לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
80588,058 עוקבים אודות עסקים

פורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

x
הודעה מהנהלת הפורום

כל יום הוא יום חדש, והוא נושא בחובו נושא חדש, או ישן, לדיון 
זה המקום לדון, להתווכח, להסכים, להתנגד ולצחוק.
מאחלת לכולנו גלישה נעימה ומפרה

שנה טובה ומתוקה לכם ולבני ביתכם

המשך >>

לצפיה ב-'נתן אשל אמר משהו שאסור להגיד'
נתן אשל אמר משהו שאסור להגיד
<< ההודעה הנוכחית
05/08/2018 | 10:34
42
84
איך עבריין המין (וזה הוכח, זו לא האשמת סרק כמו במקרה של ברושי) הנתעב הזה, שולח את הדרוזים בהבל פיו לסוריה? אני במקומו הייתי מתבייש. בוז אחד גדול.
נ.ב- הייתי אתמול בהפגנה. לא היו שלטים של הקרן החדשה, מר"צ ושאר "החשודים המיידיים" של ביבי.
שיחת היום >>
לצפיה ב-'א. שילך בעצמו לסוריה ב.זה שלא היו שלטים זה מכוון'
א. שילך בעצמו לסוריה ב.זה שלא היו שלטים זה מכוון
05/08/2018 | 10:48
31
אם תשים לב בסוף שרו התקווה אבל כשמראים את זה אתה בגלל לא שומע את הקהל שר אלא רק את אילו שעל הבמה.
מה זה אומר? שהתקווה הושרה רק בשביל שיסמנו וי.
תכלס רוב המשתתפים בהפגנה יצביעו בעד שינוי התקווה,שינוי הדגל ושינוי השם של המדינה.
שיחת היום >>
לצפיה ב-''
05/08/2018 | 11:06
3
36
לפני שאתפנה להתייחס לגופה של הודעה, לא מצליחה להבין את ההקשר בין הדברים. ואם כבר נכתבו, הרי שחייבים לדייק, אשל מעולם לא הורשע בדין בגין עבירות מין. כן נחתם עמו הסכם טיעון לפיו הוא הודה בהתנהגות לא הולמת, הוא התפטר מתפקידו והתחייב שלא לעבוד יותר בשירות הציבורי.

ולענין הדברים שאמר:  "לאחר שיצאנו לדרך אסור לשנות אף מילה בחוק הלאום. מי שלא מתאים לו, יש קהילה דרוזית גדולה בסוריה. הוא מוזמן להקים שם את מדינת דרוזיה".

דבריו צריכים להיות מוקעים מחמת מיאוס,
דבריו צריכים להימחק ואין לתת להם שום במה באיזכורם.
מקורביו, בעבר ובהווה צריכים להתנער מהאמירה הנוראה הזו.

לעת עתה יצאה הודעה די פושרת מטעם לשכת ראש הממשלה: "אמירה מסוג זה נוגדת את השקפתו של ראש הממשלה ופועלו למען העדה הדרוזית. מגוחך לנסות לשייך לו את זה".

שיחת היום >>
לצפיה ב-'אוקיי, לא דייקתי בפרטים לגביו'
אוקיי, לא דייקתי בפרטים לגביו
05/08/2018 | 11:27
2
19
ועדיין, טוב שנתניהו התנער ממנו. מצד שני, כדי שזה ייחשב אותנטי לגמרי הוא צריך לפטר אותו, או לכל הפחות למדר אותו. 
שיחת היום >>
לצפיה ב-'מה התפקיד שלו בכלל?'
מה התפקיד שלו בכלל?
05/08/2018 | 12:22
1
11
לצפיה ב-'אכן מעורפל'
אכן מעורפל
05/08/2018 | 12:30
20
מה זה בדיוק "איש סודו"? 
שיחת היום >>
לצפיה ב-'מישהו היה צריך להעביר להם גם את המסר הזה'
מישהו היה צריך להעביר להם גם את המסר הזה
06/08/2018 | 04:05
33
23
בין שאר המסרים שוחרי השלום והפיוס שהם מקבלים טוב שקיבלו גם את המסר שלמעשה לא חייבים להם שום דבר ולא מכריחים אותם לחיות פה. מי שלא טוב לו במדינת היהודים - ולא משנה הלאום שלו - מוזמן למצוא לו מקום אחר לחיות בו. מי שבוחר לחיות במדינת היהודים צריך לחיות בה לפי התנאים של היהודים.

שיחת היום >>
לצפיה ב-'תגובה שמשלבת חוצפה ובורות'
תגובה שמשלבת חוצפה ובורות
06/08/2018 | 08:23
6
22
תגיד גם ליהודים שמתלוננים, שיעברו לגור במדינה אחרת? לכל אזרח במדינה שמורה הזכות לחיים יותר טובים, וגם הזכות למתוח ביקורת על הממשלה. סתימת פיות לא מקובלת, לא בהקשר הדרוזי ולא בכלל. 
שיחת היום >>
לצפיה ב-'שיהיה, כל עוד הדרוזים קלטו את המסר'
שיהיה, כל עוד הדרוזים קלטו את המסר
06/08/2018 | 08:55
5
20
הם חיים במדינה של בני לאום אחר ולא שלהם, בני אותו לאום רוצים ומוכנים להתייחס אליהם בידידות והבנה, אבל גם מודיעים להם שיש גבול לאלה ויש גבול לסבלנות.
כך שהדרוזים צריכים להתנהל בין הקצוות האלה.

