הראיס נגד שרת התעמולה והתת תרבות

ברגע הראשון ש..

חגי אלעד הפך להיות יו"ר בצלם היה צריך להעמיד אותו לדין על בגידה מול פני אוייב..

dory141

New member
מוח אין לה, זה ברור

אני מקווה שתילבש גם היא כתום, יחד עם כל חבריה לממשלת הנפל המזוויעה הזאת. טינופת של בן אדם.

dory141

New member
גם לי צרם שהוא התייצב לצד הרשות הפלסטינית

מה נעשה לו בפועל? נירה בו, נכלא אותו בתא מבודד או נכריח אותו לשמוע אייל גולן בלופ? תחשוב פרקטי.

אפשר לכלוא אותו

ולתת לו לקרא כל היום את הפורום הזה..

מצד שני, יש חוק שקובע מה דינו של בוגד בזמן מלחמה..

dory141

New member
על איזה אמריקה אתה מדבר?

גם קצב אמור היה ללבוש כתום, למרות סירובו. יש ביניהם הרבה מהמשותף, אגב: קצב אנס נשים, נתניהו את המדינה. בהתחשב במספר האזרחים, פשע האונס של ביבי פי כמה יותר חמור.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אז עכשיו נתניהו אנס את המדינה ? ....ממממ , מענין....

את מי שלא התמסרו לו מרצון, הוא לגמרי אנס בברוטליות

לדעתי הוא היה צריך להסתפק בכל המפגרים שמתמסרים לו מרצון ויוצאים להגנתו בחירוף נפש ולא לאנוס גם את שאר האזרחים שלא מעוניינים בו. על האונס הזה מסתבר הוא ישלם מאחורי סורג ובריח. עכשיו הוא גם סובל מהזיות. הוא בהתקף של מחלת הרדיפה ומאשים את גדעון סער ונשיא המדינה בפוטש נגדו בדיוק כמו שעשה בזמנו ללפיד ולליבני וכל זה פרי ההזיות ממוחו הקודח והכי מבחיל זה לשמוע את חברת הכנסת נאווה בוקר יוצאת להגנתו כאילו שהיא שפחתו ואין לה מחשבה עצמאית משל עצמה. לא פלא. נכון להיום, כל חברי הכנסת של הליכוד הם אימבצילים מוחלטים ללא מחשבה עצמאית וברגע שנתניהו ייכנס לכלא, הם יתפזרו לארבע רוחות השמיים. כמו שנאמר במקורות "כל כלב מגיע יומו" וגם יומם של חברי הליכוד המנוולים יגיע יומם וישלמו את המחיר בביתם.

dory141

New member
לא נראה לי שאין להם יכולת לחשוב

הם מצייתים מפחד. הם רוצים לקבל נקודות אצל ביבי, מתוך מחשבה ותקווה שירכיב גם את הממשלה הבאה. די ברור, שהקומיסרית שלו תקבל תפקיד בכיר אם תמשיך ללקק לזוג המלכותי, כנ"ל איוב קרא ההזוי והיד נטויה.

dory141

New member
הרמז ברור

יש שחיתות בכל המפלגות. זה לא שוחד, אלא יותר כיבודים. האמת, אני אפילו קצת מקנא ברגב על יכולתה להתחבב על רה"מ ורעייתו. זה עובד לה.

dory141

New member
נורא מצחיק...

בכל מקרה, אם זה יקרה נשדר לעולם מסר שאני לא בטוח שאתה רוצה. המסר יהיה, שישראל היא כמו טורקיה ורוסיה. אין חופש דעה, המתבטא נגד השליט דינו כלא/מוות/הגליה. נתניהו לא ממש רוצה להצטייר ככה, הוא מעדיף לתת לרטוריקה לנצח. זה הוא, אדם שמסביר וחדל אישים בעשייה. גם כאן זה מה שיהיה.

הוא לא מתבטא נגד שליט

הוא יוצא נגד המדינה, הוא מפיץ שקרים על הצבא,
הוא לא מנסה לתקן אלא רק להרוס ולחרב..
דינו צריך להיגזר בבית משפט.. כבוגד

dory141

New member
לדעתי הענישה צריכה להיות אחרת

אי תמיכה כספית של המדינה בארגון בצלם ובדומיו. כל מה שהם ירוויחו, אך ורק מכיסם הפרטי. המדינה תודיע בכל שלב, שבצלם אינו מייצג אותם. אפשר גם להגיש נגד ראש הארגון אישום פלילי. מאסר או עונש מוות הם בלתי אפקטיביים עד מזיקים, לדעתי. כמו שאתה מייבש ארגון טרור.

אתה רציני?

אתה יודע כמה כסף הם מקבלים משונאי ישראל? מליונים, הם לא מקבלים אגורה מהמדינה לדעתי..
אישום פלילי? איזה? רק אישום בגידה

למעלה