אל תגזרו לי את הכנפיים

RossieL

Active member
ממלאת רצון העם

יאפ, לחלוטין.
אל לנו להלין אלא נגד עצמנו בלבד

מקווה שהמהפך שהיה בחלק מהרשויות המקומיות בבחירות האחרונות יהוו איזה סמן או סנונית גם לארציות.
ולא, נגזר עלינו להיתקע עם הצפרדע [ים] עמוק בגרון.

dory141

New member
נתניהו מפחד מעימותים פחד מוות

ההססן ביותר שפגשתי מאז אובמה. לפעמים זה לטובה, כי לא צריך את העימות. השאלה היא באמת, כיצד יפעל כאן. הוא יודע שבעוד 11 חודשים יש בחירות ותוך 4 חודשים פלוס מינוס, יוכרע גורלו במשטרה ובפרקליטות. אין לי מושג מה האסטרטגיה הטובה ביותר עבורו, אני רק מקווה שהמדינה תצא נשכרת, יהיה אשר יהיה.

dory141

New member
אני עדיין רוצה שהממשלה תיפול ומהר, בגלל הסתות ראש הממשלה

מצד שני, לא נראה לי שממשלת אולמרט שששה עלי קרב (מאותו שיקול, אגב, חקירות ראש הממשלה דאז) היא אלטרנטיבה טובה. אם האלטרנטיבה היא הרוגים ופצועים רבים, עדיף לא להילחם. יש כמובן גם את האמצע, פעילות מוגבלת כירורגית. בסופו של דבר, המבצעים הם הצבא והמשטרה. השפעת הפוליטיקאים קטנה משחושבים, לרוב.

dory141

New member
יש להבדיל בין שני דברים

במישור הבטחוני, בטח יסקלו אותי פה, הממשלה מתנהגת בצורה אחראית ובוגרת. לא נקלעים לעימותים מיותרים וכן מאשרים לדרג המבצעי (צבא) מבצעים כמו בצפון. זה בסדר, מוצדק וחכם. פה השמרנות של נתניהו דווקא עוזרת.
במישור החברתי והכלכלי מאידך, יש לממשלה הרבה מה לתקן. נכון, נושא הביטחון דחוף וחשוב. אבל, אסור שזה יהיה תירוץ לאי עשייה בתחומי הבריאות, החינוך וכדומה. רואים את המחדלים האלה, אגב, גם בשעת חירום. בייחוד בין המרכז לפריפריה, אגב.

dory141

New member
חוץ מברק לא היה גרוע יותר מביבי

אם נשים נעל במקומו יהיה טוב יותר.

RossieL

Active member
אל תגזרו לי את הכנפיים

´כנפיים של קרמבו´ היא תנועת נוער, מובילת שינוי חברתי, לילדים עם ובלי צרכים מיוחדים, הראשונה והיחידה מסוגה בעולם. התנועה מפעילה 70 סניפים ברחבי הארץ ומשרתת 6,500 חניכים.
התנועה חרטה על דגלה לייצר מסגרת חברתית משותפת לילדים ובני נוער עם ובלי צרכים מיוחדים, ולסייע להם להשתלב בפעילויות ולהרגיש שווים. התנועה פועלת מתוך אמונה כי כל ילד, ללא קשר למצבו הגופנים ולצרכיו המיוחדים, יכול וזכאי להיות חלק מפעילות חברתית וליהנות ממנה. התנועה עושה זאת באמצעות הנגשה, התאמה ויצירתיות. עוד מדגישה התנועה את חשיבות הכבוד לשונה בחברה
התנועה עומדת בפני סגירה כי משרד האוצר עלול שלא לתקצב את המשך פעילות התנועה, בעקבות היעדר הסכמות שבמשרד.
התנועה אחראית על מפגשים שבועיים, טיולים וקייטנות קיץ והפסקת התיקצוב והמשך הפעילות על בסיס תרומות בלבד יביא לקריסת המיזם הכל כך מבורך הזה.

"סגירת התנועה ללא ספק מהווה אבדה גדולה לי ולאנשים רבים. במילות שיר מורל הפתיחה של התנועה: "איפה הכנפיים שלכם בבקשה? הנה הכנפיים שלנו תודה". אל תגזרו לנו את הכנפיים.
עמית לגו

מיליוני שקלים מנווטים להתנחלויות ותקציב למיזם כל כך חשוב ומבורך .... לא ברור.