שיחת היום >>
לצפיה ב-'הבעיה היא שהדרוזים לא מספיק לוחמנים'
הבעיה היא שהדרוזים לא מספיק לוחמנים
06/08/2018 | 10:12
4
18
אלה אנשים שמקבלים את דין המקום. אם הם צועקים, יש להם סיבה. 
שיחת היום >>
לצפיה ב-'מוטב להם להמשיך להיות סבילים ולשתף פעולה'
מוטב להם להמשיך להיות סבילים ולשתף פעולה
06/08/2018 | 10:26
3
16
בסה"כ יש להם חיים טובים לצד היהודים. היהודים לא התכוונו בחוק הלאום לפגוע בדרוזים וגם לא יפגעו בהם בעתיד. חבל שלוחמנות דרוזית תוביל את הימין היהודי (שהוא השליט) לפתח עוינות כלפיהם. המסר מראש הממשלה דרך איש אמונו חשוב בדיוק מהבחינה הזו, שהוא מוסר לדרוזים שהימין עלול לפתח עוינות כלפיהם. כדאי להם להתייחס אליו מאד ברצינות.
שיחת היום >>
לצפיה ב-'אתה חושב שהדרוזים חלשים ושוכח שבלי דרוזים אין צה"ל'
אתה חושב שהדרוזים חלשים ושוכח שבלי דרוזים אין צה"ל
07/08/2018 | 05:08
2
16
אתה גם שוכח את המניעים לברית הדמים בין הדרוזים לבין היהודים שהיא אינטרס משמעותי גם של הדרוזים וגם של היהודים ולשני הצדדים יש הרבה מאוד להפסיד אם הברית תופר.
שיחת היום >>
לצפיה ב-'זו טענה לגמרי לא נכונה לדעתי'
זו טענה לגמרי לא נכונה לדעתי
07/08/2018 | 07:32
1
17
והייתי אומר אפילו שהיא טענה מוזרה. אני לא מאמין שהדרוזים עצמם חושבים שבלעדיהם אין קיום לצה"ל.
שיחת היום >>
לצפיה ב-'אם חוק הלאום יעבור במתכונתו הנוכחית צה"ל יחלש מאוד'
אם חוק הלאום יעבור במתכונתו הנוכחית צה"ל יחלש מאוד
07/08/2018 | 14:54
13
כי הדרוזים יפסיקו לשרת בו, אם יישארו בצה"ל רק הכיפות הסרוגות וחלק הולך וקטן מהחילונים  הוא יאבד מכוחו במהירות.
שיחת היום >>
לצפיה ב-'JUDEN ÜBER ALLES - אתה צודק'
JUDEN ÜBER ALLES - אתה צודק
06/08/2018 | 10:21
25
11
לצפיה ב-'לא נראה לי שמדובר במישהו נאצי, רק טיפש'
לא נראה לי שמדובר במישהו נאצי, רק טיפש
06/08/2018 | 10:41
22
25
דמוקרטיה, פירושה גם הכלת המיעוטים בקרבנו. אנחנו לא המוסלמים, שהתייחסו למיעוטים כבני חסות. אני מצפה, שהממשלה תורכב מאנשים בעלי חזון ומצפון. ולא, שתתפרק ושכולם יעופו משם לכל הרוחות. 
שיחת היום >>
לצפיה ב-'במקומך לא הייתי ממהר לכנות אנשים כטפשים. '
במקומך לא הייתי ממהר לכנות אנשים כטפשים.
06/08/2018 | 14:22
21
19

והמיעוטים מוכלים מצויין. ולא בני חסות. אלא מיעוטים. במדינה של לאום מסויים שמקבל אותם בברכה ובתנאים שווים, כל עוד ברור להם ולנו ולכולם, שזו מדינת היהודים - לנצח.

ואכן כי שנכתב פה בהודעה אחרת, בנסיון "להחזיר ליהודים". אז כן,  גם היהודים שהמדינה כמדינה יהודית לא מוצאת חן בעיניהם מוזמנים ללכת מפה. 

אתה בעד שישראל תהיה ותשאר מדינה יהודית?
שאלה פשוטה. לא מסובך מדי. 

ואם ענית כן, אז חוק הלאום דואג לזה ולזה בלבד.
והרבה מהטענות שלך נובעות מחוסר הבנת הנקרא שלך.
קורה, תקרא שוב. ואם יש הערות רלוונטיות, תגיד אותן.

ואם ענית לא, אז אתה בעד מדינת כל אזרחיה.
לפחות תודה בזה. שאתה שמאל קיצוני.

יום טוב. וזה נכתב בהשקעה, לא כדי לנגח אותך.

