לצערי הרב, לפיד רוצה שנתניהו ישריין לו כיסא

dory141

New member
לצערי הרב, לפיד רוצה שנתניהו ישריין לו כיסא

הוא זנח את כל הערכים שלו ומציל את ראש הממשלה הגרוע והמושחת בתולדות המדינה, לא כולל אולמרט. שיחלום לקבל את הקול שלי, ושל רבים מהמאוכזבים שלו.

שחר 676

Well-known member
מנהל
נווו , אז מה נותר לך דורי , היידה , חזרת אל מפלגת האבודה....

השמאלנות טבועה בך , מה זה בכלל משנה מבחינתך ? , "יש עתיד" או "האבודה" , שניהם שמאלנים.
סוף סוף חזרת הביתה ואף הצהרת על כך.

dory141

New member
ממש לא

אני כ"כ נואש, שאגיע לקלפי ואכתוב את השם של האקסית שלי על פתק. ולא, השמאל הוא לא הבית שלי. רק מפלגות מרכז, אלא אם כן גם כחלון נחשב עבורך שמאלן.

שחר 676

Well-known member
מנהל
תחשוב טוב דורי , כחלון אינו שמאלן כמו לפיד וגבאי...

שנאתך העצומה לנתניהו הביאה אותך לתמוך בשותף קואליציוני טבעי לממשלה ימנית......בראשות נתניהו
.
כחלון עצמו מבין שהוא אינו מועמד לראשות הממשלה בעת הנוכחית , כך שקולך יגיע לגוש הימין , האין זה נפלא ?

אכן , המציאות עולה על כל דמיון.
אין ספק שאתה נואש , זה עולם ימני חביבי , ככל שתמהר להתרגל כן ייטב לך.

RossieL

Active member
תתרגל, המציאות עולה על כל דימיון

אין ספק, המציאות עולה על כך דימיון.
המציאות הולכת אחורה במקום להתקדם והעם היושב בציון מתבקש להתרגל.
המדינה הולכת ומתחרדת והעם היושב בציון מתבקש להתרגל.
אין ספק - עולמנו הופך להיות עולם ימני דתי קיצוני.
בתסריט הכי בדיוני לא יכולנו להעלות על דעתנו שכך יהיה.
אבל, תתרגל, הימין הוא חלק מהעולם הזה ויבוא הרגע שהוא יתעורר, ויבין שהנורא מכל מתרחש ממש מתחת לאפו ובתמיכתו, אלא שאז עלול להיות מאוחר מידי.

יודע מתי תבין/ תבינו?
כשתרצה לצאת לקרוז, למשל, עם המשפחה, אשתך והילדים- בנים ובנות, ויגידו לך - אין בעיה, אוניה לנשים ואוניה לגברים,
או כשתרצה לקחת את הילדים וזוגתך לטיול בצפון באיזה פארק בשבת, היום היחיד בו אינך עובד וזמנך שייך למשפחה, והפארק סגור, כי "שאבס" ואם ביום חול, תתבקש להיכנס בכניסה נפרדת כי נשים לא נכנסות עם הגברים וכך תצטרכו לבלות יחד אבל לחוד,
ובכניסה לגן החיות תצטרך לחבוש כיפה וזוגתך, בקצהו השני של הגן תצטרך לעטות כיסוי ראש, למען לא ייפגעו רגשות בעלי החיים ויתרה מזאת, לא יהיו כל החיות, כי חלקן הרי טמאות, טפו...

אז, תתרגל, כי המציאות עולה על כך דימיון.
ותחשוב על זה ...

שחר 676

Well-known member
מנהל
לדמוקרטיה יש מגרעות אך עוד לא מצאנו שיטה טובה ממנה.....

מה חשבתם , שסחיטה קואליציונית חרדית שייכת רק לימין ? טעות בידכם.
בתקופות רבות כוחם הגדול והקבוע של החרדים היווה לשון מאזניים , כלומר כל מפלגת שלטון אשר "חפצה חיים" נסחטה ע"י החרדים.
מפלגת "האבודה" בראשות רבין לדוגמא העבירה את הסכם אוסלו הארור בזכות תמיכת ש"ס , מענין מה הובטח לה בתמורה ?

כך שזה ממש לא ענין של שמאל וימין.

אני חילוני מוחלט ונוח לי מאד במצב הקיים במדינת ישראל מבחינה זו , איני חושב שהמדינה מתקדמת אל עבר הדוגמאות אותן העלית בפוסט שלך ולדעתי אין שום צורך להכנס לחרדות מיותרות אשר מוזנות בד"כ ע"י אזרחים חילונים בעלי תודעה פוליטית שמאלנית.

