מאוד מוזר,אתמול דיווחו ואף הראו את לפיד וקהל של בבונים

ומי זה השמאל השפוי? מרצ שאינה אפילו מפלגה ציונית?

בעצם, מי עוד בשמאל חוץ ממרצ?
אפילו מלפגת העבודה התנערה מהצד הזה בפוליטיקה.
מה נשאר?

dory141

New member
מפלגת כולנו וכל אלה שלא צועקים ומאתרגים את ביבי בליכוד

זה בדיוק המוקש שנתניהו טמן לו מתחת לרגליים

חייבים להודות שנתניהו הוא תחמן פוליטי מהמדרגה הראשונה ואני חושבת שאין אחד שמגיע לדרגות התיחמון והערמומיות שלו מבחינה פוליטית, לכן עד עכשיו ההמונים לא מוצאים לו תחליף כי יש משהו מרתק במישהו שמצליח ככה לשדוד מבלי להיתפס. אני זוכרת את ההערצה שהייתה בזמנו לאופנובנק. זה משהו שקשה להסביר את המשיכה הזאת לגנבים ולתחמנים.
ברור שלפיד היה אז טירון פוליטי ואני מקווה שהוא למד והסיק את המסקנות מאז.
לדעתי הוא עדיין עושה טעויות של טירון, אבל אני מקווה שגם זה יעבור לו עם הזמן.
https://elections.yeshatid.org.il/r...s6NLbC_J2fvPZomiSMLdCWgbAZq2RRwvRoBU#strip_11

זה לא משנה שהוא טירון פוליטי

מה שהוא הצליח לעשות בשנה וחצי שהיה בתפקיד,
ביבי וחבר מרעיו הצליחו להרוס בפחות מארבע שנים.
טירון פוליטי שמביא תועלת עדיף לי על גאון פוליטי שעושה רק נזק.

לקצוב את עונשו

זה לשחרר אותו? ממש לא...
כבר אמרתי לא פעם, היה צריך להוציא אותו להורג. למען הסר ספק, את יגאל עמיר

לא חושב ככה אבל

מאסר עולם הוא לא ממש לעולם כידוע לך.
הדרישה שלהם היא בכדי לקצר לו..
ואני חוזר על מה שאמרתי לא פעם, חבל שלא הוציאו אותו להורג אז, והיום היה לנו שקט..

תבדוק שוב

"ואולם, לפי סעיף 41 לחוק העונשין, במקרים אלו רשאים השופטים להטיל מאסר עולם שלא עולה על עשרים שנים, דהיינו לא לכל החיים. גם במרבית מקרי הרצח ועונשי מאסר עולם חובה שנגזרו בגינם, נהוג לקצוב את עונשו של האסיר לתקופה של שלושים שנה,"
כל מה שאמרתי שזה לפי הסקר, לא יודע איפה הוא נערך.. מי הסוקרים ומי הנסקרים..
יש תקדים לפעילות כזו, המדינה געשה ורעשה עד שושיחררה כ-1000 רוצחים בכדי להחזיר חייל אחד, זה בנושא הפעילות, כמובן שאין מה להשוות בין גלעד ליגאל עמיר, אבל העובדה שפעלו ללא לאות לשחרר מעל 1000 רוצחים שרובם חזרו לרצוח..

הגיוני, כי יש ימין מתון אבל אין שמאל מתון, מרצ אינה ציונית

והיא מפלגת השמאל היחידה
בישראל

ממש לא

זה שתכתוב שרוב הימין תומך ברצח לא יהפוך את זה לנכון בדיוק כפי שזה לא יהיה נכון מצידי לומר שרוב השמאל בוגדים...
אל תדאג, תקבל תמיד תשובה, אלא אם כן...

תנסי לקרא

מה כתב בן כספית (שלא מת על ביבי) על ביבי כשר אוצר למשל, תופתעי..
הדבר היחידי שלפיד עשה היה להוריד את הכסף מהחרדים, לצערי הכסף חזר אליהם ובכמות גדולה יותר.. חוץ מזה מה הוא בדיוק עשה?

מאוד מוזר,אתמול דיווחו ואף הראו את לפיד וקהל של בבונים

שורק לו בוז בעצרת לרבין.
היום פתאום מנסים להסתיר את זה ומספרים שרק הנגבי התקבל בבוז ע"י אבירי חופש הביטוי.

ביבי לטעמי כשר אוצר הוא הרבה יותר טוב מאשר ראש ממשלה

והנה תראה מה כותבים על שר האוצר כחלון
ולעומתו אני אביא לך בהזדמנות מה כתב סבר פלוצקר על לפיד כשהיה שר אוצר.
לליכודניקים יש ראיה סלקטיבית. הם תמיד רואים ושומעים רק את מה שהם רוצים לראות ולשמוע. הם חיים בלה לה לנד. מעולם לא היה מצבנו טוב יותר והם ימשיכו להגיד את זה גם כשהמדינה תשקע במצולות והעיקר לא יודו שהם עשו טעות עם בנימין נתניהו. ממפלגה של רוויזיוניסטים, חירותניקים, ליברלים חופשיים, נסיכים, הם הפכו למפלגה של בררה מרוכזת סביב מגלומן נפוח מעצמו.

אם כחלון כזה גרוע (לא מתווכח)

מה זה קשור לביבי שוב? דברנו על "ביצועיו" של לפיד..
לשמאל יש ראיה רחבה, זה ברור, הם רואים שלום בכל מחבל,
הם רואים את קידום השלום עם כל פיגוע, היה לזה גם שם, "קורבנות השלום"
אבל מה לעשות שהבנק הבינלאומי העלה לנו את הדרוג.. הם קיבלו שוחד??

הכל סובב סביב ביבי

וביצועיו של לפיד כשר אוצר היו טובים מאוד,
אבל ביבי כאשר חש בסכנה נושפת על עורפו
דאג לפטר אותו וללכת לבחירות וזה הצליח לו כי הוא הוריד את לפיד במספר המנדטים, הסיר את האיום עליו, הגדיל את כוחו וכל זאת הוא עשה תוך כדי שקרים שכאילו מנסים לעשות עליו פוטץ' כשבעצם הוא הלך לבחירות בגלל 'ישראל היום',
אבל בזה הנזק לא נגמר כי הוא ביטל את כל מה שלפיד השיג, החזיר את כל הקצבאות לחרדים, דפק את המשק ודפק את האוצר והמשיך להזרים כספים
לסחטני הקואליציה. והמשק בכל זאת משגשג בזכות האנשים הכשרוניים שיש כאן ולא בזכות ביבי. כל ההייטק וכל האקזיטים שמזרימים מיליונים לקופת המדינה הם לא ההישגים של ביבי אלא של האזרחים המוכשרים והחרוצים. ביבי חי על חשבון
המדינה ולא המדינה חיה בזכות ביבי.

עדיין לא הבנתי איך קשור ביבי ל...

לפוסט על מירי רגב...
מה שכן מפלגות השמאל לא הפעילו סחטנות, זה ברור
והחרדים גם לא סחטו את ממשלות השמאל.. אולי הן לא סחטו כי מפלגות השמאל פשוט רצו לתת??

אם היה מתאם בין הכשרון לתפקיד ביבי היה שר האוצר יאיר היה שר

החוץ אבל לא היה לנו ראש ממשלה.

dory141

New member
זה לא בסדר, בשני המקרים

השמאל מנכס לעצמו את הרצח ושוב יורה לעצמו ברגל. חבל עד מאוד, לדעתי.

למעלה