שיחת היום >>
לצפיה ב-'אולי מיהרתי לכנות אותו ועל כך אני מתנצל'
אולי מיהרתי לכנות אותו ועל כך אני מתנצל
06/08/2018 | 14:55
1
23
אין ברצוני להתנצל על עמדתי. אני רוצה שישראל תישאר יהודית, אבל אין צורך בחוק הלאום בשביל זה. חוק זה נועד לסכסך ולפלג את העם. אין שום בעיה בעד הבנת הנקרא שלי. לא תגדיר אותי כשמאל קיצוני, כי אני לא. לא כל מי שנגד חבורת הזבל של ביבי (שמכונה בטעות ממשלת ישראל), הוא שמאלן קיצוני או בכלל. אני תומך של יש עתיד, שזכתה לנציגות נכבדה בעצרת, שבה הייתי, דרך אגב. 
שיחת היום >>
לצפיה ב-'פה יש לך טעות, לא יודע איך הגעת למסקנה הבאה שלך..'
פה יש לך טעות, לא יודע איך הגעת למסקנה הבאה שלך..
06/08/2018 | 15:18
21

אני רוצה שישראל תישאר יהודית, אבל אין צורך בחוק הלאום בשביל זה. חוק זה נועד לסכסך ולפלג את העם.

אבל הגעת. אמת אין בה. לא קראת את החוק ולא הבנת אותו. ואם אתה רוצה מדינה יהודית אז היא של היהודים, ולא של הדרוזים. הם רוצים ריבונות? שיפנו לאום ויבקשו להקים מדינת דרוזיה. מה רוצים מאיתנו? ועכשיו כשסוריה מתפרקת, יש גם ממה לתת להם. שיפנו.

זו לא המדינה שלי או שלך לתת אותה למי שנחפוץ! זו המדינה של אבותינו ובזכות זיקה זו עמדנו באו"ם וביקשנו אותה. והיא של ילדינו וילדיהם... ושל כל יהודי בעולם. מה לעשות? מתוקף זה היא קמה. ולא מתוקף הדרוזים.

עומד אלוף לשעבר בצבא, שמרוויח פנסיה של 63000 שח לחודש!! מהצבא והמדינה ומאיתנו!! וקורא למדינה אפרטהייד? ואללה הם צריכים לחוות פעם אפרטהייד כדי להבין על מה הם מדברים בכלל. בושה וחרפה.

ועל ההדגשה כי מדינת ישראל היא מדינת היהודים! בחזונה, בתוקף שקיבלנו אותה, ובהכרזתה! הם קמים ומתמרמרים ומאיימים. מעניין מי בוגד במי פה. עוד יבקשו חוק השבות למשפחות שלהם בעולם. ואתה דורי גם תסכים.

לא מדינה פרטית שלך או שלי או של ביבי או של מי שלא יהיה. מדינת ישראל היא של כל היהודים בעולם. ככה היא מוגדרת.

לא אנחנו אשמים במצבם של הדרוזים בעולם. אנחנו עוד הושטנו להם יד. אבל בעלי הבית על האדמה והריבונות היו מאז ומעולם, אנחנו. יש להם תלונות שיפנו לאו"ם שלא נתן להם חלק גם. מה אתה רוצה מישראל? 

אתה לא יכול גם מדינה בריבונות יהודית, וגם שהיא תהיה גם בריבונות של הדרוזים. או זה, או זה. 

שיחת היום >>
לצפיה ב-'לא היתה שום בעיה לו היו מקבלים את מגילת העצמאות כחוק הלאום'
לא היתה שום בעיה לו היו מקבלים את מגילת העצמאות כחוק הלאום
06/08/2018 | 15:18
12
16
וכתוב בה במפורש שבארץ ישראל קם העם היהודי וכו'
לפי מגילת העצמאות ברור לחלוטין שמדינת ישראל היא מדינת הלאום היהודי.
אם נקלף מהחוק את סעיפיו המיותרים נישאר כמעט רק עם JUDEN ÜBER ALLES

אין בעיה עם דגל ישראל, התקווה ההמנון וכו' כי ממילא יש את חוק הדגל הסמל והמנון המדינה, חוק קיים.
לא צריך לקבוע עוד פעם שירושלים מדינת ישראל, ממילא כבר יש חוק ואפילו חוק יסוד שקובע שירושלים בירת ישראל
גם סעיף קיבוץ גלויות מיותר, יש לנו את חוק השבות וסעיף 2 בחוק האזרחות
סעיף 8 בחוק הקובע את לוח השנה הוא קשקוש שסותר את עצמו ולכן סתם חסר ערך
הסעיף לגבי יום העצמאות הזיכרון והשואה מיותר כי יש חוק נפרד לכל אחד מאלו
הסעיף לגבי ימי המנוחה והשבתון גם כן מיותר, מוסדר בחוקים קיימים

מה שחסר הוא סעיף מאוד חשוב שקיים במגילת העצמאות ואיננו בחוק, ערך השוויון, בחוק הלאום הוא חסר ולא סתם חסר
הוא חסר כי  JUDEN ÜBER ALLES,

