מחר יום חג גדול ברוסיה - יום הניצחון על גרמניה ב-1945!

אנטוליו

New member
מחר יום חג גדול ברוסיה - יום הניצחון על גרמניה ב-1945!

אני הייתי ילד באותם הימים ואני זוכר במעורפל את שמחת הניצחון. 4 שנים של מלחמה היו קשות מאוד ורק בזכות תעוזתו ואומץ לבו של העם הסובייטי קרה נס והצלחנו לנצח ובזכות זאת אני ביליתי כמה שנים טובות בגרמניה הכבושה ע"י הסובייטים, אחרת הגרמנים היו כובשים את רוסיה ומחסלים אותי ובני משפחתי הודות לשטוף פעולה בין האנטישמים הרוסים המקומיים, כמו שזה קרה באוקראינה הכבושה בה נרצחו בשיתוף פעולה עם האוקראינים למעלה מ-3 מיליון יהודים:
https://www.youtube.com/watch?v=CucKeh7phJ0
מחר, תשיעי במאי, יתקיים מצעד צבאי גדול במוסקבה ואני כבר מצרף סרטון מחזרות שהיו שם היום:
https://www.youtube.com/watch?v=5wGR3kul_To

dory141

New member
אני מקווה שבעוד שנה יציינו שם אירוע אחר לגמרי

את ירידתו מהבמה של הצאר פוטין.

אנטוליו

New member
יש לך משהו אישי נגד פוטין?

או נגד צארים או נגד רוסיה בכלל? פוטין נבחר ע"י 76% מכלל המצביעים בבחירות דמוקרטיות ואמור לכהן עד שנת 2024.

dory141

New member
נגד רוסיה לא, נגד פוטין כן

רציחתם או היעלמותם של עיתונאים, מתנגדים ואחרים הפכה את רוסיה למדינה טוטליטרית. סוריה של אסד, אהובת ליבו (או כספו) של פוטין יותר דמוקרטית ממנו. אני תומך באלכסיי נבלני, שכיכב בסרט הדוקו "מתנגדי הכהונה" ומקווה מאוד שיצליח להדיח את האדם, שאחראי לחימוש הגרועים שבאויבי מדינת ישראל. מספיק לך?

אנטוליו

New member
לי זה לא מספיק. צריך הוכחות ממשיות ולא סתם להפיץ שמועות

זדוניות. פוטין נשבע בהשבעתו לנשיא לכבד את זכויות אדם ולא לפגוע באף אזרח. כל הרציחות והעלמויות שקרו ברוסיה נחקרות ע"י רשויות החוק, כך שאי אפשר להאשים דווקא אותו. נבלני הוא סוכן של האמריקנים שקיבל מהם כספים על מנת לחתור תחת משטרו. האמריקנים הישקיעו מיליארדים על מנת לפגוע ברוסיה ולהחליש אותה, אבל אני מקווה שהם לא יצליחו ורוסיה תהפוך למעצמה עולמית מס' 1. כבר עכשיו יש לה נשק מתקדם ביותר - בטילים, טנקים ומטוסי קרב ואני אישית עוקב אחרי השגיהם. אני דרך אגב בן למשפחת קצין בצבא סובייטי ואני גאה בצבא שהצליח להדוף את הגרמנים ולהציל כל העולם, כולל את היהודים, מהשמדה טוטלית. [URL]https://www.youtube.com/watch?v=30A_g0Aycos[/URL]

אנטוליו

New member
כל זה בגדר עלילות, מה עוד ובא ממרכז תעמולה אמריקאי.

אני לא מאמין בשקרים האלה. מעלילים על פוטין אך ורק בגלל שהוא קידם את רוסיה ושיבש תכנית אמריקאית להחלישה או לפרקה. אני הייתי מציע לפוטין לדרוש את החזרת אלסקה שהאמריקאים תפסו מרוסיה בדרך עורמה לפני כ-150 שנה. ואם פוטין רוצח את המתנגדים לו, למה הנבל נבלני חי עד עכשיו ועוד מעז גם להתפרע ברחובות?

TaL53

New member
חשבתי שאתה ממקום אחר במחוז..

או שלכל פורום אתה מקדיש ביוגרפיה שונה?

אנטוליו

New member
אל תשפוט אחרים לפי עצמך!

אני גאה להיות מלפלנד הרוסי. אתה לעומת זאת אפילו אינך ממוצא רוסי, אלא יהודי אוקראיני, הלא כן, כך זה לא מזיז לך שכאן מפלים לרעה את יהודי רוסיה. אתה אומר שזה גשם כשיורקים עליך הרבנים השטניים. ובכל זאת בוא נכיר ציטוט שלמדתי רק אתמול ברוסית מאחד האתרים (דווקא אוקראיני, בהנהלתו של אנטולי מוחא מחרקוב:
После кровавой жертвы обрезания, каждый жид мужского пола впускает в свое сознание беса от Дьявола и через
посредством этого - служит Дьяволу. Все жиды - это мерзкие сатанисты. Именно на этом основана идеология
христианства. То, что Господь бог Израиля есть Дьявол, сказал Иисус Спаситель.

TaL53

New member
לא ענית על השאלה שלי, טוליק

איזה מה"ביוגרפיות" שלך היא הנכונה? או שיש ביוגרפיה יעודית לכל פורום?
&nbsp
&nbsp

למעלה