ה"עליהום" הזה- זה לא חרם בכל מובן?

puma141

New member
ה"עליהום" הזה- זה לא חרם בכל מובן?

הצביעות הזו, הגועל הזה של התקשורת והאנשים הרדודים, הקטנים,
אלו שמציפים את הכל ברוע במגמתיות, בשקרים במניפולציות,
בהגזמות, באובססיביות- בבנימין נתניהו והמשפחה שלו...
אלו ששוברים את כל ה"ערכים" עליהם הם מדברים בצביעות כמובן,
כמקודשים להם!

זה מצחיק אותי, מעבר לזה שזה מגעיל ומכעיס...
האינטליגנציה הדלה הזו האובססביות... רק-כדי-להשתייך!
כלומר- גם אם אני חושבת על בנימין נתניהו כראש ממשלה לא טוב, אני חושבת שגרועה בהרבה השחיתות המוסרית שבצביעות הזו, באובססיה המכוונת והרדודה, המשחיתה מוסר וערכים,
המתלהמת תוך שבירת הערכים העיקריים כאמור, שאלק חרוטים על דיגלם.
הרבה יותר גרועה.כו גם מי ששותף בזה, ומי שנותן לזה לקרות.
מה זה אומר בעיני?
אם זה גרוע יותר- הרי שהבחירות הבאות ישארו כמו שהן..
כי אם אלו המתמודדים לבחירות שותקים ולא אומרים דבר, רק מנצלים את המומנטום לעליהום הזה עבור עצמם, תוך זה שהם גם לא מדברים על שבירת הכלים והערכים הדמוקרטיים-
אומר שהם שקרנים כמו אותם אלו שהם מצליחים לשטוף את
מוחם המוכן ומזומן לשטיפה הזו, שמלטפת להם את האובססיה ומזינה אותה.
והנה דוגמה קטנטנה! לאנשים קטנטנים ממש!
הם יחזרו לאשכנזי/מזרחי, הם בתוך הקיבעון המכוער של עצמם בתוך החשיבה הקטנה והחיים הקטנים שלהם גם בזה.
הם מסכנים בסך הכל, לא יודעים לפרוץ את המחשבה שלהם...
תקועים-מאז ולתמיד... זה מפחיד!
לדעת שאנשים העבירו חיים שלמים בתוך הכלום של עצמם..
חיים בחיפוש תירוצים לכותרת הקטנטנה שבחרו עבור חייהם.
אל תתפסו למילה כאן, כי זה לא האישיו...
יש פה כמה כאלה אישואים חשובים, תבחנו את עצמכם, מאחלת לכם שיהיה לכם את האומץ לשנות. את האומץ לאמת....

אייל מגד על השמאל, בעקבות ציפר.

"המנשר שפרסם שלשום בני ציפר, שבו הוא חושף את ההתעללות מצד הסביבה התרבותית שלו, שרוב מניינה ובניינה משכילים מן השמאל, הוא מסמך מזעזע. לא, זה בשום פנים ואופן לא צער בעלי חיים – לא בזוועות כאלה, שלא חדלות להטריף את דעתי, עסקינן. וגם אין מה לרחם על ציפר עצמו, שבעזרת האיפכא מסתברא המשוכלל שלו אוכל את המתחסדים האלה בלי מלח בכל רגע נתון. הזעזוע, אם תרצו או לא תרצו, הוא מהמראָה שהוא מציב מול המחנה המתוסכל עד שיגעון, השבט שאלה הנמנים עליו מכונים "שמאלנים", אבל בעצם הם חברים בכת מסוכנת – כת השטן.

כי מה חטאו העיקרי של בני ציפר בעיניהם? על מה הוא מוכפש ונרגם, אם לא על זה שהעז לאמץ אל חיקו את ביבי נתניהו – את השטן בכבודו ובעצמו, שאותו עובדים חברי הכת הזו, וששמו נישא על שפתיהם ללא הרף. מוזר איך טחו עיניהם של ההוגים בביבי יומם וליל לראות את הדמיון בין ציפר לבינם. בדיוק כמוהם הוא מכושף ומהופנט ממנו. אלא שבניגוד להם ההפנוט אצלו מקורו באהבה, לא בשנאה. באהבת אמת. זו אהבה אמיתית, כי אין שכר בצידה. ההפך, הוא מוקצה מחמת מיאוס בעיני אלה שאת הערכתם הוא שוחר. אלה הקובעים לשבט או לחסד, את מעמדו כפוסק הלכה וכסופר.

