הצביעות אוי הצביעות......השנאה, ההסתה-

puma141

New member
אז מה שכתבת-

על אחת כמה וכמה.....לא נכון.
הסברתי למה.
בעיני זה הפשע והשחיתות הגדולה ביותר, ההרסנית ביותר.
תקשורת שנותנת גיבוי למשטרה, גם כשקורים דברים כמו עם ריטמן-
הרסנית למדינה, לדמוקרטיה ועוד ועוד ועוד יותר מה כ ל!
אז להסכים איתי זה לא מספיק, אם לאחר מכן אתה כותב "לטענתי".
צריך להראות את זה, לגעת בזה בלי הפסקה, ולתת להם ולמי שמדבר בקולם את הוודאות שזה נראה למרחקים, ואם לא תפסיקו-יהיה מי שיוכיח אתכם, לא בגלל ביבי אלא בגלל שהוא רואה את הרעה החולה והמושחתת של המציאות שאתם מציבים כאן- בכפיה ובכח מפוקפק שניתן לכם...
בגידה בציבור כולו! לא רק בציבור הימיני...

RossieL

Active member
ואם בצביעות עסקינן

ועדת הכספים של הכנסת אישרה סעיף מיוחד באופן דחוף וללא הסברים -
תוספת של 5,000 שקלים לשכרם של שרי הממשלה באופן מיידי.
ובאיזו טענה מבקשים שרי ממשלתנו תוספת שכר? ובכן נכון להיום, שכרם של ראש הממשלה והשרים מוצמד למדד המחירים, בעוד שמשכורתם של חברי הכנסת צמודה לשכר הממוצע במשק. השכר הממוצע במשק עלה בשיעור גבוה יותר ממדד המחירים והשרים, ככל הנראה, מקנאים בח"כים. ולכן הם החליטו שגם להם מגיעה תוספת. לאחר התוספת שכרם של השרים יגיע לגובה של 47,800 שקלים בחודש לא כולל תוספות כגון נהג צמוד, רכב וכו'. שכרו של ראש הממשלה אגב יעמוד על לא פחות מ- 49,600 ש"ח בחודש.
לידיעתכם, שכר השרים בשנה החולפת עמד על 39,200 ש"ח בחודש וזה של ראש הממשלה על 44,100 ש"ח. החל מינואר 2018 שכרם של חברי כנסת עלה ל-42,800 ש"ח וגם שכרם של השרים היה אמור לעלות, עוד לפני התוספת מהיום, והיה אמור להיות 42,000 שקל בחודש. אבל כנראה בעקבות יוקר המחיה שרים רבים התלוננו וביקשו העלאה גבוה יותר: תוספת של 5,000 ש"ח לשר ו-5,500 ש"ח לראש הממשלה.
בעוד שחברי הקואליציה פועלים מהרגע להרגע כדי להעלות את שכרם, נותר רק להצר על כך שהם לא פועלים באותה מהירות ודחיפות למען העלאת קצבאות הנכים מהסכום העלוב של 2,342 שקלים לחודש, על אף סיכומים אליהם הגיעו נציגי הקואליציה עם חברי ארגוני הנכים לפני מספר חודשים.
להזכירכם, לאחר מאבק ממושך של שנה שכלל הפגנות וחסימות כבישים, צוותים, דו"חות והצעות חוק מתחרות, ועל אף התחייבותו של יו"ר הקואליציה לשעבר דוד ביטן בספטמבר האחרון כי כבר בינואר 2018 יתחילו הנכים לקבל קצבאות מוגדלות, המצב רחוק מפתרון. הממשלה נסוגה בה מהסיכומים אליהם הגיעה עם הנכים במתווה התקציב וחוק ההסדרים לשנת 2019 שגיבשה ושר הרווחה חיים כץ, שהבריז מפגישה עם הנכים והאוצר השבוע, אמור להציג בעוד יומיים מתווה חדש לקצבאות. בינתיים הסוף עדיין לא נראה באופק, הממשלה ממשיכה למרוח את הנכים ואף גרמה לחלקם לחזור להפגין.
איכשהו, כשמדובר ברווחתם האישית, חברי הקואליציה פועלים בשיא הזריזות. אבל כשמדובר בנכים קשי יום שלא יכולים לסגור את החודש, ולא חס וחלילה בשרים המכובדים, הממשלה מרשה לעצמה לקחת את הזמן, למרוח ולמסמס את הסיכומים איתם.

לצערי זו לא רק הממשלה

הוקמה ועדה לבחון את העיוותים הללו, שגם חברי האופוזיציה מודים בה
ואחת ממקנות הועדה היא להוריד את שכר חברי הכנסת מתחת לשכר השרים,
אז הכנסת על כל המפלגות גנזו את המלצות הועדה..
אבל זה לא רק זה, יש הרבה מאוד גופים ממשלתיים ששכרם צמוד לממוצע השכר בשוק, יועצים משפטיים למשל בשכר של כ-45,000 ש" (מזכרון),
שמעתי את רמות השכר של כל מיני תפקידים ונדהמתי..
את העיוות הזה צריך קודם כל לתקן..

puma141

New member
נכון מאוד...

אבל שוב- הגענו לבעיה האמיתית שהרוב מתעלמים ממנה והיא בעצם האמאמאמאמאמאמא של שורש הבעיות כאן-
מה שמדווח- זו שטיפת המח התקופתית חחח עליה מדברים!
*בא לי לקלל, אני מתה מהטיפשות הרווחת......*
העיקר להרגיש צודק!
ועכשיו יכתבו- "אני לא רוצה לצאת צודק, אני רוצה לצאת חכם". והצביעות תמשיך לחגוג יד ביד עם הטיפשות..........
בא לי לקלל!

puma141

New member
מגעיל ביותר

אבל הכל יחסי.......בעיקר בימים האלו, המטורפים הצבועים כ"כ!
כל דעה שנשטחת חייבת להיות יחסית.
בשקר ובצביעות לא מגיעים לשומקום.....

ואיפה הפאקינג אופוזיציה "לוחמת"?
חייבים להבין שכל הבעיות האלו שהן באמת גורליות, אפילו רק מעצם החוצפה עליהן, הן טיפה בים הבעיות האמיתי והגורלי הגדול.
הכל יחסי.

למעלה