הסתה של BDSוגורמי שמאל ישראלים נגד נטע ברזילי

הסתה של BDSוגורמי שמאל ישראלים נגד נטע ברזילי

https://www.mako.co.il/music-news/l...utm_campaign=OngoingActivity&partner=facebook
Eurovision boycott of Israel - ZERO points to the song of Israeli Apartheid

מתוך דף הפייסבוק

כאזרחיות/ים ישראלים, אנו קוראים: אפס נקודות לשיר הישראלי באירוויזיון! לסלק את ישראל מאיגוד השידור האירופי ומהתחרות! הפיצו באירופה ובעולם!

The Eurovision Song Contest will open in Lisbon, capital of Portugal, on May 8. As Israeli citizens opposed to Israel's occupation and apartheid, we call on you to join our annual campaign "ZERO POINTS to Israel in the Eurovision Song Contest".

RossieL

Active member
Money time

כבר שנים רבות שאנחנו טוענים שהאירויזיון הפך להיות במה לתחרות פוליטית ועכשיו יש לאירופה הזדמנות להוכיח את ההיפך.
אם יכנעו ל"דרישות" ה BDS ויחרימו את השיר הישראלי, הרי שיוכיחו קבל עם ועולם את נכונות הטענה.
הנה הזדמנות לאירופה להוכיח את בגרותה וגדלותה.
נטע מובילה בסקרים מרגע שיצא לאויר.
המגמה הזו צריכה לא להיפגע מדברי בלע של כאלו ואחרים ועכשיו זהו ה Money time

בהצלחה לאירופה ולשאר מדינות העולם בעשיית הבחירה הנכונה.

dory141

New member
הם לא יצליחו

אני לא ממעריצי הזמרת, אבל מאמין שהיא תעבור גם את המכשול הזה ולפחות תסיים בצמרת הדירוג. אולי גם תזכה.

ruven7

Active member
האירווויזיון הפך מזמן לכלי ניגוח פוליטי

בלי קשר לרמת השלולית של השירים.

SupermanZW

Well-known member
אסור להיכנע להסתה

עם זאת, אני לא מסכים שאם נטע לא תזכה לאחד משלושת המקומות הראשונים הסיבות יהיו פוליטיות. השיר שנבחר הוא השיר המטומטם ביותר שישראל שלחה לאירוויזיון אי פעם וגם האיכויות הווקאליות של נטע לא משהו, למזלה רמת השירים ואיכויות הזמרה של משתתפי האירוויזיון בירידה דראסטית מתחילת המילניום, רק בזכות זה יש לה סיכוי לקבל נקודות בכלל.

ruven7

Active member
היא נשמעת כמו תרנגולת ביום רע בחלקו

באופו אישי ממש לא מעניין אותי מי יזכה
ולאן היא תגיע.
המופע הזה מזמן הפך נלעג ועלוב.

dory141

New member
יש לי סוד, גם אני לא מת עליה

עם זאת, אני שמח על כל הצלחה של ישראלי, ובלבד שלא יהיה עבריין או טרוריסט. זה גורם לי להתגאות במדינה ופחות להתבאס על כך, שבראשה עומדים אנשים שאינם ראויים להיקרא מנהיגים (כרגע אני פחות נגד ביבי ויותר נגד בנט, שמסלים את האווירה ועלול להצית מלחמה, מרוב שהוא רוצה את משרד הביטחון).

ruven7

Active member
זה לא קשור למנהיגות

זכייה באירוויזיון לא מזיזה לי כי זה המיץ של הזבל.
אוליפיאדה למשל זה נושא אחר.

dory141

New member
על טעם וריח אין להתווכח

אני כבר מחכה למונדיאל וכהרגלי, אעודד את ברזיל. אני מקווה שניימאר יהיה כשיר, כי אלבס די ברור יוחלף, בגלל חומרת הפציעה, כנראה בדנילו ממנצ'סטר סיטי.

אנטוליו

New member
התחרות צריכה להיות על השיר היפה ביותר, אבל השיר של נטע הוא

המכוער והמוני ביותר, כך שאם מטרת האירוויזיון היא תחרות על שיר מכוער ביותר, ללא ספק היא צריכה לתפוס מקום ראשון. כן, במערב מתקיימות תחרויות גם על הדברים המכוערים ביותר, כמו התחרות על הכלב המכוער ביותר שמתקיים כל שנה בקליפורניה למשל. אני זוכר שפעם היו שירים יפים באמת שזכו במקום ראשון - במיוחד אני זוכר שיר צרפתי שכיום כבר שכחתי את שמו.

RossieL

Active member
כבוד, פירגון ונימוס

ווי, אני קוראת את התגובות כאן ובעוד אתרים ומה אומר? מזעזע.
נדמה לי שאנחנו המדינה היחידה בגלובוס שלא מפרגנת לעצמה.
ואם אנו לא לעצמנו, למה שאחרים יהיו לנו???

נטע מייצגת את ישראל עם שיר קליל, שיר שסחף חצי מהעולם לפחות, זכה לביקורות מופלאות, בעל מסר ברור וקריצה לא סמויה, קצבי ושמח ובהחלט אהוד.
רק פה בישראל יש את מי שקוטל וכותש, מילא את השיר, אלא את נטע, על בסיס המראה שלה!
סליחה, כן? בושה!!!

יכולות ומותר שתהיינה ביקורות, אבל ההתלהמות סביב נטע?
אין מספיק מילים בעברית לתאר.
אם היתה שרה את השיר בחורה רזה, נאת מראה [למרות שהכל ענין של טעם], האם גם אז היה יוצא קיצפם של כל הכותבים בחסות האנונימיות כך? האם גם אז היו נוקטים בשפת ביבים? [נדמה לי שאין צורך לכתוב את התשובה, היא די בגוף השאלה].

אני מאחלת לנטע, למרות הירידה בסקרים, הרבה הצלחה, שתטריף את האירופאים והלוואי ובשנה הבאה תביא את האירויזיון לישראל.
וגם אם לא, היא מייצגת אותנו בכבוד, השיר מייצג אותנו בכבוד והלוואי ואנחו היינו מסוגלים לכבד איש את רעהו.

ruven7

Active member
אם לא היתה בבגד,תסרוקת ואיפור מזעזעים,איכשהו

על השיר אפשר להתווכח.טעם וריח.
תחרות דוחה שמזמן איבדה מה שהיה טוב בה.

למעלה