משמיציו של ציפר מכירים בעובדה הזו היטב, אבל נוח להם להתעלם ממנה ולהציג אותו כמלחך פנכה, כמתחנף וכמתקרנף. אין סילוף גדול מזה. זו הטעיה מכוונת, זדונית, שנועדה – במיטב המסורת הסטליניסטית, שלא נעלמה מהעולם – לעשות לו רצח אופי. הרי המתחנפים והמתקרנפים אלה הם עצמם. לא רק לשררה השלטונית מתחנפים. חנופה היא תופעה חובקת כול, ואלה ששמאלנותם אמנותם יודעים היטב עם מי משתלם להימנות, למי הם צריכים להתחנף: לציבור שלהם, כמובן.

לאלה הקובעים את מעמדם במדמנה התרבותית, שתמיד תימצא בשליטת השמאל המוסרי והנאור. לציפר אין מה להרוויח מעמדת מליץ היושר של ראש הממשלה. יש לו רק מה להפסיד מההערצה שהוא מפגין בראש חוצות. הוא הרי לא פוליטיקאי. הוא לא נושא את עיניו לשום כורסה או משרה. שום כיבודים, שהשלטון מסוגל כביכול להעניק, אינם קוסמים לטיפוס כמוהו. למיטב ידיעתי, הוא שמח לגמרי בחלקו כעורך המוסף הספרותי של העיתון, שחברי כת השטן הם קוראיו הנאמנים ביותר.

אז מה מקור הטעות, או ליתר דיוק, ההטעיה? תנו לי לומר לכם. המקור מתמצה, ראשית, בפסוק "הפוסל במומו פוסל". כל אלה הששים לסקול את ציפר בשער העיר, משוכנעים שהוא קורץ מאותו חומר שממנו הם קורצו. הם פשוט מעדיפים להעלים את האמת הברורה כשמש, שדווקא הוא הולך נגד הזרם וסוטה מן העדר.

העדר של ציפר הוא לא הימין, הרי. אי לכך, הוא אינו "מתקרנף", אלא להפך. העדר שלו הוא העדר שלכם, ואתם יודעים את זה. אתם מסלפים בכוונה, הופכים את היוצרות בכוונה – כי בסופו של דבר אתם מקנאים בציפר. אתם מקנאים בו על רוחו החופשית. אתם מקנאים בו, כי הוא לא מזויף ותועלתני כמוכם. אתם מקנאים בו, כי הוא פרש מעדת החנפים שלכם. אתם מקנאים בו כי הוא נאמן לעצמו. אתם מקנאים בו, בראש ובראשונה, על זה שהשטן, שכל מעייניכם מושקעים בו, אוהב אותו ולא אתכם. "

puma141

New member
זה לא שכתבתי כ"כ הרבה

זה העתק הדבק הרוב חחחחח
אל תדאגו לי.
אבל זה חשוב לקרוא. זה כמו הבזק למציאות, לאמת.......אסור להתעלם!

הנה גם פוסט של ציפר. תבחרו אם להתעלם או לא........:)
או אם לקחת מזה לפחות משהו, או לא. שלכם...

