ירושלים של זהב

RossieL

Active member
ירושלים של זהב

"אחרי שעשתה הרבה רעש מסביב לעולם וזכתה לסיקור בניו יורק טיימס, בוושינגטון פוסט ובמדורי האופנה בתקשורת הצרפתית, שמלת הכותל השנויה במחלוקת של מירי רגב מוצעת למכירה פומבית. שרת התרבות והספורט החליטה להיפרד מהשמלה הכי מפורסמת שלה."
אגב, באיזה כספים נרכשה שמלה זו??

מאיזה תקציב?

"האתר בו תתנהל המכירה יושק בימים הקרובים, כשכרגע עומדת הצעה ראשונית מתורם יהודי בחו"ל בסך 100 אלף דולר.
במסגרת האירוע, 10 הרוכשים הפוטנציאליים שיעלו לשלב הסופי עם התמחור הכי גבוה יגיעו לישראל, לאיוונט שיכלול מופע אמנותי בו יוכרז הזוכה בשמלה.
אגב, איזה כספים ישמשו את האיוונט??

מאיזה תקציב?

"הכסף ייתרם למיזמים חברתיים הפעילים בבירה."אה, נו, הכסף ייתרם למיזמים חברתיים - אז זה בסדר.
יאללה מירי, כפיים- על השמלה, המכירה, האיוונט....

dory141

New member
הייתי שמח לדעת למה זה בדיוק ייתרם

אם לדברים חיוביים ולא לכל מיני מקורבים לצלחת, כל הכבוד. צריך לדעת גם לפרגן, אם זה המקרה כאמור.

RossieL

Active member
ועוד בפינת הרגב: כדורגל

כבכל משחק חשוב מאד, נשיא המדינה הוא אורח הכבוד והוא המברך את שחקניו, לוחץ את ידיהם, ועם סיום המשחק מגיש להם את הגביע וכל הטקסיות שמסביב. [תסלחו לי שאיני נוקטת בשפה של כדורגל, אבל אני ממש ממש לא מבינה בזה דבר וחצי דבר].
והשנה רצתה גם מירי רגב להידחף אליו ולהצטלם בפריים.
נו, לא עבד לה, כי כולם העדיפו להיצמד לפרוטוקול.

ומה היה לנציגי השרה להגיד?
"הנשיא לא גבר, לא בן אדם, לא בצורה כזו מתנהגים, היינו רוצים לראות את הנשיא מגיע למערכת הביטחון בלי ששר הביטחון גם יהיה נוכח או מגיע לביקור במערכת הבריאות שהשר ליצמן לא יהיה.
הנשיא בחר להתנהג בצורה מכוערת, גם השרה רגב לא מעוניינת לשבת לידו. המצב הזה לא ימשיך, גם יו"ר ההתאחדות עופר עיני היה צריך לכבד את השרה. עשה יד אחת עם הנשיא, זו התנהגות לא סבירה. גם אורן חסון, היו"ר היוצא של המנהלת, לא כיבד את השרה יחד עם עופר עיני. השרה לא מחפשת כבוד, מחפשת שיכבדו את המשרד והטייטל שהיא נושאת."

ולקינוח, היה גם איום:
כי מי שמממן את הספורט בארץ הוא לא בית הנשיא אל משרד הספורט, והיא, גב' השרה רגב, כבר תטפל בהם.
הממממ .... To b continued

dory141

New member
שרגב תשתוק, מומלץ לה מאוד

המופרעת הזאת הסתננה לקבינט בימי המתיחות עם איראן, למרות שהיא בכלל לא חלק ממנו. הליקוקים לביבי עשו את שלהם. היא כל הזמן משמיצה את הנשיא, שממחיש בניגוד לה, שאפשר להיות ימני ואנושי. בקיצור, אנטי תזה לה ולבוס שלה.

dory141

New member
גם דוברת המשטרה עושה סימנים של מירי רגב

לא אתפלא אם תוך כמה שנים נראה את מירב לפידות בכנסת. כשאני שומע אותה, יש לי את אותן תחושות רעות כשראיתי את שרת הכפיים כדוברת צה"ל. ספרתי את השניות עד להיעלמותה מהמרקע. זה משהו בשפת הגוף.

למעלה