יש לנו כמדינה בעיות הרבה יותר גדולות מן הבעיה "החרדית" {בעיות בטחון}
ואני באופן אישי אשן הרבה יותר טוב בלילה כשאדע שהספינה אשר קרויה "מדינת ישראל" מנווטת ע"י רב חובל ימני מפוקח ומציאותי ולא רב חובל שמאלי מופקר בטחונית ונאיבי.

כשיגיע הרגע , אם יגיע בכלל , אתן דעתי לנושא הקרוי בפיכם "כפיה דתית" , בינתיים איני רואה שום סיבה להלחץ כלל.

וחוץ מזה , בדור מופקר בו בתוליהן של נערות מבותקים כבר בגיל 14 {אם לא למטה מכך
} , בדור בו "מצעד הגאווה" הפך לחגיגת המונים משפריצת סקס בוטה , בדור בו מתקיימות להן "צעדות של שרמוטות"
חושפניות במיוחד , בדור בו בני נוער משתכרים עד אבדן הכרה , צריכת סמים אשר נמצאת בעליה מתמדת, אלימות ועוד..... בקיצור , בדור כזה קיצוני יש גם מקום לקיצוניים מן הצד השני ...
שכל אחד יעשה את הבחירה הנוחה לו.

RossieL

Active member
סחטנות, רבי חובלים ותקוות

סחטנות היתה ותהיה, השאלה החשובה היא מי יותר לחיץ.
ולצערי הרב, ממשלת הימין הנוכחית פשוט מתבטלת לנוכח המפלגות הדתיות ומוכרת את המכורה תמורת הישיבה על כס השלטון.

אגב, שיבוש שמות המפלגות או נושאי התפקידים אינו מוסיף דבר לכבוד המשבש.
רק מעיד על שינאה עיוורת, חינם, זו שזורעים אלו שאותם אתה כל כך מוקיר. אין ספק שהם עושים עבודה טובה.

וזה שאינך חושב שהמדינה מתקדמת אל עבר הדוגמאות אותן העליתי לא אומר שהדברים אינם קורים, זה אומר שאתה מעדיף לטמון ראשך בחול.
הם קורים, יום יום, שעה שעה, ומתפשטים כמו מגפה

באשר להגדרתך את רב החובל של המדינה כ"רב חובל ימני מפוקח ומציאותי", תרשה לי [וגם אם לא] לגחך מחד גיסא ולהזיל דמעה מאידך גיסא.
כי אם זהו רב חובלנו, ספק אם נזכה להגיע בשלום לחוף מבטחים ...

אני רוצה להאמין שרוב העם הוא חכם ומפוקח [למרות שאני לא נאיבית וברור לי שהמשך שלטון הימין שריר וקיים והימים יהיו רק קשים יותר, הקיצוניות תחמיר, השנאה תגדל, ויאללה כפיים] ולקוות שעוד יבואו לנו ימים טובים יותר.

dory141

New member
נתניהו מפוקח? האיש נראה כאילו מזריקים לו תרופות הרגעה

לא שאני מתפלא, עם אשה כזו, הייתי כבר מזמן מבקש שיאשפזו אותי בכפייה. ואגב רוזי, יש ימין מתון ונורמלי. הבעיה היא שלא שומעים אותו, רוה"מ משתיק אותו. הוא הרחיק את בוגי ואת סער, שני היחידים שיכולים להציל את המדינה. חוץ מלפיד, אם יחזור להיות אופוזוציונר נושך ולא יס מן של ביבי.

RossieL

Active member
ימין מתון

בהחלט יש ימין מתון ושפוי שרואה ומבין.
ונכון, את הימין הזה משתדלים להשתיק.
ומי? אנשי הימין.
אוקסימורון

dory141

New member
רוזי, יאיר הון ושלטון נתניהו מנהל את המדינה

הוא, אמא שלו המטורללת וטופז לוק, חבר מהצבא שמנהל לביבי את הניו מדיה. פלא שהמדינה הזאת נראית כמו בית מחסה לחולי רוח? ואגב, נתניהו משול בעיני לרב חובל האיטלקי של הקוסטה קורדיה, מלפני כמה שנים. אחד שמסוגל ורוצה לרסק את הספינה, ולו במחיר חייהם של נוסעיה. איש חסר מצפון, ציני ונהנתן. גועל נפש.

