הצביעות אוי הצביעות......השנאה, ההסתה-

puma141

New member
הצביעות אוי הצביעות......השנאה, ההסתה-

אבל בעיקר הצביעות! ההרס הזה- בשם "יפי" הנפש....
ולא חשוב מה קוראים, לא חשוב מה רואים, ההתעקשות היא : "אני לא רואה לא שומע ולא יודע, אני יפה נפש".!
באמת גועל!

שאלו אותי אם ראיתי את זה, עניתי שלא, וחיפשתי.
תקראו. תראו את הצביעות הזו, שלחמה על זנות למען כספה היא כמערכת עיתון,אבל כשיאיר נתניהו כשהיה בגיל 23 רבותי, הלך ל ר א ו ת חשפניות, לא לעודד זנות בכסף, לא לנצל ולהשתמש בנשים שהגורל התאכזר אליהן. הוא הלך בגיל 23 לראות חשפניות.
ואותו מו"ל עיתון צבוע כמו השאר בדיוק, הזדעזע עד עמקי נשמתו!
גם כל הכתבים שלו- הזדעזעו עד עומק נשמתם הצבועה, אני משערת שצבעה בעיקר שחור....אפל, שיקרי.
אבל שוב- הם נלחמו כדי לתת תוקף לתעשיית הזנות שלהם,
עבור כסף........:)
כמה צביעות? לא לבכות, תגידו....
וכמו תוכים מרי נפש חוזרים אחריהם כל הצבועים.....

https://mobile.twitter.com/AmosSchocken1/status/952225462259941376

בתוך זה מסתבר, מדברים על האיש המגעיל הזה עמוס שוקן....
תראו מה מתברר כאן- יש לו קלטת לוהטת, ולא כסטרייט!
שמעתם על זה?????????? כי אני לא....
למה לא? אולי שכחו בתקשורת. אולי.......הם התחשבו בו.
ואולי הצביעות כבר לא צביעות, היא רוע שחור משחור, רוע מכוון...
בגיבוי המון המון המון אנשים טיפשים..שמגינים על האג'נדה, מנסים להראות "חכמים" או צודקים.....
רציתי לבכות.
שחררו את הרוע שלכם. הרפו מהטיפשות שמעוורת אתכם.....
רציתי גם להקיא.
אני מאמינה שהאמת צפה. לא חשוב איך, או מתי אבל היא מגיעה בסוף....

אני כואבת את האנשים השקריים והצבועים שהורסים את העולם......
לכעוס או לרחם עליהם?

אני מנסה לחשוב מי צבוע.....מנסה לחשוב אם צביעות-רוע.
לא, אני חושבת שלא בהכרח. יש המון סוגים של צביעות, אבל זו שבאה בכוונת מכוון, היא צביעות של רוע, היא הצביעות הגרועה ביותר. ההרסנית.......
הכל-אישי. גם הצביעות הזו הרעה, נובעת מאישיות, מהפרט.
משם היא יוצאת אל הכלל....

אין לי כרגע הרבה זמן להתעמק במעלליו של האיש המריר- הנה עכשיו יודעים למה, עמוס שוקן.
מו"ל של עיתון שהורס את ישראל בחוץ! למה שיפרסמו עליו קלטת?
איכס, איכס, איכס!

אני ראיתי את הקלטת וכעסתי מאד על 1הבלופרים שפרסם אותה!

..בדיוק כפי שכעסתי על מי שהקליט שיחה פרטית(בשכרות)של נתניהו ג׳ויניור.

אבל מה שכן הפתיע אותי, שיש כבר מס׳ שנים רכילויות מאד לא מחמיאות בפן המיני- פלילי כלפי אותו עמוס שוקן ובכל

זאת ,למיטב ידיעתי ,הקלטת(כאן זה לא פלילי)לא זכתה לתהודה רחבה ונראה לי שהושתקה מהר.

בשם כיבוד פרטיותו של אדם,לא הצטערתי על כך שהנושא הושתק מהר.

puma141

New member
אוי כעסת...כזו צדיקה! את גם מתנדנדת בין

לעבור לשמאל כמו שקראתי....כאילו-היית ימין, ואת רוצה שישכנעו אותך עכשיו לעבור לשמאל.

בחייאת ראבק?
אני לא קונה את זה...:) נסי אצל אחרים שלום וביי מבחינתי.
*ואני לא אוסיף מה עוד אני יודעת*.

