חוק שחברי הכנסת הערבים מתנגדים לו הוא חוק מבורך

dory141

New member
פגענו גם ביהודים

בסוף עוד יהיו נגדנו החלטות באו"ם, בחסות העאלק פטריוטיזם של קואליציית הזבל הזאת.

אני מסכימה שלגבי הדרוזים יש להגיע להסכמות שונות ויותר מכך

את שאר ההודעה לא הבנתי,זה בעברית?
מה זה : להיגרה לספרד ספרד יהיו מבסוטים

אין לך שום קשר למדינה חוץ מזה שאתה גר בה

אגב,ביום שישי כשנהרג חייל ישראלי, כמה שמחת? כמה התאבלת על המחבלים שנהרגו מנגד?

אתה כותב יותר מידי עבור משהו פשוט מידי

והוא החופש שלי לעשות מה שבא לי גם אם זה אומר שזה לא מוצא חן בעיניך

נכון, כי כיום ההחלטות באום הן בעדינו.

אגב,סתם מעניין אותי לדעת מה הדברים האיומים שנימצאים בחוק?

dory141

New member
מה מבורך?

הם לא ישלמו את המחיר, המשלמים יהיו הציבור הערבי, אותו הח"כים (כמו זועבי) לא מייצגים. ויקטור אורבן ושאר ידידיו של ביזיוניהו, ראש הממשלה הגרוע ביותר בכל הזמנים בישראל, מתאימים לו כמו כפפה ליד. כל גזעני העולם התאחדו.

היות שהם מתנגדים לקיום המדינה הרי שאם הם מתנגדים לחוק

זה באופן הכי הגיוני חוק טוב.

dory141

New member
זהו, שזה קצת יותר מורכב

חוק הלאום מכיר בשפה הערבית כמעמד מיוחד. מה זאת אומרת? אם עד עכשיו היא הייתה שפה רשמית שנייה של המדינה, זה כאילו הורידו אותה בדרגה. ערבית חשובה, גם למי שלא סובל ערבים. אם שמעת למשל, על "דע את האויב". לכן, מכל אספקט, זו טעות ממדרגה ראשונה שהעלו את החוק ועוד יותר שאישרו אותו.

אנטוליו

New member
חוק גזעני מיותר ומתגרה שזורה מלח על פצעים

על מנת לקדם שלום והסכמה, כל מדינה, ולא רק ישראל, צריכה להיות מדינת כל אזרחיה ולא רק של לאום נבחר ומיוחס אחד. לצערי, לא למדנו שום לקחי היסטוריה! הגיע הזמן! לא נמאס לחיות במלחמה תמידית עם שכנינו?

אנטוליו

New member
אתמול קראתי תגובות על החוק הגזעני הזה

בתקשורת הרוסית ושם השוו אותו לחוקי גרמניה הנאצית שגם דיברו על נבחרות ובלעדיות של הגזע הארי, כמו שחוק הלאום מדבר על הלאום היהודי בישראל. מנסחי החוק הגזעני איבדו כל בושה!

אנטוליו

New member
לא רק הרוסים אומרים = למעשה כל העולם,

כולל אזרחי ישראל הערבים - אפילו הדרוזים. לפעמים כדאי לנו להקשיב לזולת. יש לי הרגשה לא נוחה כאילו אנו חוזרים לימים ההם:
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=XC5Oo5czsz4&gl=RU&bpctr=1532185884[/URL]
הסרטון אינו פועל בישראל ועל מנת להפעילו יש צורך להחליף LOCATION שמופיע בתחתית הדף מישראל לכל מדינה אחרת שמופיעה ברשימה.

מצבם של הערבים בישראל הוא הטוב ביותר מאשר בכל מדינות ערב

המפגרות, פרמיטביות ומוכות טרור שסובבות אותנו בהן ערבים שוחטים ערבים על בסיס שעתי.
אנחנו כל כך נוראיים שמוסלמים מסוריה צרים על הגבול ומבקשים מאיתנו עזרה והגנה מפני מוסלמים אחרים.
מוסלמים מאפריקה גונבים את הגבול בשביל לחיות פה.
כן, ממש שואה למוסלמים.
תרשה לי לצחוק.
העולם יתרגל.
יהיה בסדר.
בינתיים תשתה כוס עם קמומיל ותנסה לדמיין את מצבם של היהודים במדינות ערב וספר על החופש שלהם לבחור ולהיבחר, להפגין נגד השלטון ולהשאר בחיים.
כמה צביעות של אנשים שפשוט מתעבים את הציונות..

אנטוליו

New member
מבחינה חומרית מצבם של הערבים בישראל אכן טוב, כי

נשאר להם כמה פירורים מהשולחן שישראל מקבלת או קיבלה מארה"ב או גרמניה, אבל תמיד דאגו להזכיר להם שהם אזרחים מהסוג הנחות יותר. סוג ב' או ז'. למה היה צריך להזכיר להם את זה שוב עם החוק הגזעני המטומטם הזה? לפני קום המדינה 98% מהאדמות היו שייכים להם ועכשיו 98% שייכים ליהודים. למה הם יהיו מאושרים מזה?
מדינות ערב אכן שייכים לעולם השלישי, אבל יש כמה מדינות עשירות, כמו סעודיה ונסיכויות המפרץ עם רמת חיים גבוהה מישראל. מדינות ערב אינן דמוקרטיות, אבל זה המסורת שלהם ואפשר לחיות עם שליטים טובים כמו בירדן שאינה מקבלת סיוע נדיב כמו ישראל.

אנטוליו

New member
מה שאת כותבת זה יחס הדת שלך לא רק כלפי ערבים,

אלא כלפי כל יהודים, עמדה שביטאו אותה בהזדמנויות שונות רבנים ידועים וחז"ל - רק ליהודים יש נשמה אנושית, לשאר בני עמים אין נשמה כזאת והם נועדו לשרת ולהינצל ע"י "העם הנבחר". בהתאם לקונספציה זאת אבותנו התנהלו ומתנהלים עדיין זה מאות ואלפי שנים וכמובן שזה מוסיף אהדה לעם ישראל. אני למשל צפיתי בסרטון של RT על המצב בעזה ונדהמתי דווקא מהתגובות של צופים דוברי רוסית שכולם מקללים אותנו. לתרגם לך?
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=9Zf13Y1U-dk[/URL]

לא,מה שאני כותבת זו המציאות, זה שאתה בוחר לחיות במציאות

חלופית בה המוסלמים דוגלים בלימודים והשכלה,מתקדמים, מניעים את עולם המחקר,ממציאים פיתוחים טכנולגיים פורצי דרך.
זוכים בפרסי נובל.
לא עוסקים כלל וכלל בטרור.
זה שלך.
המציאות היא שהם מדינות עולם שלישי, שהם נכשלים,שהם לא תורמים לעולם דבר חוץ מאשר פליטים,עוני ורוע.
וכשהם כבר עשירים? הם מממנים טרור,וקונים מרצדסים,גם אז אפס תרומה למדע או לטכנולוגיה.
אבל אני לא יכולה להתווכח עם הקולות שבראש שלך.
רק עם המציאות.

למעלה