שחר 676

Well-known member
מנהל
דורי , אל תתרגש מידי , כשאתה מתרגש

אתה נוטה לפלוט התבטאויות בעייתיות.
בינתיים אתה בסדר אך הדרך עדיין לפנינו ��

שחר 676

Well-known member
מנהל
מדוע לדעתך יאיר לפיד כל כך מתחנף

לחרדים ?
מפני שהוא סוף סוף השכיל להבין שבלעדיהם סיכוייו להרכיב ממשלה נמוכים עד מאד.
אני יכול להבטיח לך כי לו יאיר לפיד יזכה להרכיב את הממשלה הבאה ( תרחיש אשר סיכוייו להתממש קרובים לסיכוי שאני עצמי אצביע שמאל ) המו"מ אותו ינהל עם החרדים בתמורה לתמיכתם יתחיל ממה שקיבלו מנתניהו ואין לדעת היכן יסתיים.
גבאי יבטיח לחרדים ניסים ונפלאות בתמורה להדחת נתניהו והימין מן השלטון , אני מציע לך להביט למציאות בעיניים.
גם רבין ופרס הכירו "והוקירו" את הכח החרדי
.
גם ציפי לבני סירבה לשלם את האתנן החרדי ולכן הפסידה את ראשות ממשלת ישראל.
אז מה עדיף ?
להכנע ולנסות להצליח למרות הסחיטה או ללכת עם "הראש בקיר" , לשבת באופוזיציה ולא להצליח לקדם דבר ?

מי טומן ראשו בחול , אני או את ?

אני מכנה את מפלגת "האבודה" בשמות הראויים לה , בעיני זו מפלגה אבודה שיש לה עבר " מפואר" אך אין לה עתיד.
הכינוי איני מוסיף לכבודי אך לדעתי גם איני גורע ממנו וכן , אני מתעב גזענים , ואני חושב שרוב מצביעי מפלגה זו הינם גזענים לכל דבר וענין , כולל אלו אשר מכנים את שרת התרבות בשם נעוריה המזרחי רק מפני שהם חשים כי שם זה ראוי ללעג.
גזענות עיוורת , לא כן יקירתי ?

רובם המכריע של אזרחי ישראל היהודים אינם מוטרדים מכפיה דתית כלשהי וחשים כי נתניהו הינו מנהיג מפוקח ומציאותי שהרי אם לא כן לא היו מעניקים לו אמונם פעם אחר פעם אחר פעם.

הימים הבאים יהיו באמת קשים יותר עבור הגזענים , הצבועים , המתנשאים , אלו אשר חשים שחלק נרחב מבני עמם הינם ניאנדרטאלים ובורים.

בדרך כלל מדובר באזרחים אשר היגון והדיכאון שזורים בנשמתם החל מן הרגע בו האמינו לכל מילה אשר כתובה בתקשורת מבלי להתחיל אפילו להטיל ספק בריא במה שנאמר להם.

dory141

New member
מבלי להתייחס לפרשנות, תיקון טעות לשונית

אתה מתכוון למפוכח (מלשון פיכח). מפוקח זה לא CLEVER, אלא משהו שמפקחים עליו (מוצרים בפיקוח, מפקח מטעם משרד הבריאות וכדומה). ואגב, אני כן מסכים אתך לגבי לבני- בלי קשר לימין או שמאל, אחת הפוליטיקאיות הכושלות והבלתי אמינות בכל הזמנים. טנסו צ'ילר בטורקיה הייתה דומה לה, בשנות ה-90.

dory141

New member
ברור, כל השמאלנים מופקרים, גם בגין, נכון?

הוא חתם על הסכם שלום ועזה נשארה בידנו, בא לך שנעלה על דחפור וננתץ את המרכז למורשת בגין? או שזה בסדר, לשיטתך?
לחוד, בעיית הביטחון אקוטית ועירוב גורמים בינלאומיים יסייע לפתרונה. ישראל לא חיה בואקום, גם אם נרצה לחשוב כך. והיא גם לא מרכז העולם.

שחר 676

Well-known member
מנהל
כן דורי , לעניות דעתי , כל מי אשר מצביע

שמאל הוא מופקר בטחונית ונאיבי.
אך יאמר לזכותו כי הוא חתם על הסכם שלום עם מצרים הרבה לפני שאפילו שמענו על המושג "אינתיפאדה" .
דרך אגב , מי מדבר בכלל על דחפורים ?
אני בטח שלא !
יש כאלה אשר מדברים על שריפות שונות ומשונות או השוואת נתניהו לחמאס וחיזבאללה , כידוע לך אני איני כזה , אני נגד פעולות אלימות וקיצוניות.

dory141

New member
יש סתירה לוגית בין הדברים שאמרת

מצד אחד, אתה לא נגד פעולות אלימות וקיצוניות. מצד שני, אתה עושה דה לגיטימציה לאנשים ולנבחרי ציבור שדעתם שונה משלך. אני לא עושה דבר כזה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
"דה לגיטימציה" ???

אני כותב את דעתי על השמאל הישראלי בדיוק כפי שאתה כותב את דעתך על השרה רגב.
רק שאותי לא תתפוס לא תתפוס מסית לאלימות או מבצע השוואה בין נתניהו לחמאס וחיזבאללה.
טול קורה מבין עיניך.

dory141

New member
כתבתי עליה שקרים?

הקשר שלה לתרבות זהה לקשר שלי להנדסת בניין, בערך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
כתבת עליה את דעתך בדיוק כפי שאני

כותב את דעתי על השמאל הישראלי.

למעלה