בכל מקרה-
"בשם כיבוד פרטיותו של אדם,לא הצטערתי על כך שהנושא הושתק מהר."
זו דעתך?
ואיפה היחסיות? ויש האומרים שאלו נערים קטינים שעבדו אצלו,והוא ניצל מעמדו ופגע בהם.
את שומרת על פרטיותו?

אוי אין לי כח ל...............לא חשוב מה הזאת.

פומה,מה העניין בדיוק?ומה הקשר בין לעבור לשמאל?

ולא תוסיפי מה שאת עוד יודעת?!הלוו,תרגיעי,תמצאי בקשה מישהו אחר לריב אתו,מישהו שלפחות יבין על מה את מדברת בהקשר של הריב,כי אני ממש,אבל ממש לא מבינה מה׳ת רוצה מחיי!

את בכלל לא ראית את הקלטת המדוברת,שהיתה פרטית ביותר!ועל כך ורק על כך כעסתי,כן פומה,רתחתי

אני מניחה שלא היית שמחה אם היו שמים וידאו של מעשייך באופן אישי פרטי,לעין כל!!!עד איפה זכות הציבור לדעת,עד חדירה לתחתוניו של אדם?!

אז לא מצא חן בעיניי פרסום הקלטת של נתניהו ג׳וניור ורתחתי על פרסום הוידאו של שוקן.

מוזמנת לרדת לי מהוריד,טעית באדם..

אז עכשיו אני מבינה שכן ראית את הקלטת?!

די נו,גם ככה אני לא מרגישה טוב,אל תשגעי אותי יותר... ;)

לגבי השמועות,נדמה לי שהיתה תביעה מצד שוקן לגבי אותן שמועות וכאשר לא נסגר אישום פלילי,כבר הבעתי בכללי מה דעתי בנושא כזה/באחת הפעמים ראיתי גם מה דעתך על האשמות ללא משפט,אז מה השתנה הפעם?!

בקיצור,פרסום הוידאו היה בעיניי חדירה גסה לתחתוניו של אדם ואני מאד- מאד -מאד מקווה שהבלופר שהעביר קישור עם אותו וידאו,יחטוף אחת ולתמיד תביעה אחת רצינית(בלי לוותר לו!)ואז אולי הוא יבין מה זה כשהורסים לבן אדם את החיים בשל רכילות זולה כזו או אחרת!

puma141

New member
לקח

לך משעה 3:53 עד :16:5 להבין מה כתבתי, וזו התשובה שלך?

יום טוב :)

RossieL

Active member
ננסה להכניס עוד קצת היגיון בשיגעון

נו, ביבי, די. הילד שלך תמיד יהיה הילד שלך, אבל מה לעשות – הזמן רץ, כולנו מתבגרים, ויאיר כבר מזמן לא ילד, ואפילו לא “נער צעיר”, כפי שכינית אותו אתמול. הוא אדם בוגר, נהנתן ומפונק, שאף אחד לא מבין למה הוא לא עובד ולמה הוא חי על חשבוננו. ואם תאמר: למה מעניין אתכם מה הוא עושה או לא עושה? נשיב: כי הוא התחיל.

בניגוד לאחיו, ובוודאי לאחותו, עד פרסום ההקלטה בשבוע שעבר נראה היה שיאיר מאוד מרוצה מתשומת הלב התקשורתית. עובדה שיש לך בת ונכדים, ואף אחד לא יודע איך הם נראים. התקשורת, שאתה מאשים ב”רמיסה אכזרית, מרושעת וצבועה שאין לה גבולות”, מכבדת את פרטיותה של בתך משום שהיא בחרה בפרטיות. אף אחד לא מצלם אותה, ואף אחד לא מצותת לה. גם אבנר, בנך המאובטח השני, זוכה לסיקור זניח משום שלפחות עד כה הוא בחר שלא להיות באור הזרקורים.

אני יכולה להבין את תחושת הבושה שלך כהורה, וגם כראש ממשלה שמקיף את עצמו ב"שומרי המוסר היהודי", כשבנך נתפס מבלה בערב “שבת קודש” במועדוני חשפנות ומוקלט בין השאר מסרסר את חברתו לשעבר (ולא משנה כלל אם היה שיכור או לא). אני יכולה להבין את הכאב הסובייקטיבי שאתה חש כשבנך נפגע, גם אם טמן עמוק ידו בצלחת. איזה הורה לא יעמוד על רגליו האחוריות כדי להגן על ילדו? אבל האם תגובותיך משרתות את בנך?

