ראש המוסד: "אובאמה גרם נזק בטחוני לישראל".

puma141

New member
ראש המוסד: "אובאמה גרם נזק בטחוני לישראל".

זה רק באמת הקצה של הקצה...
זה כ"כ גורם לי לא להבין, איך אנשים מבוגרים עם נסיון, אפילו כאלה שהיו בצבא לטענתם הרבה שנים-
לא ראו את זה קורה בלייב. בתוך הנסיבות, בתוך החתימות של אובאמה עם איראן בלי לקחת שום גורמי סיכון בחשבון באותו הסכם,
בעיקר עבור מדינה שמאויימת בהשמדה- ישראל, אנחנו.
הם התווכחו איתי על הטענות שלי, הם זרקו רפש על האמת הפשוטה הניכרת לעין...
הם חיפשו תירוצים עבור אובאמה, על מה שהוא בעצם מייצר לנו במציאות העתידית הקרובה...:)
אז עובדה. אני הקטנה, הפחות מבינה בעניינים מהסוג הזה, צדקתי בכל אות בניתוח התקופה הזו...
פשוט לא ייאמן.
האיש הזה ב מ כ ו ו ן שם את איראן על הגדרות שלנו- ביחד עם רוסיה!
האיש הנאלח הזה, ידע שברגע שיווצר וואקום בסוריה הוא יצא משם, רוסיה תכנס. ורוסיה רבותי זה איראן.
איראן מצילה את רוסיה מכלכלתה הכושלת. מזרימה לה נפט, כספים בסדר גודל שאף אחד לא יכול להתחרות בהם. כך שרוסיה לא תוותר על זה בעד שום הון בעולם. שום הון.
לא אכפת היה לאיש השחור תרתיי משמע הזה, המוסלמי שקיבל פרס נובל לשלום ממחוז הצביעות שמייצג את האנשים שמכחישים מציאות בצביעותם הבלתי מודעת,ומסכנים את העולם.
אפילו במחיר ילדים שמתים בשנתם בגזים, כשהוא היחיד שיכול היה להציל אותם. הוא גם הבטיח להם ועשההפוך. בעצם בפעולותיו גרם למותם של עוד ועוד ילדים בהמשך...
החבר הנאור, "שוחר השלום",של ישראל, קידם לנו מציאות בלתי אפשרית מסוכנת מאוד.
מה מקומם?
ששוב לצערי אני מוצאת עצמי צודקת בתפיסת התמונה הרחבה...
תקפו אותי פה, בנדון שלו.
חזרו כמו תוכים *כן, גם מבוגרים שהיו בצבא לטענתם* על מה שאמרו להם בתקשורת השמאל המוטרפת שקיימת פה...
התעלמו מכל מי שאמר את האמת בנדון לגבי האיש המכוער והרשע הזה, שהרבה יותר קרוב לצלחת ההבנה הכללית של כל מה שקרה שם...
בשם הנימוס שלו, בשם ההתנהגות החיצונית-שתואמת לפאקינג אג'נדה שלהם! :) לא לא לא ייאמן!

כשהאיש השחור הזה תרתיי משמע הועף מתפקידו, אמרתי שההסטוריה תשפוט את האיש הזה, כאיש שהביא לסוף העולם בפעולותיו, בכוונותיו הזדוניות. לא- פחות! סוף העולם.....
רוצח מדופלם. רוצח ילדים בגזים, ובונה לנצר המשפחתי המוסלמי שלו נקמה מתוקה בכל מי שלא מוסלמי...
בונה מערך השמדתי קיצוני-רוסיה איראן חיזבאללה המטורף מקוריאה שגם איתו הוא לא עשה כלום,לעולם.
טרוריסט מוסלמי קיצוני בחליפת הצביעות שמתאימה לאלו הפסימיים, שונאי אדם ועולם, שונאי קיום, במסווה של תרבותיים.
הייתי מקללת כמה קללות, אבל זה לא אפשרי....
הטיפשות, הקיבעון וההימדות לאג'נדה מעושה ומטופשת שמסתירה שנאה, גזענות ומרירת, מתבררת שוב ושוב ושוב ושוב כנכונה! כ"כ לצערי, הייתי רוצה לטעות בזה....
אז שתדעו...אני בזה בזה בזה לכם, בענק! כמובן לצד הרחמים שלי על המח והנפש הצרים שלכם, המקובעים, האוטומטיים המתיימרים שלא בצדק, הפוחדים מהאמת, המעוותים, ו-המסוכנים כ"כ לעולם...
ב ז ה. לכם ולשיעמום הקיומי שלכם ועוד דברים, שגרמו לכם לטיפשות התהומית הבזויה שהרימה ראש, שלכם.
ואתם ממשיכים באותו המסלול המעוות....

