לצערי הרב, לפיד רוצה שנתניהו ישריין לו כיסא

שחר 676

Well-known member
מנהל
הבהרה : יאמר לזכותו של מנחם בגין כי הוא חתם על הסכם

שלום עם מצרים הרבה לפני שאפילו שמענו על המושג "אינתפאדה"

dory141

New member
ההסכם היה במקום וכל הכבוד לו

החור היחיד בהסכם, כפי שאני רואה, הוא שישראל נתקעה עם עזה ולא התעקשה שתעבור לידי מצרים. בסוף כל העולם מאשים אותנו בהרעבה. צריך שמצרים תבנה להם שטח מגורים ותעסוקה בסיני וזהו, לא בעיה שלנו יותר.

שחר 676

Well-known member
מנהל
כפי שכתבתי , בעת חתימת ההסכם לא היתה אינתיפאדה..

פלשתינית , היא החלה רק באמצע שנות השמונים כמדומני.

dory141

New member
כמו שכתבתי, השסניקים האלה הם כמו הטליבאן

אף אחד לא שם לב אליהם כשניתצו את פסלי בודהה באפגניסטאן. כשיהיה פה מקביל ל-11 בספטמבר, אולי יטפלו בהם...

SupermanZW

Well-known member
ישראל היא חצי סיכה על מפת העולם

הדברים הקיצונים שאת צופה יקרו בישראל אבל בעולם אפילו לא ידברו על זה מפני שזה לא ישפיע על אנשים שחיים במדינות אחרות.

על מה שקורה באיראן מדברים רק בגלל שחוששים מהנשק הגרעיני של איראן, אם לא היה כן לא היה אכפת לאף אחד מדיכוי הנשים שמתרחש באיראן.

SupermanZW

Well-known member
לצערך? באמת היו לך ציפיות מיאיר לפיד?

הוא לא זנח את הערכים שלו כי מלכתחילה לא היו לו ערכים, מי שהאמין שיעמוד במילותיו מטומטם.

dory141

New member
אני לא מחפש ערכים, אלא פוליטיקאי שמחובר למציאות

יש לך מישהו יותר טוב להציע?

SupermanZW

Well-known member
לא מציע אף אחד, אין לי אמון באף ח"כ בישראל

ישראל הגיעה לנקודה שבה לא נותרו עוד ח"כים לא מושחתים וצריך זעזוע רציני או אנארכיה זמנית כדי לתקן מה שכבר לא ניתן לתקן בדרכים אחרות.

dory141

New member
הבעיה לא רק מושחתים

תראה לי אדם אחד ביש עתיד למשל, שהורשע בשוחד או היה מעורב בפרשה מהסוג הזה. הבעיה היא חקיקה שאני מכנה "חקיקת הלייקים": חוק הלאום, חוק ההמלצות ועוד אי אלו שכאלה. מדובר בחוקים שסיכויהם לעבור את מבחן בג"ץ קלושים והח"כים מעלים אותם בכל זאת. מדוע? הסיבה פשוטה, עצם העלאתם לסדר היום מזניקה את מספר הלייקים בפייסבוק. רוב חברי הכנסת, מבוגרים כצעירים, מבינים את כללי המשחק ופועלים לפיו. גם סרטי התחזירו לנו את המדינה של אריאל מרגלית, היו בכיוון הזה.

למעלה