והמון יהודים מבסוטים כי הנה נקבע בחוק שאין שוויון, הם שווים יותר.
לדעתם יש קצת בעיה עם ערבים "טובים" כמו דרוזים, שלא עושים פיגועים משרתים בצבא ומוכרים רהיטי קש וילון חרוזים וחומוס. אז אולי נסדר אותם קצת.
וגם חלק מהבדואים אולי בסדר, אבל את מי מעניינים הבדואים, שילכו לאוהל.
עד שכמה שכמה מאות אלפים מאותם יהודים יגלו שהם לא יהודים, נניח רבים מבני העליה מרוסיה ואתיופיה, וגם חברים וקרובי משפחה שלהם.
וכמו שכבר יש החלטה שמי שאיננו דתי הוא לא ממש יהודי ויינו יין נסך יחליטו שגם יהודים שאינם דתיים הם לא ממש יהודים....ויכולים להחליט שמי שיש לו טלויזיה או טלפון סלולרי הוא לא מספיק דתי. מה שהיום דה פאקטו, יהודים דתיים, להלן אזרחים סוג אי, בעלי זכויות יתר לעומת "סתם יהודים" שהם אזרחים סוג ב', יקבע בחוק גם דה יורה.
ככה זה במדינה שהשוויון בה איננו ערך, מדינה שבבסיסה איננה דמוקרטית. כמו בחוות החיות all are equal but some are more
שיחת היום >>
לצפיה ב-'תשמע, כל אחד כנראה לוקח את הדברים לאן שהוא רוצה.'
תשמע, כל אחד כנראה לוקח את הדברים לאן שהוא רוצה.
06/08/2018 | 15:59
11
20

ראשית, היית כבר בדיון הזה עם Eטי, וקיבלת תשובות מצויינות להלן:

אך אתה דוחף את הפרשנות האישית שלך, שאיננה מבוססת בכלום מלבד פלט מילים שאתה כותב:

מה שחסר הוא סעיף מאוד חשוב שקיים במגילת העצמאות ואיננו בחוק, ערך השוויון.

בחוק הלאום הוא חסר ולא סתם חסר. הוא חסר כי  JUDEN ÜBER ALLES, והמון יהודים מבסוטים כי הנה נקבע בחוק שאין שוויון, הם שווים יותר. - את הדברים האלה אתה ודה והוזה מלבך הלא נקי. כל אתה מפרש הדברים, ולא מאהבה. במקרה הזה בהחלט ניתן לומר כי ככל הנראה: הפוסל במומו פוסל.

המון יהודים שמחים כי הם שווים יותר? ואללה להקיא על מילים שכאלה. שכולן פרופגנדה ללא שום אחיזה במציאות. ואפילו מנוגדים לה.

חוק הלאום לא הגדיר שוון זכויות כי שוון הזכויות מוגדר כבר החוק. וכל אזרח ישראל הוא שווה זכויות בכל... מלבד! הזכות לריבונות על מדינת ישראל. אני בטוח שבחוק יסוד האדם, כתוב במפורש על שיוון זכויות בין כל האזרחים, ועל זה אין כל איום בחוק הלאום.

רוצים להדגיש שוב גם בחוק הלאום כי לכל אזרחי המדינה זכויות שוות, מלבד זכות הריבונות על המדינה, בשמחה. שיכניסו אזכור לזה גם בחוק הזה, מה אנחנו מחביאים משהו? ומבחינתי ובשמחה שעל כל אוטובוס בישראל התזכורת הזו תתנוסס. 

הם שווים בכל, מלבד הריבונות על הארץ. זה לא נשמע טוב לקרוא את זה, אבל זו המציאות. וכך הייתה תמיד והייתה מקובלת על הצדדים. הלוואי ויתנו להם שטח להקמת מדינה דרוזית. נשמח לשכנה שכזו על אחד הגבולות.

אפרטהייד. שיתביישו. ויותר נכון שיתבשו אלה שמסיתים אותם. ועוד משחקים אותה כאילו ואכפת להם מהדרוזים. בשר תותחים לקידום אג'נדה הם עבור השמאל הקיצוני. שמה הוא רוצה? ביטול מדינת היהודים, ואם אפשר גם ביטול היהדות כולה בארץ ובעולם. הכי היו שמחים לדעת שאין בית כנסת אחד עומד בארץ ישראל. אגב שיוון.

ולא שאני מקבל בטוב את מצב היהדות היום. האנשים היום לא מחוברים כלל ליהדות. טעו בדרך בענק. אבל תורת ישראל? הטופ שיש בעולם, למי שיודע לקרוא בה. כמובן דעתי האישית. והמסורת שלנו היא חשובה גם. ולמי שלא, ברור שאין לו מה לחפש במדינת היהודים. אבל מה אתם רוצים מאיתנו, יש מדינה יהודית אחת בעולם, כל השאר לא. בכח גם להשתלט פה? לא תצליחו לעולם. הרבה רעש אםתם עושים, אבל גדל היום דור חדש של לוחמי אמת, שמנקנקים אתכם. ובכל יום נעשים חכמים יותר. האמת איתם, אז מה הבעיה?

נאורות סטייל גרמנה לפני תקופת הנאצים, וסייטל סטאלין, לא מדברת אלינו. אנחנו  היהודים היינו מחוברים לאור הבריאה, אלפי שנים לפני שאלה למדו לכתוב את שמם בכלל. 

