נתניהו נחקר.

מעניין למה אתה מסתתר..

למיטב זכרוני יש ראש ממשלה שישב בכלא, וזה עדיין לא ביבי, זריית חול?
לידיעתך, לא מעט בכירים נחקרו, חלקם ישב בכלא, (ראה תגיד נגיד) זריית חול?
התובעת שתבעה את אולמרט עדיין לא תבעה את ביבי למיטב ידיעתי, לא היא ולא אף אחד אחר, לך ידוע משהו אחר?? או שלא ראית בגלל החול בעיניים?
כן, אני ממש עכשיו רואה מה קורה לאותם אנשים שמנסים לזרול חול בעיני אחרים, הראת ממש דוגמה מוצלחת.
2. מצוקת הנכים לא התחילה בזמנו של ביבי, לידיעתך, בזמן ממשלת הליכוד הם קיבלו את התוספת הגדולה ביותר,
2 א'. בזמן ממשלת השמאל שמרצ היו שם, לא ניפתרה בעיית הנכים, אפילו לא הועלתה לסדר היום, איפה היה ח"כ אילן גילאון אז? מה הוא עשה לטובתם? אפס
2 ב'. ציפי ליבני שצועקת הרבה, היא הייתה בממשלוה והייתה תקופה ראשת ממשלה, מה היא עשתה עבור הנכים? ידוע לך? אפס..
2 ג'. אנשים בני 50 שלא מוצאים עבודה זה בגלל המעסיקים מאז ומעולם, מעסיקים הרוצים אנשים בני 25, עם נסיום של בני 50 ושכר של בני 16, מה זה קשור לביבי?
תושבי עוטף עזה. אתם צעקתם לצאת מעזה, להחזיר אותה לערבים, להזכירך, אנשים בעלי אג'נדה כשלך כנראה מנעו מבצע חזק יותר נגדם, (לאו דוקא כניסה לעזה), אתם אלו הצועקים על כל נפגע לפסטיני שזורק מטענים על חילי צה"ל..

והנה תשובות לגבי זריית חול בעינים..

אני מופיע בכל מקום

עם אותו ניק, בלי כוכבית..ניחא..
לא קיבלתי תשובות, ממש לא, מצבו של ראש הממשלה בעייתי? אולי..
ויאיר יכול לצאת לעבוד, אין לי בעיה עם זה.. העובדות שאין עדיין שום המלצה,
זה שאתה כותב שיש לא הופך את זה לנכון,
וכן, גם אני מעדיף אנשי ציבור בראשם ראש ממשלה ונשיא נקיים מכל רבב..
וכן שאר השרים וחברי הכנסת, לצערי זה לא כך.
נראה לי שלא בדיוק הובנו דברי, נתניהו אחראי לבעיות שנוצרו בעבר?
הוא אחראי שבן גוריון נתן פטור לדתיים? ממש לא, גם הוא בהחלט אשם בזה שהם הגיעו למימדים מפלצתיים ראש הממשלה הזה קידם לא מעט דברים
כלכלית, בטחונית ועוד, ואתה קראת לו מושחת ומקבל שוחד, לא אני, מבחינתכם הוא כבר אשם כמובן..עזוב אותך מעובדות.

נו באמת וואלה??

לא הבעיה במחסור בכוכבית אלה שהיא נמצאת, היא מעידה על פייק ניק, הלא כך?
וואלה כתבו? אלה כותבים תאריך תבדוק טוב..
אז לא בן גוריון אשם אלא בגין שהפך אותם לפרזיטים, בן גוריון בכלל היה צדיק, אגב, גם אלה שבאו אחריו,..
תשאל לא מעט מחבריך "האוהבים" את ביבי, הם ימלמלו בלית ברירה שהמצב הכלכלי והביטחוני טוב מאי פעם.. אגב, שמעת היום את אחוזי האבטלה?
אין לי ספק שכל קידום שאנקוב בו תייחס אותו למישהו אחר, מוכר..
מבחינתכם זה השמאל כמובן..

הבעיה שלי

אם הם לוקחים שוחד ולא לכאורה, כבר ראינו "לכאורה"...
איזה מזל יש למדינה שרק ממשול הימין הן מושחתות וממשלות השמאל הן צחות כשלג..

E טי

New member
בהתייחס לשאלתך הראשונה - ליברמן דוגמא טובה אבל יש עוד המון

לגבי המשך השאלה שלך -
אתה יודע כמה מהם בסוף ישבו בכלא? 5 לפחות יצאו זכאים.
יעקב נאמן, רפול, קהלני, ריבלין, דרור חוטר ישי
ואלה רק כמה דוגמאות. נגד כולם הוגשו כתבי אישום וכולם יצאו לבנים כשלג
בספרו של פרופ' דניאל פרידמן "הארנק והחרב" תוכל למצוא עוד שלל דוגמאות.
&nbsp
&nbsp

לא ראיתי פה

את שלל העובדות שהבאת..
המצב הכלכלי טוב יותר, זו עובדה, לפחות לפי גורמים בנלאומיים, כמובן לא לפי השמאל.. המטבע שךנו מהחזקים בעולם כיום. (בטח תגיד כחלון ואין קשר לביבי)
מצב האבטלה ירד, לפי נתונים של משרד העבודה, גם לא קשור לביבי כמובן
מספר הנפגעים בפעולות איבה מכאלה שקיבלו נשק מראש ממשלה ישראלי ירד..
אם זה לא מספיק אז מה כן?

