הכל נשאר במשפחה

dory141

New member
אני מדבר על אוהדיו בתפוז ובכלל

איך ממשיכים להאמין לנוכל הזה? מדהים, כמו מגיה שחורה או מגיפה שחורה האיש הזה. אי אפשר להיפטר ממנו, כולל בחקירות ובקלפי. הלנצח נאכל ביבי? אין עוד מנהיגים בעל שיעור קומה במדינה הזאת?

אבי בן 1231

Well-known member
אתה הוא זה שלא הבנת

השמאלנים, העיתונים והרכלנים שמעו ש .........................................
ובעקבות השמועה ש ........................................................
הם הגיעו למסקנה ש .....................................
ואז פסקו ש .......................................
אין ספק, בית משפט שדה עושה משפט צדק .................
אני גם שמעתי ש ...................................

dory141

New member
הכי נורא זה קטלוג אוטומטי של מתנגדים לביבי כשמאלנים

אורן חזן קרא לנתניהו לגשת לנבצרות; יולי אדלשטיין התעמת עם נתניהו בנושא המשואות; בני בגין, ארנס ומרידור התנגדו לחוק הלאום; יאיר לפיד תוקף (לדעתי, לא מספיק) את נתניהו על החקירות, כמו גם על אמירות מסיתות ועל היעדר מנהיגות במצבי משבר; כולם שמאלנים? ואני לא מדבר על המפכ"ל אלשיך והיועמ"ש מנדלבליט, שהמרחק בינם לשמאלנות הם כמו ביני להנדסת טילים, בערך. דמגוגיה שעוברת כל גבול. מקבילה בעיני לכך, שמתנגדי ארדואן בטורקיה מכנים אותו יהודי, כדי להטיל בו מום.

RossieL

Active member
לא מאמינים "ל", מאמינים "ב"

שתי התגובות שלך ממצות ומדויקות להפליא.
לא הייתי יכולה לכתוב זאת טוב יותר.

[הערת שוליים: מניחה שהייתי מגיבה באופן זהה גם אלמלא השתמשת בכינוי זמני מעוטר ב * ]

אבי בן 1231

Well-known member
לא חושב שיש מישהו שמאמין לו בגלל שהוא ביבי

או בלשון השמאל הבזוי, ביביון וכו'.
אני מאמין לו בינתיים היות ובית משפט, משני בעיניי השמאל הרדוד, עדיין לא קיבל אפילו שריד של כתב אישום.
מה לעשות במדינות הדיקטטורה הסובייטית הרוסית השמאלנית הוציאו להורג ללא משפט, כנראה שאותו שמאל רדוד עדיין חי את אותה הדיקטטורה.

dory141

New member
הכל נשאר במשפחה

עכשיו התפרסם שגם יאיר הבליין ושרה השתיינית, מעורבים עד צוואר בתיק 4000. היה ויתפסו, מדובר בשערוריה שאין כמוה. אלא אם כן, אתם עדיין משוכנעים שנתניהו נרדף והשמאלנים הגדולים והרשעים הם אלה שמאחורי הידיעה. כולי תקווה, שהקוראים פה עם מעט שכל בקודקוד ויודעים לחבר 1 ועוד 1 בלי לטעות. כנ"ל, הבנת הנקרא ועוד כישורי חיים בסיסיים שכאלה.

dory141

New member
מה הקשר בין רוסיה הסובייטית למקרה שאנחנו מדברים עליו?

כדי שתקרא מדי פעם את הדברים שלך, כי אתה מגיע למסקנות הזויות. איש לא הרשיע אותו, בטח לא אני. העניין הוא, שאני מאמין שישראל צריכה להיפטר מנתניהו למען שרידותה. אתה יודע מה, נעזוב את השחיתויות והאם הוא אשם או חף מפשע בעניין התיקים. ההסתה שלו נגד כל מי שהוא לא ימין, ראויה לגנאי. כנ"ל ההשתלחויות בבתי המשפט ובמשטרה. דיקטטורים בדרום אמריקה לא מעיזים להתנהג כמו האיש הנלוז הזה, בושה וחרפה שזה ראש הממשלה שלנו. כולנו צריכים לצום ולעשות חשבון נפש ביום כיפור, איך גידלנו את המפלצת הזאת.

אבי בן 1231

Well-known member
אתה עסוק בלהפוך יוצרות

במשך שנים השמאל מסית ללא הרף נגד ראש הממשלה.
גם מערכת הבחירות האחרונה של השמאל היתה רק הסתה, זו גם הסיבה להפסד, לא היתה מלה אחת בה צויינו הצלחות השמאל.

dory141

New member
עולם המושגים שלך מעוות למדי

הסתה זה לאיים ברצח. מישהו איים על ביבי ברצח?

אבי בן 1231

Well-known member
סליחה אך עולם המושגים שלך הוא שמעוות למדי

הסתה היא לא רק לרצח.

למעלה