דיווח מהשטח - MKR

חביף

New member
דיווח מהשטח - MKR

הרוסים בחוץ. מפליא או שלא, גם באוסטרליה הרוסיות במאבק לחצי הגמר הועפו החוצה. [ אופסייי, הודחו ].
לא יודע, יש משהו ביהירות, גם הזוג הרוסי-הישראלי, וצמד החברות האוסטרליות ממוצא רוסי שמשניא אותם או מנכר אותם מיידית מהחברה הרגילה. גם אצלנו וגם באוסטרליה הפרידה לא עוררה "דרמה מי יודע מה".
האם \זה האוכל, שככל הנראה באמת לא מוכר במטבחים של המערב או סגנון התקשורת האגרסיבי, היהיר ה-פוטיני משהו?

אני חושבת שזה גם וגם

אני אישית אהבתי את הזוג הרוסי אבל לא בטוחה לגבי האוכל שלהם. יש י שכנה רוסיה שתהיה בריאה, אבל האוכל שלה בלתי אכיל בעליל.

חביף

New member
נגמר MKR אוסטרליה

המנצחים, זוג היאפים האוסטרליים, צעירים, יפים, עובדים כבארמנים, בעלי ידיעה רבה באירוח ובמזון, ככל הנראה.
המפסידות הן זוג החברות מויטנאם, שהארוחה שלהן, למרות המיצמוצים וההתפעלויות לא עמדה בדרישות, אם כי ההפרש הוא 2 קולות 53 מול 55.
האם אפשר להקיש מזה על מה שיקרה ב- MKR הישראלי? בשל העובדה הרוסיות, הערבים, היומרניים כל אלה כבר נופנפו. נשארנו עם: הזוג הישראלי מהצפון, עדן ועומר שהם טבחים במקצועם. ועוד 4 זוגות - הדודה והאחיין גס-הרוח, זוג הדוגמניות האוזבקיות המתוקות, הזוג הדתי [ לא חרדי, מצפת ], ללי ושמרית [אללה ירחמנא משתי הצבועות האלו ] ◄ מי יזכו/תזכנה?
אני לא מהמר, אבל אם התכנית האוסטרלית היא סמן דרך אז: או עדן ועומר או האוזבקיות. יתכן וללי ושמרית כדי לתת בוסט לגיל ה- 40+ הצרכנים הגדולים של תכניות כאלה.

את ללי ושמרית אני לא סובלת

את האחיין המגעיל גם לא סובלת. אני אוהבת רק את הדוגמניות, אבל אם עדן ועומר ייזכו אני לא אבכה. גם הדתיה לא חביבה עליי. כאילו המציאה את הגלגל...

חביף

New member
האחיין, זוועתון, קטן-קומה, רגשי נחיתות ואגו מנופח

שיסלחו לי כל עדיני הנפש למיניהם, אבל "יש לי אגו", "בשביל האגו" גברים רוצחים נשים, ומרביתם, לצערי מתפוצת "קזבלן". דא עקא, שקאזה [בית] ידע לעבוד בשביל הכבוד, החרייאט הקטן, איזה אגו יש לו לצווח ולהשפיל את הדודה שלו, כך?!

לגמרי, כל מילה, לא היה לי נעים להגיד

אבל אני במקומה לא הייתי ממשיכה איתו ופורשת מהמשחק. זה לא שהם כאלה עילויים.

למעלה