שיחת היום >>
לצפיה ב-'אין בחוק הלאום שום מילה של זכות על ריבונות'
אין בחוק הלאום שום מילה של זכות על ריבונות
06/08/2018 | 17:35
6
17
אתה מדבר על משאלות ליבך, אבל אם אתה כבר דוהר למה שנראה לך כמו השלב הבא אז בוא ואעזור לך,
תבקש מהנציגים שלך בכנסת שבמסגרת הסדר החדש יוגדר מרחב המחיה Lebensraum של אלו שמחוברים לאור הבריאה ונעלים על כל השאר.
וכך תסדר לך את הזכות על הריבונות.
תגיד להם שכבר בשנות ה 30 ניסחו משהו מתאים, צריך לתרגם, לא סיפור גדול, והנה נשאר רק לאמץ.
שיחת היום >>
לצפיה ב-'תמשיך להשליך על אחרים את היצור שאתה. '
תמשיך להשליך על אחרים את היצור שאתה.
06/08/2018 | 18:12
16

עזרה ממך? כן בהחלט. תמשיך לכתוב מדי פעם שאדע ממה להזהר ולהתרחק לתמיד. ושתזכיר לי עם אילו אנשים אני חי במדינה הזו. שבכל הזדמנות משווים את ישראל לנאצים. כל הזדמנות. ורק אותנו. אתה הפנים של השמאל הקיצוני, וזה מצויין שאתה פה. צריך רק לצלם ולהפיץ שכולם יבינו מה אתם.

ישראל מדינת הלאום של העם היהודי. על אפך ועל חמתך. רוסיה, וגרמניה, זה לא פה. וגם לא אנגליה וצרפת. תבכה בשקט על מר גורלך. 

ואכן, מעדיף להיות מחובר ולשאוב מדויד ושלמה, ולא ממרקס ושות'.
תמשיך להתבייש במי שאתה ובעם שלך. או חפש עם נאור אחר להשתייך אליו.

אבל לא אתה, אתה לדעתי מונע כיום משינאה וקנאה.
ואם לא שלך, לא של אף אחד!
מבחינתך להשמיד את המדינה אם היא לא כפי שאתה רוצה.

עוורון הגאווה. לכן גם לעולם לא תקבל שיש מישהו מעל.
כי אם הוא מעל, הוא גם מעליך, וזה - בלתי אפשרי בעולם שלך.

מאמין שאת מעט דברי הטעם הנוגעים לתוכן מיצינו.
מפה, כל אחד והבנתו, אם קיימת.
שיחת היום >>
לצפיה ב-'אין שום מילה לגבי ריבונות על הארץ בחוק הלאום?'
אין שום מילה לגבי ריבונות על הארץ בחוק הלאום?
06/08/2018 | 21:39
4
16

אין מח אין דאגות. לפחות לך אין.
תלמד לקוא, סעיף שלם:

1) עקרונות יסוד. 
(א) ארץ ישראל היא מולדתו ההיסטורית של העם היהודי, שבה קמה מדינת ישראל.  
(ב) מדינת ישראל היא מדינת הלאום של העם היהודי, שבה הוא מממש את זכותו הטבעית, התרבותית, הדתית וההיסטורית להגדרה עצמית.  
(ג) מימוש הזכות להגדרה עצמית לאומית במדינת ישראל ייחודי לעם היהודי.  

אין מילה על ריבונות, מה? רק סעיף שלם, והראשון. מבין למה לא מתייחסים אליך/כם ברצינות? כי אתם בדיחה. מלאים במילים גדולות המלאות אוויר ותו לא.

עדיין לא הפנו אותי לנקודה אחת חדשנית שמעידה על אי שוון בזכויות בין אזרחי המדינה. או על נקודה אחת בעייתית. במקום להצביע על מקום אחד, מקשקשים ופולטים מאות שורות של מילים. תצביעו. יותר נכון, תבקשו מאיזה מבוגר שיסביר לכם מה כתוב, ואז אם עדיין יש לכם על מה, תצביעו.

על דבר אחד תצביעו.

לא רשימת מכולת מאחוריה מסתתר...??? רעש וצלצולים. כרגיל, אמרת שמאל קיצוני, אמרת רעש וצלצולים שבא לכסות על שקרים. שכן אין רעיון אחד שלכם, שאינו מבוסס על שקר. אני לפחות לא נתקלתי באחד עדיין. שקרנים מא' ועד ת', מה לעשות? זה מי שאתם כי האידאולוגיה שלכם לא מחוברת למציאות כלל. ותמשיכו לסנן מה שנוח לכם סלקטיבית ולהציג מציאות מעוותת. חושבים כולם מטומטמים כמוכם? דורי אולי כן P:

בהומור דורי. לצערי לא מעט מטומטמים הולכים שולל אחרי "יפות הנפש" המזוייפת שהם מפגינים. שהרי הם ורק הם בעלי מוסר, וחסד, וצלם אנוש.... פחחחחח. שווים לתחת. פלצנים גאוותנים חסרי קשר למציאות.

בזכות הפורום הזה ודומיו. אני לראשונה בחיי אצביע ביבי. ולו מסיבה אחת, שהוא מוציא לכם את העיניים. עד שיפרוש הוא יהיה בשלטון. כתגובה אליכם. תמשיכו, זה רק מחזק את הדעה נגדכם. ואני עושה לו אחלה שיווק כיום, רק שהשמאל לא יהיה בשלטון. חבורת כלומניקים. מעדיף שביבי יאכל 100000 קופסאות גלידה, ולא שמישהו מכם ידרוך בממשלה לרגע.