אתה, יותר מכולם, מבין תקשורת ויודע שאי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. יאיר הוא זה שבחר להיות בפוקוס התקשורתי. הוא השתתף מרצונו, למשל, באירוח של נשיא ארה"ב ורעייתו במעון בבלפור (זה לא חלק מהפרוטוקול), הצטלם עם שחקני קולנוע בהוליווד, כותב פוסטים פוליטיים בפייסבוק ויודע היטב שדבריו מצוטטים כי הוא בנך. ליהנות מכל הפינוקים של בן ראש ממשלה ולא לדפוק חשבון, זה כמו לאכול המבורגרים בלי הגבלה ולרצות להישאר רזה. זה קורה לבודדים. ויאיר, איך נאמר, לא סתם אכל – הוא בלע צ'יזבורגר כפול.

הניסיון להסיט פאדיחה משפחתית לעבר העיתונות הוא פתטי. במקום להקטין את האש, בחרת ללבות אותה. כבר שבוע אתה לא מפסיק בכל הזדמנות להתבטא בעניין ההקלטה. מה הקשר בין הופעה בפני שגרירים זרים לשידור ההקלטה? מה הקשר בין ביקורך הממלכתי בהודו לפרסום ההקלטה? התגובה האובססיבית שלך יכולה להוביל את האזרח הפשוט למסקנה שראש הממשלה לא מסוגל להפריד בין ענייניו הפרטיים לענייני המדינה.

לא פשוט יותר היה לומר: אני לא אוהב את מה ששמעתי, בני התנצל, זו לא דרכנו – ולהניח לפרשה? במקום זה אתה מנסה עכשיו לעטוף קלקול פרטי בחקיקה. קודם חוק ההמלצות, ועכשיו איסור הקלטות אישי ציבור (שאגב לא יכלול את בנך, שאינו איש ציבור, אלא אם תומצא הגדרה חדשה - “ילד ציבור”).

בישיבת הממשלה בשבוע שעבר מירי רגב אמרה בזעזוע שהיא חוששת שיקליטו אותה, כך גם שרים אחרים שנבהלו מכך שאינם יכולים לבטוח ב”צמודים” שלהם. ואני אומרת, שיפחדו. אנשי ציבור צריכים לדעת שהם קודם כל משרתים את הציבור, ואם הם מדברים שטויות, מנבלים את הפה, מציקים למזכירה, או גוררים נהג ומאבטח למועדון חשפנות – אז שיחששו.

פומה, את מפתיעה

באמת חשבת שהם יפרסמו משהו על מי מהם? ממש לא
מקסימום יקבל פרס כשחקן הטוב ביותר..
שמעתי על הקלטת של שוקן, לא ראיתי ולטעמי זה לא עניינו של אף אחד
מה הוא עושה בפרטיות שלו מבלי לפגוע באחרים..
אבל הם פשוט מראים השכם והרב את הפרצוף האמיתי שלהם, מהי האג'נדה שלהם
מהו הכוח המניע שלהם, פשוט שנאה טהורה..

puma141

New member
איזה חמוד... ממש

צדיק.......:)
גם אתה לא מבין?
מה אתה מוכר לי

"שמעתי על הקלטת של שוקן, לא ראיתי ולטעמי זה לא עניינו של אף אחד
מה הוא עושה בפרטיות שלו מבלי לפגוע באחרים"

עכשיו גם אני ראיתי את הקלטת של שוקן, ולא הבאתי. גם כי זה דוחה ממש וגם
כי לא בא לי לרדת לרמת הצהוב המסריח הזה, נכון לעכשיו.
אני הצבעתי בכלל על מה שעושה התקשורת!
הם רודפים כמו חיות עם דם על השפתיים, אחרי משפחת נתניהו.
משלמים הון עתק עבור קלטות לא חוקיות ולא קשורות בעליל ברוב המשמעות שלהן,נותנות לזה מקום הכי מכובד שיש- אבל כשיש קלטות כאלו, של פאקינג אדם ראשי בעיתון בזוי שפוגע במדינת ישראל בחו"ל וזה מוכח שחור על גבי לבן, עובדתי- הם לא מפרסמים, לא מדברים על זה.....
על הצביעות הזו דיברתי.
רוצה להצטדק? שלך. אני פחות לא בכל תנאי...
יש אמת חזקה ואמת פחות חזקה. אז כל הצדקנים בעת הזו, שייערב לכם.
אני עם האמת שלי וסדר העדיפויות שלי, בזמן נתון זה.