E טי

New member
נראה שגם אתה לא ממש משתף פעולה עם העובדות

כפי שהעובדות הפשוטות מראות - חקירות, גם בליווי פרקליטים, גם לאחר המלצות ואפילו לאחר כתב אישום במקרים רבים מתבררות כלא כלום.
אז אתה מוזמן לחזור בך ממצג השווא שניסית להציג פה

אתה ממש לא חייב

ממילא לא פניתי אליך אלא אתה אלי..
אין השגים, הכתבה בוואלה היום ממש לא השג, זו הליכה אחורה.
תהייה בריא..

dory141

New member
נתניהו נחקר.

תגובתו: "לא רק שאין בשר, אין אפילו עצם". אני מאמץ תגובה של טוקבקיסט בווינט- לך לכלא, פושע. די כבר, הרסת את המדינה. תחנת מוניות האיש לא ראוי לנהל.

אבי בן 1231

Well-known member
סוף, סוף, נתניהו נחקר וישלח לכלא

והרי כתב האישום:
|
|
|
|
|
|
|
|
לאור מה שלא נכתב בכתב האישום ועל סמך כתב האישום המלא בכלום אני מבקש מכבוד בית דין שדה זה לדון את הפושע הנאלח הזה למכסימום שנות מאסר כמצוין בחוק.
אפס שנות מאסר ללא אפשרות חנינה או הקטנת העונש!!!

דורי, 2 דברים

1. האם אתה יודע כמה אנשים נחקרים ואין המשך לכך ואין כתב אישום?
2. גם השונאים הגדולים של ביב (יותר ממך) מודים בחמי פה שהמצב כיום הכי טוב מאי פעם..
אז מי הרס מה בדיוק?

dory141

New member
עכשיו אני יכול להתייחס למה שכתבת

1. אין לי מושג, בטח הרבה.
2. לא שונא את נתניהו, פשוט בז לו. איך אתה מודד את המצב? בפערי שכר בין מנהלים לשכירים, ישראל אחת המובילות לשלילה מבין אלו של ה-OCED. לעומת זאת, אחוזי האבטלה נמוכים. אני פשוט טוען, שמנהיגות חסרת ערכים לא יכולה למשול בעם שמתנגד לה, בלי קשר למצב הכלכלי האישי או המשפחתי שלי. אולי תומכי נתניהו והליכוד צריכים לחכות למשבר פיננסי חמור של המדינה, כמו טורקיה כיום, כדי להבין שעליהם לשנות את דפוס ההצבעה, או לפחות לדרוש את הדחת נתניהו ומינוי מישהו אחראי במקומו מתוך התנועה. למשל, יולי אדלשטיין.

E טי

New member
אבל "העם" לא מתנגד למנהיגות. העם תומך שוב ושוב ושוב

"אני פשוט טוען, שמנהיגות חסרת ערכים לא יכולה למשול בעם שמתנגד לה"
זה לוז העניין. אתה לא העם.
העם מצביע נתניהו בהמוניו.

dory141

New member
הדרת אותי מהעם? תודה רבה, אני פורש לאלסקה

ועכשיו ברצינות, הבעיה היא שלרוב מצביעי הליכוד אין כוח אלקטורלי אמיתי. גם במחנה הציוני וביש עתיד. חברי המרכז לרוב, הם שבוחרים בישראל את יו"ר המפלגה, או שהיו"ר בוחר את עצמו (לפיד, ליברמן). יש גם את מודל מועצת הרבנים, ראה ש"ס ויהדות התורה. זה כבר מראה מה דפוק בשיטה, דמוקרטיה שראשי המפלגות נבחרים בה בשיטות שאין להן ולו הקשר הקל ביותר לדמוקרטיה. מה המסקנה? לעבור משיטה יחסית לשיטה אזורית של אזורי בחירה, כמו בבריטניה. כך אני אחליט מי ייצג אותי וגם אתה, מספר המפלגות יירד באופן דרמטי וישראל תעשה צעד אחד בדרך למדינה מתוקנת. עד אז, הם ימשיכו להחליט בשביל כולנו, מבין כל המחנות, מי ראוי למשול עלינו.

dory141

New member
ראיתי

היום אין צפי. אתה יודע מה יקרה מחר? אני לא וכולי תקווה שלא יהיה משבר פיננסי בדרגת חומרה זו או אחרת. אני מעולם לא מייחל לאסונות כדי שראש ממשלה יתפטר אצלנו, מאסונות בטחוניים וכלכליים כולם סובלים. ועדיין, מהיום למחר יכולה להתפתח קטסטרופה כלכלית. נראה מי יהיה הנגיד הבא שנתניהו ימנה, זה יכול להשפיע לכל מיני כיוונים.

למעלה