שיחת היום >>
לצפיה ב-'זה ממש מצחיק שאתה "מאיים" להצביע לביבי כאילו אתה מפחיד מישהו'
זה ממש מצחיק שאתה "מאיים" להצביע לביבי כאילו אתה מפחיד מישהו
07/08/2018 | 05:11
2
19
להזכירך, ביבי ראש הממשלה נכון לעכשיו וכולם יודעים כיצד הוא מתנהל, לכן אם יישאר בשלטון מה שהיה (בתקופת שלטונו) הוא שיהיה.

תיהנה להיות מאזוכיסט.
שיחת היום >>
לצפיה ב-'לא מאיים. מודה לכם על ההפניה לאדם הנכון.'
לא מאיים. מודה לכם על ההפניה לאדם הנכון.
07/08/2018 | 08:36
1
22

ולו רק בגלל שהוא מוציא לך ולדומך את העיניים. זו שליחות מספיק טובה. 
שיחת היום >>
לצפיה ב-'לי כבר כמעט לא אכפת, אני כבר לא סובל ממנו'
לי כבר כמעט לא אכפת, אני כבר לא סובל ממנו
07/08/2018 | 14:49
16
אבל לצערי חלק מבני משפחתי עדיין שם ולהם הוא עדיין מזיק.

גם לך הוא מזיק, רבל תיהנה לטמון את ראשך בחול ולהשלות את עצמך, זו בעיה שלך.
שיחת היום >>
לצפיה ב-'זו לא ריבונות'
זו לא ריבונות
07/08/2018 | 08:05
18
ואין לי בעיה שכמו ילד קטן תצביע דווקא עבור שפן שמאלני שעומד בפני כתב אישום,
שנותן עשרות מליוני דולרים לטרוריסטים גם אצל ארדואן וגם בירדן,
שברח כמו ארנב מהוואקף ואסף מהר את המכנומטרים,
שמאז מלחמת יום כיפור רק בתקופת שלטונו נתב"ג הופצץ ונסגר,
שאישר מכירת צוללות מתקדמות לאוייבי ישראל רק כדי שבן דוד שלו יגזור קופון של עשרות מיליונים
שמאיים לפגוע במשפחות חללי צה"ל רק בגלל שהם הזמינו את שרת המשפטים לנאום באזכרה לבנם.

הרי אם התירוץ שלך לא יהיה שעשית דווקא והצבעת לשמאלני הזה אתה תמצא תירוץ אחר, העיקר שתצביע שמאל.
שיחת היום >>
לצפיה ב-'היהודים שמחים להיות מעל אחרים... מה?'
היהודים שמחים להיות מעל אחרים... מה?
06/08/2018 | 20:17
3
18

לפחות המון יהודים. זו בעיה יהודית. מבין שאתה לא יהודי. אחרת גם אתה היית שמח להיות מעל. כמו שאר היהודים שמבסוטים שהם שווים יותר.

איך אמרת, כמו בספר חוות החיות? שבסופו החזירים אומרים שכולם שווים, אבל יש שווים יותר? אז פה מותק, היהדות האמיתית לא הטומאה שרצה היום, מבדילה עצמה מין הבהמות, והגויים המאמצים דרכם.

"אמר ר' עקיבא ואהבת לרעך כמוך, זה כלל גדול בתורה. בן עזאי אומר זה ספר תולדות אדם, זה כלל גדול מזה" - משנה.

הבנת משהו? אני בטוח שלא. ספר תולדות אדם משמע כל בני האדם שווים. כולנו באנו מאדם אחד, ומאישה אחת. וזה כלל ענק בתורה, כלל מקדים לאפשרות לקיים אהבת חינם! פה זה לא חוות-החיות ותפיסת עולם של גויים נאורים ואחרים. ביהדות - כל בני האדם שווים, זה כלל ענק בתורה. כלל יסוד!! 

ומבחינתך? היהודים המלוכלכים, שמחים על אי שוויון. חוגגים ברחובות. מה אתה מבין ביהדות בכלל שאתה פותח את הפה? לך תקרא חוות החיות ותמשיך ללמוד מהם תורה עקומה. ועוד תבוא להדביק אותה עלינו, דביל.

ודבר אחרון עבור הקוראים. גם בן עזאי לא דייק. שכן התורה אינה ספר תולדות אדם, התורה היא ספר תולדות הבריאה הקדושה של ה'. כולל הימים לפני שנברא האדם. התורה לא מתחילה באדם. אבחנה זו, גם מעלה את הטבע לרמה שלנו, החי, הצומח, והדומם. את הכל צריך לכבד. למורת רוחם של לא מעט... חחחח.
שיחת היום >>
לצפיה ב-'הנה הצדקת את כל מה שרשמתי ואפילו הרחבת והדגשת'
הנה הצדקת את כל מה שרשמתי ואפילו הרחבת והדגשת
07/08/2018 | 08:00
2
12
אני לא צריך להוסיף דבר
שיחת היום >>
לצפיה ב-'קשקשן בשקל. תמשיך להפיץ שקרים ולהאמין בהם. אתה גם אם'
קשקשן בשקל. תמשיך להפיץ שקרים ולהאמין בהם. אתה גם אם
07/08/2018 | 08:33
1
18
תנחל מפלה מוחלטת, תכריז על עצמך כמנצח. ואכן אתה מאמין בזה. דפוס שאנו מכירים ממקור נוסף. חי בסרט.

