Welcome His Excellency

RossieL

Active member
Welcome His Excellency

הביקור הנסיכי עושה טוב והנה רואים שגם הוד מעלתו, האנגלי הקריר משהו, הוא אדם רגיל ואפילו נעים, מחייך וחם.
אני רק תוהה ביני לביני שתי תהיות
1. ביבי פנה אל הנסיך בתואר "הוד מעלתך" ואני לא מצליחה להשתחרר מהשאלה איך הרגישה "הוד מעלתה" שרה, "הגברת הראשונה"?

2. איפה מירי?

dory141

New member
סליחה על הביטוי, שניהם מעניינים את הסבתא שלי ז"ל

אני בעד הגעתו של ויליאם. הוא אדם חיובי, שאולי הגעתו מסוגלת להזיז דברים במזה"ת.

אנטוליו

New member
זו הזדמנות לתהות למה מכל בתי מלוכה באירופה

שרד רק בית מלוכה הבריטי? הרי לפני 100 שנה היו באירופה בתי מלוכה ברוסיה, גרמניה, אוסטרו-הונגריה והעותומנים בטורקיה. כולן הלכו לעולמן - למה דווקא הבריטים שרדו? בלונדון נמצא גם מרכז פיננסי של העולם עם בית רוטשילדים בראשו והם למעשה שולטים בעולם.

poseidon111

Active member
אם היית הולך לאתרים שמקנים גם ידע במקום לאתרי הקונספירציות

והאנטישמיות היית לבטח יודע שדווקא בתי המלוכה באירופה שרדו לא רק באנגליה.
כך למשל בהולנד, בספרד, בדנמרק, בנורווגיה, בבלגיה, במונקו לוקסמבורג ויש אפילו עוד מדינה שלא ציינתי.
אני לא מציין אותה כדי להיות בטוח שגם אתה תעשה מאמץ ותחפש.
איזה כיף לדעת, נכון?

אנטוליו

New member
אני במיוחד ציינתי רמדינות מונרכיות גדולות שהשתתפו במלה"ע ה-1

והתעלמתי ממדינות קטנות יותר. לפי תאוריית הקונספירציה המלחמה הנ"ל בויימה כדי לפנות שטח למדינה יהודית לעתיד שנמצא באימפריה הטורקית והסולטן סירב בזמנו להצעתו של הרצל לתרום את השטח למדינה ציונית. אחרי שהבריטים כבשו אותו - נשארה הבעיה לאכלס אותו ולא היה מספר יהודים מספיק למטרו זו. אז בויימה מלה"ע ה-2 בכדי לספק אוכלוסייה יהודית כשרה וכך קמה מדינת ישראל אחרי מלה"ע ה-2. אני מפנה אותך לקישור המתאים ויש לי אגב המון קישורים בנושאי קונספירציה שונים, כך שאני יכול להיות ד"ר למדעי הקונספירציה כמו שאני ד"ר למדעי היהדות:
[URL]http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=171480[/URL]

TaL53

New member
זאת תאוריה מעניינת טוליק

אך עולות כמה תהיות- הבריטים אומנם קיבלו את השליטה על פלשתינה אך לא ששו לישב בה יהודים או לתת ליהודים ממשל עצמי. שנית, מוזר שכל המלחמה הגדולה, שהקיפה שטחים עצומים ואימפריות הייתה בגלל פיסת אדמה שלא עניינה אף אחד. איך זה שהיהודים לא השכילו לדרוש את טורקיה כולה? אם כבר הם יזמו מלחמה כזאת.
שלישית, מוזר שהיהודים יזמו מלחמה ואז השמידו את עצמם, לא? קצת מטומטם אפילו.
רביעית, יש בתי מלוכה טובים וגדולים שעדיין קיימים למרות הרוטשילדים. למשל ספרד ושוודיה היו מעצמות בקנה מידה עולמי והמלוכה בהן קיימת

אנטוליו

New member
אפשר לקבל הסבר על כל התהיות המיתממות שלך:

במלה"ע ה-2 יהודים רבים אומנם הוקרבו, אבל לא ע"י עצמם, אלא ע"י הבלבתים שלהם וזה נושא נפרד . בינתיים תצפה כאן ברוסית יש לי סרטונים רבים שעלולים להשכיל אותך, כמו זה:
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=d48VakxKiUs[/URL]
שום דבר לא מוזר וטענותיך נובעות רק מבורותך - היהודים הם עם שנשלט ע"י מנהיגיו בכל הדורות - כאן למשל הגנרל פטרוב טוען ש היהודים תמיד הונהגו ע"י מפייה בינלאומית:
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=f2r6LWqD-94&bpctr=1530267678[/URL]

TaL53

New member
נו טוליק, זה לא באמת הסבר

אתה הרי, בתור דיסידנט, יודע זאת. טוב. בוא נתחיל מההתחלה. האירועים הישירים שהובילו למלחהע ה1 התחילו בערך ממשברי מרוקו ואגדיר. אז איך זה קשור ליהודים?