"מכיוון שיש אנשים שתוהים אם התחרפנתי או אם אני זקוק לטיפול נפשי על שום שאני מודיע בראש חוצות על אהבתי לראש הממשלה בנימין נתניהו ולאשתו, אני חש שהגיע הזמן להבהיר את הדברים ואת סיבתם.
ראשית הקשר שלי עם אשת ראש הממשלה נוצר מתוך הזעזוע העמוק שלי לנוכח ההתעללויות שעברה מיד התקשורת . למען האמת זיהיתי בסאדיזם הקולקטיבי הזה קווים דומים להתעללויות שעברתי כילד בשכונת הסנובים השמאליים אפקה שבצפון תל אביב. לא עוללתי רע לאף אחד, אבל מתוך שלא התאמתי לתבנית היו חיי כנער גיהנום מתמשך.
ביקשתי להיפגש עם אשת ראש הממשלה כדי לאשר לעצמי שאכן מדובר כאן בדמוניזציה איומה שלה.
בכך חתמתי את גורלי מבחינת השמאל. הייתי למוקצה מחמת מיאוס. וכשלצערו של השמאל ניצח נתניהו בבחירות והזמנתי אותו ואת רעייתו לארוחה בביתי כדי להביע את שמחתי על ניצחונו, אמרה לי סוציולוגית נודעת ששברתי טאבו בחברה הישראלית ושעונשי בוא יבוא, והוא בא.
יש רגעים שאדם שוגה ונופל וחש שעולמו אבד. זה מה שקרה לי בעקבות טור אומלל שכתבתי ושבעקבותיו הופסקה כתיבתי ב״הארץ״. איזו חדווה אפפה אז את אספסוף השמאל שכמו עמד בתור כדי לנעוץ בי את חיצי הרעל שלו, וביניהם חברים שחשבתים לקרובים שפתאום הכריזו עלי כעל לא מוסרי, ומשוררים שרק תמול שלום סעדו על שולחני ופתאום שינו את פניהם. עורכים צעירים החבים לי את הקריירה שלהם הפנו לי עורף. תוכנית טלוויזיה שהשתתפתי בה דרך קבע ביטלה את השתתפותי בה, ומגישתה המצפונית, שהעמידה תמיד פנים של ידידה,לא טרחה אפילו לומר לי מלה משל הייתי חפץ טמא. ובעודי שוכב על הארץ מפרכס מכאב באו כמה מתחסדים ודרכו עלי כדי להגדיל את עצמם ולהפגין עד כמה אני חסר ערך בעיניהם ככותב ואמרו שתמיד היו סבורים בסתר שאיני אלא ליצן.
לא כולם נהגו אתי בנבזות
ובעיקר עלי לציין את הממונים עלי בעיתון שנהגו אתי בהגינות. אבל לצערי כשאני נזכר בתקופה הזאת אני רואה את העננים השחורים יותר מאשר את רגעי האור.
יש שיר של ז׳ורז׳ בראסנס שבו הוא מודה לאלה המעטים שפתחו לו את דלתם כשעמד בחוץ בקור ואיש לא רצה להכניסם הביתה. מבחינתי היו אלה בראש וראשונה שניים שאת תהילתם אשיר עד סוף ימי: בנימין ושרה נתניהו. המלגלגים עלי אמרו לי אז: עכשיו שאין לך טור בעיתון הם יזרקו אותך לכלבים. ההפך מזה קרה. דאגתם האישית אלי לא ידעה גבול. בשעות נדירות של פנאי טילפן אלי ראש הממשלה לשוחח אתי על המוסף לספרות שבעריכתי כדי לנסות להשיב לי את הערך העצמי שאבד לי. הוא רואה בי בן שיח אינטלקטואלי ואני יכול לומר בגאווה שאחרי ביקורי הפרטי האחרון בביתם לא מכבר אני חש שאני יכול לחיות עוד שנים רק מהריבית דריבית של חוכמת החיים והידע האנליטי העמוק שספגתי ממנו בשיחתנו. ויותר מכל אני סבור שמצאתי בו וברעייתו ידידי אמת בתוך אווירת הטירוף הסאדיסטי שהארץ שטופה בה."

puma141

New member
חזק ביותר! אמיתי כל כך!

וחף מכל אינטרס.
אייל מגד- מצדיעה לך על זה. אתה נותן לי תקווה שלא פסו מהעולם אנשי אמת.
שלא הכל אינטרס...
אמת צרופה, חזקה נטולת צד!
זה מאמר שגורם לי להקשיב לאדם הזה... לרצות לשוחח איתו, איש אמת
מלא אומץ.

באמת באמת- שאפו גדול ממני. :)

שאפו לציפר ולמגד

השמאל כידוע מכריז על כל מי שלא ברג'נדה שלהם כ"הזוי" במקרה הטוב
ויש עוד לא מעט כינויים, אבל אדם שעבר מהימין לשמאל הוא "פקח עיניים"
הוא מבין, הוא בסדר, והנה אנחנו רואיםמה קורה לאדם שעשה א הדרך ההפוכה
ראו מה קורה עם אברי גלעד, מה עם עירית לינור ועוד..
חופש הביטוי הוא חד כיווני כנראה..

ושאפו לך שהבאת את הדברים

Ron W

New member
מזל שאני מאחורי הצג ולא חוטף גם יריקות כמו אלדד יניב

לא מקובל שהאזרח הקטן או יחצן יגן על משפחת נתניהו
1. מדובר במשפחה שתבעה אזרחים על התבטאויות בפייסבוק
2. מדובר על עשרות תלונות של עובדים שנבחרו על ידם
3. סגנון החיים שלהם מנקר עיניים בזבזני ומשתלח עזות מצח
4. יש להם סוללת עו"ד ואמצעי לחץ כבכיול מדרישות בטחוניות
שמסכלים עדויות על חריגות מהתנהלות תקינה
5. כל אלו ללא שום נגיעה לחקירות הרציניות לגבי מניפולציה
בגופי תקשורת כמו ידיעות אחרונות עד קבלת שוחד לכאורה