ברק נשאר עדיין בלתי מנוצח

הוא נשאר במקום הראשון של "ראש הממשלה הכי גרוע"..
ביבי נהנתן, התנהג מגעיל, מושחת, אשתו חזירה, הבן פסיכי, נגיד.. אבל כראש ממשלה הוא אחד הטובים שהיה אי פעם..

הכל היה טוב עד ש..

עד שראיתי את השורה האחרוה ואז נזכרתי מי כתב את הפוסט...
"כנפיים" תנועה מצויינת שלצערי עושה מה שהמדינה הייתה חייבת לעשות,
אבל מכיוון שהמדינה לא עושה היה אסור לפגוע בתקציב שלהם.. עד כאן כנפיים
מכאן לדמגוגיה, הכסף שקוצץ להם לא היה קשור להתנחלויות, נאמר במפורש( אבל את מי זה מעניין) שזה עקב הקיצוץ הרוחבי שנאלצו לקצץ בגלל הטבת תנאים לגמלאי המשטרה וכוחות הבטחון..
יאללה קדימה דמגוגיה....

RossieL

Active member
קיצוץ התקציב

1. כדאי להבין את מה שקוקראים כי לא נאמר שבגלל ההתנחלויות קוצץ להם התקציב אלא שכספים שמיועדים להתנחלויות לא נפגעו משום קיצוץ [במילים אחרות, אבל זה התרגום, במיוחד בשבילך].

2. מאיפה החלטת שהקיצוץ נבע בגלל "הטבת תנאים לגמלאי המשטרה וכוחות הבטחון"?

בוא נדבר על דמגוגיה

הבנתי בדיוק מה שכתבת

מאיפה הבאת את זה שתקציב ההתנחלויות לא קוצץ? ראית את התקציב? בטוח שלא.. רק להזכירך מי עשה את המפעל הזה..
אם לא להבין כלום או להבין מה אני רוצה, עדיף לי להבין מה שאני רוצה..
קרי, הבנה סלקטיבית עדיפה על חוסר הבנה, זה מתורגם בשבילך, וגם לא בטוח שתביני

SupermanZW

Well-known member
מה זאת אומרת "המדינה הייתה חייבת לעשות"?

מדינה אינה מוסד צדקה. יש הכרח בקיומם של ארגונים כמו "כנפיים של קרמבו" ונוספים שדואגים לנזקקים ולבעלי צרכים מיוחדים. ארגונים כאלה חייבים להתקיים מתרומות וחייבים לפעול במוד מלכ"ר. רק התנהלות לא תקינה יכולה לגרום לארגון שתורמים לו בנדיבות להגיע לסכנת סגירה. מלכתחילה לא כספי מיסים אמורים לממן ארגונים כאלה, אלא כספי תרומות שניתנו מרצון טוב.

SupermanZW

Well-known member
הכסף "של המדינה" לא שייך למדינה אלא לאזרחיה

או ליתר דיוק למשלמי המיסים, שהרוויחו אותו בזעת אפם. משלמי המיסים צריכים להיות אלה שיחליטו אילו מטרות יממן כספם ומימ ון כפול לא ניתן להצדיק. אין היגיון במימון ארגון המתקיים מתרומות (כך גם אמור להיות, הרי מדובר בצדקה, יש לזכור זאת) מכספי מיסים.

https://i.imgur.com/Acljhf2.jpg

כנראה שלא הבנת אותי

אני התכוונתי שהמדינה צריכה לפתור את הבעיות הללו ולא ארגון של מתנדבים,

SupermanZW

Well-known member
בקיצור, אתה רוצה להגדיל את הגזל ואתה מתנגד

באופן נחרץ למתנדבים, להתנדבות, לצדקה, לתרומה לקהילה ולעזרה לזולת. אתה בטוח שליצור לעצמך תדמית של סוציומט זה מה שאתה רוצה?

כנראה שאתה קשה הבנה

שמעת פעם את המושג "ביטוח לאומי"?? אני מניח שלא, טוב, אתה גיבור מרחוק...
מדינת ישראל באמצעות ביטוח לאומי אמורה לדאוג לכל מי שלא מסוגל לדאוג לעצמו,
אחפה ראית שאני נגד התנדבות ועזרה?

למעלה