סתם שירים (שאהובים עליי,כמובן)

RossieL

Active member
קצת מוזיקה

אין לי זמן לנשום, בשעות עבודה שהן באמת מצאת החמה ועד כמעט צאת הנשמה.
מעירה את השמש ומשכיבה אותה לישון.
אפילו טלויזיה כמעט ואיני רואה ורק החדשות בבוקר ובערב, בדרך, באוטו, מתארות לי מצב עגום בו נמצאת המדינה שלנו.
אני באמת לא יודעת מה אני אמורה להרגיש, איך אני אמורה להרגיש כאזרחית במדינה שבה ראש הממשלה, האיש הכי חשוב, נחשד בכל כך הרבה עבירות.
וכולם כולם רק מחפשים אותו,
כולם כולם רק רוצים לראות אותו בנפילתו,
כולם כולם משקרים,
הכל הזיה כי אין כלום ולא יהיה כלום,
ועדין, נדמה כאילו הכל סוגר, כל יום פרשה חדשה,
ועוד עד מדינה, כזה שהיה ממקורביו של ראש הממשלה,
ועוד ועוד ועוד ...

אז, קצת מוזיקה בין לבין לא תזיק,
אולי נצליח להניח טיפה להתרחשויות לעבור לידנו, לדמות כאילו הכל רק חלום רע ועוד רגע נתעורר והכל יהיה תותים ופרפרים.
לא מזיק להיות קצת נאיבית, לא?

dory141

New member
ערב טוב רוזי

איך להגיד לך, יש משהו בדבריך. במדינה מתוקנת חלק מהדברים שקורים אכן לא היו צריכים לקרות, לא רק בתחום ביבי והתיקים שלו. אם כל התיעוב שלי אליו, לא בהכל הוא אשם ויש אנשים רעים יותר ממנו, במערכת הפוליטית ומחוצה לה. לפעמים נדמה, בדומה לשיר האחרון (שלקוח מהסרט הפנתר השחור), שאנחנו חיים בעולם של אין דין ואין דיין. אבל יש לקוות, שהנבואה תתבדה וכולנו נצא מעבדות לחרות. כן,פסח כבר לא כזה רחוק...
בלי קשר, חדשות טובות לא מעניינות איש ולכן בסופי שבוע בערוץ עשר, משהו קטן וטוב מופיע בסוף החדשות (שלרוב אני רואה בהן רק 10 דקות ראשונות ו-10 אחרונות). יש פה דברים טובים, אנשים חרוצים וחכמים, מבלי להבדיל דת, גזע,מין ועמדות פוליטיות.
בדומה לך אני מאמין שבסוף יהיה טוב, רק שבדרך יהיה קצת רע וצריך להתגבר גם על זה. אצטט מונילה סקיי, שהיה אהוב עליי במשך שירותי הצבאי (בתיאום פעולות בשטחים): "חייבים להכיר את טעם החמוץ, כדי ליהנות מהמתוק".
חומר למחשבה.

RossieL

Active member
תודה תודה תודה

כמעט 0500 ולהתחיל ככה את היום זה פשוט אידיאלי
נראה לי שהולך להיות לי יום ממש כייפי

תודה

למעלה