במאמר מוסגר אם הצבור היה פחות אדיש למצב בחב' טבע
והתנהלותה היו עוצרים את ההתדרדרות. הציבור חייב להוציא
למשפחת נתניהו את המיץ שהם מוצצים את דמינו בכל דרך תקינה
הנסיון לחוקק חוקים שיגנו עליהם ולתקוף צגזרים שלמים בציבור - מסוכן
נתניהו הוא ביטקויין - מטבע שמעלה את ערכו ללא כסוי וסופו לקרוס.
לא פלא שהוא מפריח המלצה לבולשיט בדמותו שיחליף את הבנקים
עם אדיוט עם מנהיג הזוי ומחרחף בספירות גז דליקות.
למה תרמה הכרזת טראמפ על ירושלים? לעוד קורבנות פיגועים והתלקחויות
מצא מין את מינו.
חג שמח (פרקתי)

dory141

New member
בכל הקשור למשפחת נתניהו אני תומך

החלאות האלה צריכים להסתלק מחיינו, כל דרך שהיא לא רצח מבחינתי כשרה לחלוטין. אייל ברקוביץ' שהגן עליהם הוא ערס מהסוג הנחות ביותר, איפשהו מאחורי קופים ועכברושים בסולם האבולוציה. מני נפתלי ריחם עליו כשכינה אותו אפרוח.
חג שמח , והלוואי שנגרש בקרוב את שלטון החושך ונשים עליהם X אחד גדול.

השנאה מעוורת..

ברקוביץ ואסייג אמרו לא פעם שביב יכול ללכת עם שרה. שניהם חא מעריציל של ביבי.
אייל תקף את מני בצדק, אמר לו שהוא בונה את עצמו על מה שהיה שם, מני ענה לו לא לעניין,
נסעת במרצדס, מה זה קשור? וברקוביץ הביא כבוד למדינה יותר ממני נפתלי..
אבל אפשר לנגח אז למה לא???

dory141

New member
קשה לי להבין איך אדם כלשהו מסוגל לחשוב שביבי טוב למדינה

אם כן, לטעמי הוא צריך מינון תרופתי גבוה, אולי אשפוז במתקן מתאים.
למרות שאני תומך בלפיד, אין לי בעיה עקרונית ששלטון הימין יימשך, רק בלי האיש הזה. אפרופו שנאה, ההתבטאויות שלו כלפי השמאל והערבים הם ביטויים של אהבה? אגב, שים לב שאיחלתי לו לסיים את דרכו בצורה דמוקרטית. אם תקיש "אדנאן מנדרס" בגוגל, תגיע לערך שמספר על ראש ממשלת טורקיה (זהירות, ספוילר, האיש נתלה למוות). אם תעשה הקבלות, תראה שזה ביבי, אחד לאחד.
אגב, הם אכן צודקים לגבי מני נפתלי. וטוב שיועז הנדל מעודד הפגנת ימין נגד השחיתות. כמי שהיה יועץ של נתניהו, הוא בטח יודע דבר-שניים על מה שקרה שם.

puma141

New member
כמה בכיינות...

איך אתה מכיל את זה בך? :)
אלדד יניב המושחת הגדול ביותר שהיה כאן, כנל שותפו
לפשע אהוד ברק.

Ron W

New member
איך מושחת? מצאתי לך כפילה פלסטינית

הנושא בכותרות היום הנערה שהתעמרה בחיילים המבליגים המופלאים
נראה שגם בכפר ערבי יש לך copy paste רק שכאן לא מתעסקים
בגבורות מקלדת.. למה לא תצאי להפליק קצת לאלדד בהפגנה?

puma141

New member
מי יגע ביצור המעופש הזה?

איכסססססססס
הוא לא יכול להיות ברדיוס שלי בכלל...
לא מגיע לו לנשום אוויר נקי, ליצור המזוהם.

יש לך וויז רון?

Ron W

New member
הוויז יקח אותי ישר לחנין בנצרת אינטואיטיבית

החגיגות שם בעיצומן
אבל לפני זה קיבלתי הזמנה מסתיו להדלקת נרות בנחלת בנימין
חבר מפלגה או לא?

puma141

New member
את זה

אנחנו יודעים מזזזמן. :)
טנקס!

עזוב נואשתי. אני מאמינה שמה שקורה עכשיו, הצפת הרבה אמיתויות יעשה איזה שינוי...

למעלה