מה לעשות? זו ההתנהלות שלך. לשקר ולערבב, עד שאולי איזה שקר יתפוס. כל רגע איתך בדיון הוא מיותר. אז שלום. 
שיחת היום >>
לצפיה ב-'כן, הנימוקים העמוקים שלך שכנעו אותי'
כן, הנימוקים העמוקים שלך שכנעו אותי
08/08/2018 | 09:33
4
לצפיה ב-'מדוע אתה חושב שלשאלה:אתה בעד שישראל תהיה ותשאר מדינה יהודית?'
מדוע אתה חושב שלשאלה:אתה בעד שישראל תהיה ותשאר מדינה יהודית?
06/08/2018 | 18:15
5
16
יש רק שתי תשובות אפשריות ?
ואם אני בעד שישראל תהיה ותשאר מדינה ישראלית ? מה רע בזה ?
ואכן ישראל צריכה להיות מדינת כל הישראלים שחיים בה כאשר חוקי היסוד שלה מבוססים על "מגילת העצמאות" .בהעדר חוקה [קונסיסטוטציה]
אם בבחירות לכנסת ישראל , הרשימה הערבית המאוחדת תזכה כדוגמא ב 61 מושבים בכנסת, נראה לך שחוק הלאום החדש [והמיותר] יוכל למנוע מהם להקים ממשלה ברשותם ?
חוק הלאום החדש הוא חוק קנטרני, מיותר שרק מ גדיל את הקיטוב שבין ימנים לשמאלנים, בין יהודים לערבים,דרוזים,בדואים ודתות אחרות, והכי גרוע, הוא מפלג בין היהודים שחיים בארץ ליהדות הגולה[שרובה ככולה נגד החוק] .
שיחת היום >>
לצפיה ב-'סליחה??? שוב משקר? כרגיל?'
סליחה??? שוב משקר? כרגיל?
06/08/2018 | 21:45
4
13

אם אני בעד שישראל תהיה ותשאר מדינה ישראלית ? מה רע בזה ?

תשאר מדינה ישראלית?

ישראל היא מדינה יהודית, ואכן תשאר כזו.

אתה רוצה לשנות את כל מהות המדינה? מסתבר שכן. ועוד שואל מה רע בזה? אתה מהפכן טוטאלי. לך למדינות קיימות שכבר רצות לפי הרצון שלך.

כל הודעה מנסים לבסס על שקר סמוי, כאילו אני ילד בגן. 
יאללה, לא מתייחס יותר לשקרים. תגיד האמת:

ואם אני רוצה לשנות את כל המהות של מדינת ישראל? מה רע?

יאללה, תתקדם מותק. חפרת על כלום.
לך טחן מים. ותפסיק לשקר! אולי ניתן יהיה לתקשר מולך.

שיחת היום >>
לצפיה ב-' ככל שתתלהם יותר, רק תחזק את העובדה שאכן אתה מתנהג '
ככל שתתלהם יותר, רק תחזק את העובדה שאכן אתה מתנהג
06/08/2018 | 22:14
3
16
כמו ילד בגן.

כשאתה כותב שמדינת ישראל היא מדינה יהודית , ותשאר כזו למה כוונתך ?

לא ענית מה תעשה אם נניח שבבחירות דמוקרטיות, המפלגה הערבית המאוחדת תזכה לבדה ב 61 מושבים בכנסת.

אחרי שתענה, אולי ניתן יהיה לקיים איתך דיבור.

שיחת היום >>
לצפיה ב-'אני המתלהם? D: אתה רוצה לבטל צוויון של מדינה שלמה'
אני המתלהם? D: אתה רוצה לבטל צוויון של מדינה שלמה
06/08/2018 | 22:51
2
17

כי ככה בא לך. ועוד שואל מה רע? משקר, מתחמן, ומבחינתך להשיג את המטרה שלך בכלללל מחיר ואני המתלהם. הצחקת.

לא שאלת, ואני גם לא עוסק במדע בדיוני. ושיחה איתך? לא תודה, מה יש לי ללמוד? האג'נדה שלך ברורה לי. אבל אתה טועה לחלוטין. חוסר מודעות משווע. למרות שלמדת כמו תוכי מליון ואחת שפות. אף אחת מהן לא שפה נקייה.

ולגבי השאלה שלך. הזכרת לי איזה נאום בכנסת שחבר כנסת ערבי צעק לחבר כנסת יהודי: אנחנו היינו פה לפנך! ונהיה פה אחריך! לזכרוני זה היה טיבי.

וביבי, ביקש לרגע את זכות הדיבור והגיב:

לגבי החלק הראשון בדברים שלך - לא היה.
לגבי החלק השני בדברים שלך - לא יהיה.

קיבלת? יפה.

אתה אני מבין קיבלת כבר את התבוסה מראש, וזורם עם הטיבי וחבר מרעיו שהם יהיו פה אחרינו. ואפילו אתה כבר אומר - חבר'ה בואו נכנע מעכשיו. 

גולש יקר, פשוט תתאסלם, ותהיה מוגן מכל רע. אמץ את חוקי השריעה. שהרי אם אי אפשר לנצח אותם, הצטרף אליהם.

ואתה אשכרה דביל. אם אתה חושב שברוב ערבי תשאר פה איזו-שהי דמקורטיה. אתה מדבר על פנטזיה בתוך פנטזיה. ועוד שואל אותי לדעתי בעניין? תעורר, זו דעתי בעניין.