אנטוליו

New member
איזה מרוקו ואגדיר?

האילה לפתיחת מלחמה היה רצח ארכידוכס האוסטרי פרנץ-פרדיננד בסרייבו. אגב, אומרים שגברילו פרינציפ היה כמו רוב מהפכנים אחרים ממוצא יהודי.

TaL53

New member
אה.. זה בגלל שלא למדת

היסטוריה, טוליק. הרצח היה רק הניצוץ שהצית את אבק השרפה אבל אבק השריפה עצמו היה שם הרבה לפני.
&nbsp
עשרות שנים המעצמות היו במירוץ חימוש, קונפליקטים ומירוץ אימפריאליסטי. שרשרת האירועים שהובילה להדרדרות המצב החלה במשברי מרוקו בשנת 1908 ויותר מאוחר ב1912. ממליץ לך לקרוא על הנושא.

אנטוליו

New member
תודה על המלצות.

יש לי גם המלצה עבורך מהאתר ברוסית שאני מבקר בו כל יום. מנהל האתר, אחד בשם אנטולי מוחא, מוסיף לעתים קרובות הערה שאני רוצה שתקרא:
Великий философ Спиноза презирал иудеев и синагогу и официально вышел из иудаизма (кагала):
СПИНОЗА Барух (Spinoza, Benedictus Baruch; Бенедикт, 1632, Амстердам, – 1677, Гаага)

Спиноза не принял Крещение (и большие материальные блага за это) так как считал ВСЮ Библию сатанинской книгой.
תגובתך?

TaL53

New member
מה הקשר של זה למלחהע

ה1? למה אתה קופץ לנושאים לא קשורים לדיון? בוא נסיים עם זה ונמשיך..

poseidon111

Active member
זה נחמד שאתה חושב שאתה יכול להיות דוקטור, הרי אם אין מישהו

מוסמך שיתן לך דוקטורט, אין כמו להיות דוקטור בעיני עצמך.
יחד עם זאת בענייני עברית ולוגיקה יש לך בהחלט מקום להשתפר. כל ה"הסבר" שלך בדבר מה בעצם התכוונת לא רציני כשקוראים את השאלה שלך: "זו הזדמנות לתהות למה מכל בתי מלוכה באירופה שרד רק בית מלוכה הבריטי"?
השאלה היתה פשוטה והיא לצערך מצביעה על חוסר ידיעה.
אבל למה צריך ידיעה אם אפשר קונספירציה מופרכת במקום...
נכון אנטוליו?

אנטוליו

New member
אם אתה מחפש עברית ולוגיקה, תבוא קודם כל

למקורות שלך - תנ"ך, תלמוד ומשנה.

poseidon111

Active member
כשהם יפרסמו פה מידע שגוי וכשיהיה סיכוי שיגיבו לי אנהג בהם

לפי הצעתך המהפכנית.
בינתיים אני מסתפק באנטוליו.
זה מה יש.

TaL53

New member
אהלן טוליק! מה שלומך?

טוב, לעניין בתי המלוכה כבר ענו לך אבל אותי מעניין מה לגבי השאלות ששאלתי אותך ומהם התחמקת לא באלגנטיות? יש כבר תשובות? מצאת הוכחות לטענותייך על דבריו של שטייריכר?

אנטוליו

New member
אני ממש מאוהב בציטוט הזה - כמה הוא נכון:

At Nuremberg, Germany, German publisher Julius Streicher testifies that Nazism actually borrowed its racist ideas from Judaism itself, saying that they liked the idea of a closed, "supremacist," race-based society that would exist for 1,000 years (as Judaism has; actually, longer than that). Of course, what's "tradition" for Jews is "tyranny" for anyone else.

TaL53

New member
אני שמח שאתה מאוהב

בהמצאות של עצמך.. אם לא אתה, אז מי?!
&nbsp
שמתי לב ששוב כתבת שהיהודים רצחו את ישו, למרות שפעם טענת שמעולם לא כתבת זאת. בטח אתה זוכר את השאלות והתהיות על טענתך.. אלה שהתעלמת ולא התמודדת איתם. להזכיר לך?

אנטוליו

New member
אני שמח להודיעך שסוף סוף הופיע דף חדש וטרי

מהאתר שאני אוהב - הוא כמובן תומך בביקורת על היהדות וגם בתאוריית הקונספירציה, כך שאני ממליץ עליו מאוד מכל הלב:
[URL]http://www.zarubezhom.com/april-1-2018.htm[/URL]
נראה מה ימצא ומה לא בעיניך

TaL53

New member
אני לא מבין טוליק, למה אתה מסרב

להסביר דברים אלמנטריים כמו מה המקור לציטוט של שטרייכר? הרי התנהגותך היא לא דיסידנטית בעליל!

למעלה