בעזרת השם

סיגלית 2014

New member
מנהל
יכול להיות שמדובר בלחץ

ובמשפחה קשת יום לכן הדבר הראשון שקופץ אצלי בראש הוא: למה לעזאזל להביא לעולם עשרה ילדים. זה עוול!
דבר שני, אולי לא קשור להודעה שלך
, לגבי העניין הדתי: לא משנה, כן דתי לא דתי, מבחינתי לעולל דבר כזה לילד שלך זו בעיה נפשית חמורה. חולי נפש כאלו יש לצערנו יש בכל אוכלוסיה בלי קשר לדת. כואב הלב על הילדים.

סיגלית 2014

New member
מנהל
"פרו ורבו...."

זאת לא ציווה הרבי, אבל לא משנה, זו לא הפואנטה. לא חסרים לא דתיים שעושים ילדים שגדלים לעוני. חרם.
אמא שלי הייתה אומרת: "זו לא חוכמה להביא ילדים. צריך לטפל בהם, להשקיע בהם ולטפח אותם". אבל יש שחושבים אחרת.

אישה שעושה דבר כזה לילד שלה, בשר מבשרה, יכול להיות מכל מיני סיבות שחלקן נזכרו כאן: יאוש, לחץ, חוסר אחריות ברמה קיצונית. קשה לי להאמין שהסיבה היא רוע לב כי אני נוטה להאמין שאנשים הם טובים מיסודם.
לי אישית קשה מאד לקבל כיצד אמא מסוגלת לזה והאפשרות הסבירה בעיני היא שמי שעושה דבר כזה לבשר מבשרה היא דפוקה בראש. לא משנה מה יקבע בית משפט (שככל הנראה יקבע שמדובר בחוסר אחריות אם לאחר בדיקה פסיכיאטרית היא תמצא שפויה).

RossieL

Active member
בעזרת השם

"הורים לעשרה מירושלים נעצרו בחשד להתעללות בבנם, בן שנה וחצי. על פי החשד אמו הזריקה לו את החומר המשמש חולי סכרת - ללא הצדקה, ובדתה את מחלתם של חמישה ילדים נוספים.
התינוק הובא ב-22 ביוני לבית החולים שערי צדק כשהוא במצב קשה, עם פרכוסים וחשד לפגיעה מוחית קשה."

העיקר כיסוי הראש והמרפקים.
אה כן, ובנים ובנות לחוד - לא יחד,
ההזרקות- חס וחלילה לא משותפות
https://news.walla.co.il/item/3174759

dory141

New member
פושעים- צריכים להיות בכלא

הם יכולים היו גם לרצוח מישהו מהילדים שלהם בשביל בצע כסף. מבחינתי, זה לא משנה אם מדובר בדתיים או באתאיסטים, העונש צריך להיות חמור ביותר.

RossieL

Active member
פשע הוא פשע הוא פשע

צודק, לא משנה מי ביצע אותו.
אבל לצערי, אחוז מאד גבוה מהמקרים שאנו שומעים עליהם מבוצעים בידי אלה שאמורים לחוס ולשמור ולכבד חיי אדם בכלל ואת חיי בני האדם הכי קרובים אליהם בפרט.
אבל בפועל - אימהות ואבות מתעללים, אימהות ואבות שכחני רכב, אימהות ואהות שכחני בריכות .... ויש עוד

עצוב, נורא עצוב, אבל מרביתם הם אלו שמנסים לחנך אותי, אותך ואת שאר הציבור איך לחיות ואיך לנהוג.

dory141

New member
יש אנשים שמבדילים

ברור שזה מזעזע שדתי כ, יבכול אמור להיות עם אמת מוסר גבוהה יותר מחילוניים כמוני, עושה דבר כזה. ועם זאת, יש אנשים דתיים רעים, בלי אלוהים, מצפון או מוסר.
אני מכיר אדם מירושלים דתי משכמו ומעלה- שופט בבית דין לעבודה וכיום מגשר. הבעיה היא, שברגע שאני ושכמותי מתבטאים בגנות דתי שביטא פשע, ישר קוראים לי "שונא דתיים".. מה קשור, כאילו?

dory141

New member
יש גידולי פרא בכל מקום

נכון, גם בחברה החרדית אבל לא רק שם.

למעלה