"אפילו אם היא גנבה, היא עושה דברים"

מה לעשות שחיים פה גם יהודים דתיים ומסורתיים וזו המדינה

של העם המוזר הזה שפעם הושמד בגלל דתו.
ויושמד שנית אם לא תהיה לו מדינה חזקה.
לי בתור חילונית גמורה אוכלת שרצים ובועלת נידות כן חשוב שישמרו שירותי דת עלמנת שהמדינה הזו תשאר יהודית למעט השנים שעוד נשארו לה להיות כזו.
לא מפריע לי שלא שורפים פה בתי כנסת.
תתאפק,אני לא יודעת בן כמה אתה אבל עוד 50,40 שנה המדינה כבר לא תהיה יהודית, אולי אפילו פחות.....

אתה לא רואה סיבה והרוב כן רואה סיבה כשתהיה הרוב תוכל להוציא

הוראה שקוראת להרוס את כל בתי הכנסת ולסמן רבנים בצלב קרס.

אתה קראת לעצמך נאצי הרגע ואין לי בעיה עם זה

אני לא קראתי לך נאצי,אבל בהחלט שרצונך לבטל את כל מוסדות הדת בישראל (היהודיים,לא שמעתי שיש לך בעיה עם תיקצוב של דתות אחרות) יש בהחלט נימה של רצון לסמן יהודים.
אני מקווה שהתעצבנת עד כדי כך שתפסיק לעקוב אחרי או לפחות תעשה לך כוכבית חדשה ועד אז בנימה חגיגת הייה שלום

היות שהמפלגה שלי לא בקואלציה אין לי בעיה שתראה כל מה שבא לך

על הממשלה הזו, על ביבי,על שרה ועל הטיטולים למבוגרים החדשים שלך

"אפילו אם היא גנבה, היא עושה דברים"

כך אמר אזרח על ראשת עיר גברת פיינברג. ולמעשה אפשר להגיד שהמשפט הזה מתמצת את הסיבה שנתניהו נבחר שוב ןשוב לראשות הממשלה. האזרח הפשןט פחות מתרגש משחיתות או גניבה. מה קרה? מי מת? אז לקח, לא קרה כלום. העיקר שהוא עושה. יושר וניקיון כפיים זה לא הדבר הכי חשוב בשביל המצביע הפוטנציאלי.

שחר 676

Well-known member
מנהל
עם כל כך הרבה ניקים מזויפים ....

לפעמים מתבלבלים....לא נורא.

שחר 676

Well-known member
מנהל
גם אי אפשר לפנות למנהלת שתמחוק את הפאשלה....כמו בעבר

dory141

New member
זאת הבעיה, שנותנים לה ולדומיה להתמודד למרות מעשיהם

סלחנות שאינה במקומה היא חולשה. בכל מקרה, אני יוצא בדרכי להוריד את הדיקטטור התל אביבי. בהצלחה לכולם.

תכלס, לא חסרים כאלו שבאמת מאמינים באמירה כזו, אבל לגבי מרים

הודיעו שלא יהיה נגדה כתב אישום.
https://www.kan.org.il/item/?itemid=32258

"פרשת פיירברג: לא יוגש כתב אישום נגד ראשת העיר
לא נמצאו נגדה ראיות בעבירת שוחד. גורם במשטרה: "מחדל וטעות בשיקול דעת". מעשיו של סגן ראשת העירייה, נגדו יוגש כתב אישום, אינם משיקים למעשיה של פיירברג"

אני לא אומרת שהיא לקחה ולא אומרת שהיא לא לקחה

אין לי מושג מה היא עשתה או לא עשתה, אני פשוט ציטטתי אזרח בזמן אמיתי כפי ששמעתי אותו אומר בכתבה שהייתה אמש טרום הבחירות לראשות העיריות, ואז נפל לי האסימון שלמעשה לאזרחים לא ממש מעניין אם ראש העיר שלהם או הסגן שלו קיבל או קיבלה שוחד, העיקר שהם עושים למען העיר. עוד כיכר נחוצה, עוד גינה בפינה של הרחוב, עוד נדנדה בגן הילדים, עוד עץ בשדרה... תכלס זה מה שמעניין את האזרח המצוי, הרבה יותר מאשר הזחילה המואצת של ההדתה בערים השונות, מינוי שני רבנים לעיר (אשכנזי וספרדי) שעולים המון כסף, עוד מקוואות, עוד פקחי כשרות, עוד ועוד משרות מיותרות שלא מוסיפות מאומה לעיר מלבד שאיבת כספים, ואפילו מיסי עיריה בגובה של משכנתא לא מרתיעה אותם מלהצביע לאותו מועמד והעיקר שהוא בנה עוד כיכר...

dory141

New member
כן, ההדתה היא בהחלט נגע רע

עוד מלפני שנים סבתא שלי דיברה על כך שאין צורך שיהיו 2 רבנים לאותה עיר, מספיק אחד, לא חשוב מאיזה מוצא. מזל שבת"א הבינו את זה כבר מזמן.

חביף

New member
היא לא המציאה את זה - אמנון אברמוביץ' קרא

לזה - אתרוג, כלומר - הפיכת המאותרג לחסין ביקורת, וזה היה ביחס לשרון ולפרשות השחיתות שלו ושל בניו.

למעלה