ושוקן? עוד יותר מזה. האשפה הקיומית הזו וכל אלו שעומדים לצידה, מצטדקים, או לא אומרים מילה, הם משתפים לגועל הזה של הצביעות והשקרים.
יש מצב שמעבר להכל? הוא ניצל ממרום מעמדו עובדים שם בעיתן ובכלל,
ולכאורה מדובר בנערים צעירים מאוד.
אז מעבר לצדקנות, מעבר לתקשורת הבזויה והשחורה והצהובה הזו, יש כאן גם ערך מוסרי של הגנה על הנערים האלה...
סוטה חולה נפש מושתן, שהתקשורת שומרת עליו, אבל מקיז\ה דם של אלו שהיא שונאת. לא מחכה לחוק, אפילו שאנחנו מדינת חוק- אלא מקיזה את דמם של ילדים עוד מימי הגן, רק כי נולדו לאבא שהתקשורת לא חפצה ביקרו, והדמוקרטיה ושאר בילבולי המח שלא נאכפים, בתחת שלה.

לא הבנתי

איפה הבעיה שלך, לא רואה או לא מבינה..
כתבתי "במידה וזה לא פוגע באחרים", לנצל אנשים הסרים למרותו זה כן פגיעה באנשים, קל וחומר אם הם קטנים..
\אז אנא, אל תבואי אלי בטענה על "הצדקנות " שלי..

puma141

New member
לטעמך "זה לא ענינו של אף אחד".

בתמונה הרחבה, במערך הכללי, ביחסיות לדברים אחרים ולטענותי על התקשורת,
על הצהוב שבא זה המגמתי- יש מקום ל ה כ ל!
אי אפשר לרמוס אחד לחדור לו לאמא של הפרטיות, ולהניח לאחר- גם אם העברות שלו חמורות בהרבה יותר לדעתי.
כך שהאמירה הזו שלך, קצת מבטלת את מה שכתבת בהתחלה.
או- שבאמת לא הבנת מאיפה אני כותבת.

נו באמת...

ה כ ל לא עניינו של אף אחד, אבל מכיוון שהם מפרסמים רק מצד אחד של המפה הפוליטית, ולא רק מצד אחד אלא אנשים ספציפים אני בעד לפרסם גם מהצד השני, לפרסם הכל על כולם, בלי איפה ואיפה
מה לא ברור פה??

puma141

New member
בדיוק!

חחח אני מסכימה איתך, מי כמוני.......?
אז אוקיי, לא הסברת ככה שם והבנתי את זה אחרת.......

puma141

New member
איך בדיוק?

זה הכל אצלך בראש........:)
אני טובה בלקרוא אנשים, אבל שמע- יש גבול!

איזה גשם יפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפה!

puma141

New member
בכח? :)

המשפט הראשון שלך- "באמת חשבת שהם יפרסמו משהו על מי מהם? "

מה שאומר שאתה מבין שהם לא מפרסמים חלק מהדברים, בגלל הסיבות השונות.

ובכל זאת אתה כותב אחרי המשפט הראשון המבין הזה את זה-

"שמעתי על הקלטת של שוקן, לא ראיתי ולטעמי זה לא עניינו של אף אחד
מה הוא עושה בפרטיות שלו מבלי לפגוע באחרים.."

כאן אני חלוקה עליך!
כי לטמון את הראש בחול, או להתייפיף ב"לטעמי" שלך, לא לעניין לדעתי.
כדי להראות שאנשים רואים במדוייק מה אתם עושים בכלי התקשורת החזק שיש לכם בידיים.
לא אתי, לא אובייקטיבי, לא אנושי אפילו.....
אם תראה שאתה מבין מה הם עושים, יש מצב שבפעם הבאה ישקלו לחיוב לא
לעשות דברים כאלה באופן חד צדדי.
אם תשתוק עם ה"לטעמך", כלום לא ישתנה.....

למעלה