נינג'ה ישראל 2018

RossieL

Active member
נינג'ה ישראל 2018

נינג'ה ישראל או Ninja ישראל היא תוכנית מציאות ישראלית המבוססת על התוכנית האמריקאית "אתגר הנינג'ה" (American Ninja Warrior) של רשתNBC, שהיא בעצמה ספין-אוף לתוכנית היפנית המצליחה בשם "סאסוקה"

על המתמודדים להשלים את מסלול האתגרים בזמן הקצר ביותר. אין הזדמנות שניה, ברגע שנופלים מהמסלול אל הבריכה או נוגעים במים - נפסלים. המתמודדים מדורגים על פי שקלול של זמן הביצוע והשלב האחרון, כך שככל שהמכשול האחרון רחוק יותר, המתמודד ידורג גבוה יותר/

בדרך כלל אינני חובבת תכניות מציאות, כאלו המועתקות מ"מקורות זרים", למעט 'המירוץ למיליון' - מודה, אני בין המכורים.
גם את אתגר הנינג'ה האמריקאי לא ממש "חיבבתי" ויצא לי לצפות בכמה פרקים. הכל היה נראה לי בנאלי ו .... לא יודעת, אבל לא דיבר אלי.
והנה הפורמט הגיע אלינו, ולא היו לי ציפיות מיוחדות, וחשבתי שהולכת להיות עוד סוג של עונת 'האח הגדול' מבחינת השיעמום והטפלוניות, אבל התבדיתי ובגדול.
מסתבר שהתכנית מביאה הרבה גאווה ללב היהודי/ ישראלי שלנו.
כן כן, לאמריקאים יש במה לקנא ומה ללמוד מהחבר'ה שהגיעו להתמודד על תואר הנינג'ה הישראלי הראשון.
ונכון, יש גם 'פלופים', כי לא יכול להיות שכולם יפים, מוכשרים ומושלמים אבל אפילו הם, הם מוצלחים מהפלופים האמריקאים ההם

אז מה יש בתכנית?

יש את הבלתי נשכחים, אלו של ה WOW
יפתח קושניר, כן, הבן של, שעבר את כל המסלול במהירות שיא של דקה ו 31 שניות;
בני יפרמוב, שעבר את כל המסלול, תחזיקו חזק, במהירות של דקה ו 26 שניות;

ויש את המרגשים
מתן ברמן, בן 37, נ+ 2, קטוע רגל
וידוי? מבחינתי הוא הזוכה הגדול של העונה ולו בשל האמון בעצמו, הנחישות והרצון לחיות.

ויש את האכזבות
רוני קז, בן 49, הוא עבר את כל המסלול בלי פסילה, ובכל זאת, נפסל

[אבל כדי לדעת למה, תצפו בתכנית וחזרו לדבר על זה פה
]

ויש גם בנות, וצעירים, ומבוגרים ו... הכל מכל וכל.
והתכנית הזו היא נהדרת,
והמנחים- אסי ורותם, מוסיפים יופי של תבלינים לפורמט,
ורסקין ותומר ישראל מפרשנים נהדר את המתרחש [ישראל לפעמים מעצבנת, היא כאילו עושה נאחס למתחרים ומבחינתי עדיף, לפעמים! שתשתוק את הפה שלה].

אז - זהו, ונשאר רק לספר על המסלול ואתם מוזמנים לשתף את חווית הצפיה שלכם.

הסטפר
המתמודד צריך לדלג בין חמישה לוחות המשופעים בזווית ומרוחקים מטר וחצי זה מזה.
אומגת בול העץ
המתמודד צריך לאחוז בבול העץ שמחליק מן המסילה שמעליו ולנחות על המזרן.
גשר המטבעות
המתמודד צריך לדלג מעל ארבעה לוחות עגולים התלויים באוויר מבלי לאבד שיווי משקל ובלי להפוך את הטבעת.
ידית לרשת
המתמודד צריך לקפוץ אל שתי ידיות גבוהות התלויות באוויר זו מול זו, לקפוץ מהן אל רשת התלוייה באוויר, לזחול מתחת לרשת ולהגיע למזרן.
הקורה ההפוכה
המתמודד צריך להיתלות על קורה צרה בעזרת הידיים והרגליים ולזחול מתחתיה אל המזרן.
טיפוס היתדות אל הרשת
המתמוד צריך להיתלות על מסלול יתדות, ולהעביר אותן קדימה. כשהוא מגיע לסוף המסלול, הוא צריך להיתלות על רשת ולנחות ממנה אל המזרן.
הצמיגים התלויים
המתמודד צריך להיתלות על חבל ולנתר ממנו אל מסלול הצמיגים. במסלול הצמיגים המתמודד צריך להתנדנד בין 3 צמיגים התלויים באוויר ולהגיע למזרן שבסופו. הצמיג האחרון במסלול חסום לאחיזה מלמעלה. המכשול הוא הקשה ביותר בשלב המוקדמות.
הקיר
המכשול המפורסם ביותר. במכשול המתמודד צריך לעבור בזינוק קיר בגובה 4.25 מטרים. למתמודד יש שלוש נסיונות לעבור את הקיר. אם המתמודד מצליח לעבור את הקיר, הוא לוחץ על הבאזר ובכך מסיים את המסלול ומבטיח את מקומו בחצי הגמר.

RossieL

Active member
יופי של תחרות, יופי של מתמודדים

לא יודעת מה אתכם, אבל אני מכורה.
אני דרוכה, אני מקווה ואני כל כך מתאכזבת שלא מצליחים ומאידך איזה שאגות שמחה שכן.
כי יש מה לראות ובהחלט יש למה ולמי לפרגן.
סחטיין על כל הממודדים, אין ספק, הם מביאים לנו כבור ברמה עולמית!
וסחטיין ענק למנחים המהממים שלנו!

עזבו לרגע את הפוליטיקה, ימין שמאל, הם ואנחנו, מלחה ושלום, עשו אתנחתא קלה עם הנינג'ה הישראלי. תתחילו לראות את הטוב והיפה שיש בנו, כל כך הרבה ממנו, רק צריך להסכים לראות! בשביל הנשמה!

https://www.mako.co.il/mako-vod-keshet/ninja_israel-2018/VOD-b8c57fc0f391561006.htm

גםצופה

Member
מנהל
גם אני פחדתי שהסדרה תהיה סדרת פח...

ביחוד בגלל זוג מנחים שבאיזה מקום כבר יצאו לי מכל החורים - אבל אני דווקא נהינתי ממנה וזאת היתה בהחלט סדרה כיפית... אולי בגלל המנחים הנוספים ואולי בגלל שבאמת אפשר לראות בה באיזה מקום את כל המרקם החברתי שבארץ בצורה קצרה ולא הכי מביכה (אפילו אלו שלא מצליחים מקבלים קרדיט יפה... רק להתמודד בדברים כאלה זה הישג
)
&nbsp
&nbsp

למעלה