***בהסתייגות- זה לא כולם, במפורש. אבל זה הרוב הכל כך גדול...

https://tmka.news/news/ראש-המוסד-אובמה-גרם-נזק-ביטחוני-לישראל-מתוך-חדשות-הערב-09-01-18?uid=108791

רבותי- זו רק ההתחלה הקצה של הקצה של מה שעשה לעולם האיש הזה....באמת הקצה השולי, שהוא לא העיקר בדברי, עוד תראו לצערי הרבה מאוד.

אנא מכם- קודו קידה בפני טראמפ, אפילו על המעט שהוא עשה ועושה למען ישראל כרגע. ותתביישו על הדרך....
אל תמשיכו לכנות אותו בכינויים המופלצים שלכם, שאין בהם כיסוי-בשיט!
לפחות הוא חשף אמת....רק משם מתחיל שינוי אמיתי. רק-משם!
הרבה אמיתות הוא חשף בטירופו, אני מודה.
אבל הוא לא מתאים לאג'נדות שלכם...:) ליפי הנפש המעושה!
כמו יפי הנפש של האיש השחור תרתיי משע, שבעצם דם ילדים על ידיו, לא פחות!
קודו קידה, לפחות עד עתה לפועלו הצנוע למען האמת למען העולם, למען ישראל.

puma141

New member
אני אנסה לבחור לאנשים האלו, שם הולם.

אולי........"עבדי האג'נדה".......:)
משהו שיהיה לי קל להגדיר אותם, בפעם הבאה שיהיה מה להגיד.
רעיונות? מישהו?

puma141

New member
זה שם טוב......:)

אבל לא מסתדר לי עם ה"רצון"......
אני חושבת שזה לא מרצונם, זה מכח אנרציית השכנוע העצמי המעוות..
מכח הרצון להשתייך לזרם הצבוע של הגדרת "יפי הנפש".
הם בתוך הגדרה, בלי ספק!
ואתה יודע מה? זה אשכרה חרב פיפיות תחשוב על זה חחח
כי חלק מהאג'נדה והבחירה שלהם מהעבר להשתייך ל"יפי הנפש" רק בהגדרה, לא במהות,
שמה אותה ב...."גדר". זו נגזרת של המילה "הגדרה".
הם בתוך הגזר הזו שהציבו לעצמם וגזרו תוך כך, שטח מחשבה קטן, צר ומגודר
שאין בו התפתחות או הודאה באמת או רצון אמיתי לשינוי.....
כי ברגע שמשהו נסדק בגדר הזו- נסדקת מהותם.
אתה מבין למה אני מתכוונת? :) או ש...רק אני רואה עוד חלק מהאמת תוך כדי כתיבה. חחחחחח

אולי........"האנשים בתוך הגדר".
אולי....האנשים על הגדר".....

puma141

New member
חחח מעולה.

ב"יושבים על הגדר" התכוונתי למשמעות עמוקה יותר כמו זו שהסברתי.
ולמה הם יושבים על הגדר?
כי נכון שהם החליטו. אבל הם החליטו לא מתוך מניעים עניינים, אלא מתוך מהות אישית שנוגעת אלופיים, בלי קשר למציאות.
וכשבאים מהמקום הזה, אז זה חוסר החלטה בעצם. כי בתוך השיקולים שלהם אין מציאות. יש שיקולים אישיים במציאות מדומה......

ואז כשאני אכתוב "יושבים על הגדר"- רק אתה תבין! חחחח
ואני. יש בזה משהו......מעניין. לא?

puma141

New member
קראתי משפט מאוד נכון מבחינתי. הזדהיתי לגמרי....

"אני לא פוחד מאריה שואג, כמו שאני פוחד מצבוע שמלטף".

puma141

New member
אממממ......

לא בדיוק. :)
אבל זה משפט כ"כ נכון... בעיקר לזמן הזה.

puma141

New member
אני

מצטערת. אין לי דעה בנדון, כי אין פה מספיק פרטים לדעתי......
לא יכולה לחשוב על זה כרגע...:) בצורה הזו.

למעלה