אורחים מחו"ל

dory141

New member
אורחים מחו"ל

בקרוב יגיעו אלינו אורחים מגרמניה, אישיים עסקיים. אחד בן 80+, ראש עירייה לשעבר והשנייה היא הבת הבכורה, בת יותר מ-50. הם יסיירו בירושלים, ביקנעם ובתל-אביב. אני מקווה שניתן להם חוויה מקסימלית. אגב, הם אמורים לסייע במימון של הוצאת ספר שלנו בגרמנית, על הקצינים היהודים באימפריה האוסטרו הונגרית.

RossieL

Active member
אירוח חו"ל

אם אתה צריך עזרה בבתי מלון, דבר איתי במסרים, אולי אוכל לסייע בהמלצה.
לגבי טיולים, אם יש לכם אפשרות להצמיד להם מדריך טיולים דובר גרמנית, זה ישדרג מאד את השהיה שלהם.
הוא ייקח אותם למקומות החשובים והמיוחדים וזו תהיה להם בהחלט חוויה אחרת.

RossieL

Active member
אירוח חו"ל

יד ושם הוא אתר זיכרון.
אני מכבדת את המקום ואת המסר היוצא ממנו, ואני דוקא חושבת שראוי שנוער ישראלי יבקר שם, כמו המשלחות לפולין, משלחות ליד ושם.
כי לנו אסור לשכוח!
ובאשר לאורחים מחו"ל, יש לנו כל כך הרבה מקומות יפהפים בישראל, מקומות קדושים לכל הדתות, בירושלים, חיפה, צפת, נצרת, טבריה.
וטיול במקומות הללו מותירים רושם ענק על התיירים שמגיעים לארץ, הרבה יותר מביקור ביד ושם שעלול להתפרש כאצבע בעין.

אספרסו2

New member
גרמנים

על אחת כמה וכמה.יד ושם אצבע בעין זה תנאי הכרחי ומקדים לביקור בארץ היהודים.

RossieL

Active member
יָצָא שְׂכָרוֹ בְּהֶפְסֵדוֹ

לא יודעת מאיזה תחום עיסוק את מגיעה, אבל מניסיון שלי, העוקצנות הזו לא תורמת דבר, להפך, היא גורמת נזק.

אספרסו2

New member
ממש לא

כל נציג ממשל גרמני מגיע משדה התעופה ליד ושם לנחיתה על קרקע המציאות המדממת של יחסי ישראל גרמניה.להגדיר זאת כעוקצנות זה חוטא למציאות.

dory141

New member
הם ביקשו לבקר גם ביד ושם

אלה אנשים מעיירה שהצילה יהודים בגרמניה ונתנה לאונר"א לנהל מחנות פליטים ועקורים בשטחה. בלי קשר, הם גם יסיירו ברובע הארמני בירושלים ובכמה אתרים מעניינים בת"א (כנראה שנווה צדק).

אספרסו2

New member

dory141

New member
תודה רבה, אבל אנחנו מסודרים

כל בתי המלון הוזמנו ויש לנו מדריך תיירים דובר גרמנית. אגב, יכול מאוד להיות שהם ייפגשו עם ראש העיר שלכם, בנהריה, בהנחה שיספיק להיכנס לתפקיד עד שהם יסיימו כאן.

למעלה