתום העשור השני של המאה ה- 20.. לא רואים משהו כזה באופק.

למעלה