הללויה, הוא חזר

אבי בן 1231

Well-known member

dory141

New member
מה הקשר, סליחה?

ומה אתה דוחף את סחבת התרבות לאן שהיא לא קשורה? כשבנק מודיע שהוא לא מכסה הלוואות, לא מוכן לקבל צ'קים בלי קשר לגודלם ומתכחש לקיומו, זה להוציא חוזה. מוות פיננסי לעסק. מקווה שאתה מאושר שהשמאלנים בצרות כלכליות והרגביזם שולט.

dory141

New member
יש בעיה

עד לא מזמן, נתנו לנו הלוואה על בסיס חוזים חתומים עם גורמים בענף ההוצ"ל בחו"ל. באחרונה הם נהיו אנטישמיים והחליטו לא לתת.

אספרסו2

New member
מה הקשר לאנטישמיות

מדיניות בנק בניהול סיכונים,כך צריך לפעול וכך נכון.

dory141

New member
בהחלט

קורה שעסק, נקלע למשבר תזרים מזומנים רציני. זה קרה לנו עם בנק אחר לפני כמה שנים, בסכומים הרבה יותר קטנים. הם לא התנהגו ככה, אלא סוכם על ניוון החשבון. רק לאחרונה, אנחנו פותחים איתם דף חדש (גם בעקבות המשבר עם הבנק המתעלל אבל לא רק מסיבה זו) ומחדשים את הפעילות.

אספרסו2

New member
ההגיון שלך מוזר

למה הבנק צריך לקחת סיכון על הכסף שאין לך?
הוא חייב לך משהו?

dory141

New member
עד לנקודה זו, הם לקחו את הסיכון

מה גרם להם לשנות כיוון? נזיפה מלמעלה, הבנה שהכסף לא יחזור אליהם בקרוב או משהו אחר? בכל מקרה, זה עסק ביש, תרתי משמע.

אספרסו2

New member
אולי לעסק שלכם

השתנה השידרוג?
או שאין מספיק בטחונות,זה לגיטימי מבחינתם.

dory141

New member
גם קודם לא היו

נראה לי, שמדובר בשינוי מדיניות שהם מבצעים אותם. אין בכך שום דבר אישי, למרות שבתחילה זה נראה כך.
בלי קשר, הם שייכים להיסטוריה. צריך לחשוב איך להיפרד מהם מבלי להסתבך עם החוק, ועם מי להדק יחסים, כדי שהעסק לא ימות.

dory141

New member
הם צריכים להגיד תודה שאתה תומך בהם

היו לעסק שלנו הרבה סוגי בנקים ובנקאים, אבל הנוכחיים, בייחוד המנהלת, שברו את השיא. אני מאחל להם הרבה דברים לא טובים, מידי גורם עליון (אלוהים, לא ההנהלה). אעדיף לא לפרט, כדי לא לתת לרוזי סיבה לחסום אותי.

אספרסו2

New member
אתה נורא מצחיק

זה שאני מבין התנהלות של גורם מסוים לא אומר כלום אבל לדעתי אתה פשוט לא מבין כלום בהתנהלות עסקית ומתנהג כילד מפונק.

למעלה