תשמע, לך לא נראה שטוב לחשוב הרבה.
תצביע לביבי, ותכתוב מה שאתה רוצה אחר כך. סבבה?

שיחת היום >>
לצפיה ב-'ראה כמה אוויר הוצאת וכדיין לא ענית על השאלות שנשאלת.'
ראה כמה אוויר הוצאת וכדיין לא ענית על השאלות שנשאלת.
07/08/2018 | 00:57
1
13
נתחיל מהסוף.
מאחר ואתה לבטח בעד סיפוח הגדה המערבית כמו כל ימנמן דביל (למדתי ממך...) נמוך מצח. אזי אתה עומד להגדיל את האוכלוסיה הערבית בארץ בעוד כ 2.5 מיליון תושבים ובכך בהחלט לקרב את המצב לדוגמא ההיפוטטית שהעלתי.
אם יש לך רעיון אחר, ספר מהו. 

אם אתה עדיין גם מאמין למה שביבי אומר בהחלטיות כריזמטית, אזי אתה עוד יותר דביל אפילו ממה שחשבתי .( למדתי ממך היטב, נכון ?)

לגבי האג'נדה שלי ומה עשיתי במהלך חיי עבור המדינה שלנו, בכדי שאתה ברוב טיפשותך תוכל לכתוב את הגיגך המטופשים, אתה לא תצליח לעשות מעולם.
יודע למה ? כי אתה פחדן !.
נוח לך לצעוק תתאסלם, תבוסתן, אבל בבוא השעה, מי שבאמת יגן על המדינה הזו כאשר אתה תתחבא כמו שפן ימנמן מצוי , אלו אני וחברי.
הבנת ? קשקשנובסקי.
שיחת היום >>
לצפיה ב-'פלצן. תנסה לתפוס תחת על מישהו אחר.'
פלצן. תנסה לתפוס תחת על מישהו אחר.
07/08/2018 | 01:43
5
לצפיה ב-'אין מח. ומה שבלב לא משהו.'
אין מח. ומה שבלב לא משהו.
06/08/2018 | 14:15
7
לצפיה ב-'בכל מה שנוגע לשאלת הריבונות על מדינת ארץ ישראל,'
בכל מה שנוגע לשאלת הריבונות על מדינת ארץ ישראל,
06/08/2018 | 14:30
20

אז כן! בעניין זה, של הריבונות על המדינה, היהודים הם לפני/מעל כולם בחזקה עליה. בדיוק כפי שהוכרזה.

יש לך בעיה עם זה? 
ז ב ש ך . 

ועל הגבולות אפשר להתדיין. אבל אתה גם אם ישראל תהיה חצי קילומטר רבוע לא תרצה שתהיה יהודית. למה? כי אתה... ואתה גם... וגם... 
שיחת היום >>
לצפיה ב-'מה יהיה איתך דורי? ברור שלא יהיו שלטים. זו בדיוק '
מה יהיה איתך דורי? ברור שלא יהיו שלטים. זו בדיוק
06/08/2018 | 14:45
2
27
התצורה של לחתור מלמטה ובמסווה. מה שהם עסוקים יום ולילה.

ואתה?
אם אדם יחזיק עלה להתחבא מאחוריו, אתה תגיד:
הינה עץ! תראו יש עליו עלה, ועלים לא צומחים על בני אדם.
משל.

יום טוב לך ולכל אוהבי ישראל.
שיחת היום >>
לצפיה ב-'זכותך להאמין בתאוריות קונספירציה טפשיות'
זכותך להאמין בתאוריות קונספירציה טפשיות
06/08/2018 | 14:57
1
18
הבורות והניכור מהשפה הערבית, שכ"כ קרובה לעברית, היא בגדר פשע. כמה חסר ביטחון, או שחצן לחילופין, אפשר להיות כדי להתנכר לציבור שמסכן את חייך עבורו ורוצה לחיות לצידך? ממש לא מובן לי, איך אנשים חושבים מגיעים לשטויות האלה, בחיי.
שיחת היום >>
לצפיה ב-'נכנעתי. אין שום קשר בין מחט לשום דבר אחר. אם אין שלטים זו'
נכנעתי. אין שום קשר בין מחט לשום דבר אחר. אם אין שלטים זו
06/08/2018 | 15:03
23
קונספירציה. בסדר.

מערבבים לך שני נושאים, ואתה מתעקש שהם יחידה אחת מאז ומתמיד. 

בקיצור, כל ניסיון לדבר איתך זו תיאוריית קונספירציה. גם קשקיבלת עדויות לקשר של אירגוני שמאל קיצוני וההפגנה. זה הכל בדייה. אם היו שלטים בגלוי, זה משהו אחר. אז היית בטוח שכך הם הדברים.

שומר פתאים ה', דלותי ולי יושיע.
שיחת היום >>

הודעות אחרונות

10:58 | 12.11.18 RossieL
09:31 | 11.11.18 dory141
08:46 | 06.11.18 חביף
11:07 | 05.11.18 dory141
03:07 | 05.11.18 NuddelmanSarit
07:05 | 04.11.18 האף הגדול
19:20 | 03.11.18 האף הגדול
13:44 | 02.11.18 RossieL

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