ככה נשמע אדם שאכפת לו מהמדינה יותר מאשר מעצמו

אבי בן 1231

Well-known member
כאשר השמאלאניונים יעלמו מהפה הפוליטית ירווח למדינה.

אתה נהנה לכתוב ביביונים זה מביא לך רווחה ונחת. הא!!!!

poseidon111

Active member
לפעמים אני קורא אותך וזה כאילו לקרוא את עצמי. די מוזר.

אבי בן 1231

Well-known member
אכן, אם אתה רוצה שישתמשו בהגדרה היא צריכה להתאים.

לכן לדפסת לא קוראים חרגול.

אבי בן 1231

Well-known member
אכן למחנה שמבוסס על שנאה לא קוראים "אוהבי"

לכן לא ניתן לקרוא לשמאל אוהבי ישראל, הרי אנו באותה דעה!!!

אבי בן 1231

Well-known member
בחיים לא הטפתי לשנאה, הדמיון והרצון שלך לפרש את דבריי,

אינם בעיה שלי!!!

RossieL

Active member
מה צריך לקרות?

"אנשי השנאה וההסתה אומרים לנו שיש תמיד רק שתי אפשרויות: או שאתה ימני או שאתה שמאלני, או שאתה פשיסט או שאתה בוגד, או שאתה חושב כמוני או שאתה האויב שלי. אני מסתכל עליכם ורואה הרבה מאוד אפשרויות. בפוליטיקה של בנימין נתניהו לעומת זאת, מנצחים בחירות רק בדרך אחת: לגרום לנו לשנוא אחד את השני. נתניהו מפורר את המשפחה הישראלית. בשביל להישאר על הכיסא אין דבר שהוא לא יעשה - תוקף את המשטרה, את בית המשפט, את מפקדי צה"ל, אותנו, את יש עתיד. לפחות אנחנו בחברה טובה. כל מה שטוב והגון וישר נמצא תחת מתקפה. הגיע הזמן שנצא להתקפת נגד".

"נבטל את חוק המרכולים, נבטל את חוק ההמלצות, נבטל את חוק הפריימריז, נבטל את השר ללא תיק, נחזיר את לימודי הליב"ה, נחזיר את מתווה הכותל, נתקן את חוק הלאום, נתקן את חוק החינוך המיוחד, נתקן את חוק הפונדקאות, נעביר את חוק הקלון, ובחודש הראשון של המושב הראשון – הדבר הראשון שנעשה הוא להגביל את כהונת ראש הממשלה לשתי קדנציות".

ועדין, למרות ועל אף התקוה והרצון לשנות, אני פסימית,
אני חושבת שכל פרסום כזה,
כל כתבה נגד משפחת הביבי,
כל מתקפה על התנהלותו ומשפחתו,
רק מחזקים אותו.

הוא טוען ל 40 מנדטים בבחירות ואני מאמינה שהוא עלול לממש את הטענה.
אז בוא לא נכתיר עדין מלך תחתיו,
ואולי נמליץ לכל מי שניתן - תרפו מהאיש ומשפחתו ותנו לו להתבוסס בביצה בלי תיעוד, סקירה ועוד מיני ... נדמה לי שרק אז ייתכן שינוי, יש לי מין הרגשה שרק כאשר נפסיק להאכיל את המפלצת היא תגווע מעצמה ותיכחד [ווי, הייתי בוטה אבל זו הדרך היחידה להעביר את ההרגשה שלי מהמתרחש במדינה שלי]

dory141

New member
לא מסכים

כתב אישום שווה אלף הכפשות. אני אגב, מסכים שכנראה חצי מהבטחותיו של לפיד לא יתקיימו. אבל, גם אם חצי כן, המדינה תהפוך בהדרגה למקום טוב יותר. אין לי אשליות, לפיד פוליטיקאי וכך הוא מתנהל. אני לא רואה בו משיח, צדיק או הנזיר שמכר את הפרארי. אני רואה בו אלטרנטיבה ראויה לנתניהו. די לפחד, איש לא בלתי מנוצח.

מסכימה

תסמונת הרדיפה נעוצה בגן היהודי ולכן כל מי שנתפס כאילו הוא נרדף
הרי יזכה במלוא התמיכה. ככה היה גם עם דרעי למרות שנמצא אשם בבית המשפט
עדיין היו לא מעט אנשים שבטוחים שהוא רק נרדף וחף מפשע. הדבר בולט במיוחד
אצל פוליטיקאים במיוחד אם הם נחשבים שבאו מהעם ומבני עדות המזרח.
פוליטיקאי ממוצא אשכנזי שנתפס ונשפט לא יזכה לאותה מידה של רחמים או חמלה ואף אחד לא ישיר בשבילו 'הוא זכאי'.

dory141

New member
אתה באמת חושב שמאחז העיניים העלוב הזה הוא ראש ממשלה טוב?

אני מדבר רק על הקדנציה הנוכחית, תמנה לי הישג אחד שלו באופן אישי. לא משהו שהוא תפס עליו טרמפ. חוץ משבירת שיא ימי הכהונה של בן-גוריון, פיצול העם לשבטים ופירוק שלטון החוק בידי איילת שקד, שאני מתבייש שהיא ואני למדנו באותו בי"ס (עירוני ד' בת"א).

רוב הזמן נח

Well-known member
הרי ברור שכל מה שרע זה בגלל ממשלת ביבי

וכל מה שטוב זה לא קשור לממשלת ביבי.

dory141

New member
מי אמר את זה?

הבעיה הכי גדולה שלי, זה שמרבית השרים נגררים ולא יוזמים פעילות. אגב, אני עם הבית היהודי שתומך בביטול או בתיקון חוק הלאום. לפחות להם יש קצת שכל.

רוב הזמן נח

Well-known member
לשמאל יש הכי הרבה שכל..

בגלל זה הוא באופוזיציה, לא מצליח כבר המון זמן להגיע לשלטון ומסית ומלכלך כדרך קבע נגד ראש הממשלה שנבחר.

אבי בן 1231

Well-known member
אם המשפט הזה יעזור להביס את המפלגות הערביות

יש להכניס אותו כחלק ממערכת בחירות שפויה נגד שונאי ישראל.
אני הייתי משנה קצת, "המצביעים הערבים והשמאלנים נעים בכמויות אדירות לקלפיות"!!!

למעלה