משטרה על הכוונת

RossieL

Active member
משטרה על הכוונת

האמת, אני לא יודעת איך להגדיר את דברי ראש הממשלה אתמול לענין החקירות שלו.
מפחיד?
מצחיק?
עצוב?
????

האם מדד האלימות במדינה אינו מספיק שצריך ללבותו עוד?
האם בשם המעמד מותר לאדם אחד להתיר דמו של אחר?
האם באמת כל האמצעים כשרים???

"כשהמפכ"ל אלשיך נכנס לתפקידו, הוא קיבל שתי החלטות חשובות", נמסר מטעמו של ראש הממשלה, "שלא יהיו יותר הדלפות מהחקירות ולא יהיו יותר המלצות של המשטרה. מאז שהיועץ הפוליטי ליאור חורב מונה ליועץ חיצוני של המשטרה בעלות של מיליונים על חשבון משלם המסים וללא מכרז, ההדלפות הלא חוקיות הפכו לצונאמי, וההחלטה להימנע מהמלצות נעלמה כלא הייתה".
עוד הוסיף נתניהו כי "הציבור כבר מזמן הבין שיש כאן מסע ציד תקשורתי שקוף נגד ראש הממשלה נתניהו. כפי שקרה תמיד בעבר, גם הפעם כל הטענות נגד ראש הממשלה יתבררו כמופרכות, ולכן לא יהיה כלום".

והתגובות לדבריו לא איחרו לבוא
[ובבקשה, התייחסות ענינית לדברים ולא לגוש הפוליטי אליו משתייך האומר]
=================================================

ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק
"זה מתחיל. נתניהו בדרכו מטה, מוכן לשרוף את המדינה. רדיפה בזויה ומסוכנת של מוסדות המדינה. כשהחוק מאיים על ביבי, ביבי מאיים על החוק".

יו"ר האופוזיציה יצחק הרצוג (המחנה הציוני)
"מה שהחל באמנים, עיתונאים ושופטים, מגיע לשוטרים. שיסוי, הסתה ופילוג למען האינטרס האישי בכל מחיר, גם במחיר אחדות העם".

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד כינה את הודעת נתניהו "בושה",
"‏התקפת נתניהו על המפכ"ל - שפל חדש בניסיון לאיים על שלטון החוק במדינה".

ח"כ ציפי לבני (המחנה הציוני)
"עכשיו גם המפכ"ל על הכוונת של נתניהו. צריך להתייצב בצד גורמי אכיפת החוק ונגד המתקפות של נתניהו. שמירה על שלטון החוק חשובה יותר ממנו".

נו באמת

את מי הבאת? את אהוד ברח שמוסגל להחזיק רק צוות של סיירת מטכ"ל? ראש הממשלה הכי גורע שהיה? שהיה מלקק בישבנו של ביבי כשר בטחון?
בוז'י , כשלון ידוע מראש וציפי המדלגת? הם לא ראויים לתגובה..
לגופו של עניין, נכון שביבי נרדף ע"י התקשורת מימים ימימה..
נכון שבמשטרה אינטרסנטים מדליפים ולא רק נגד ראש הממשלה..
מכאן ועד להטיל רפש במפכ"ל הדרך ארוכה, הוא לא טוב? תפטר אותו...
כרגיל ביבי הגזים, עדיף שישאיר את המפתחות וילך עם ולשרל'ה..

dory141

New member
בוא ניתן לו הנחה, הוא לפחות אחד הגרועים

אם תמנה לי הישג אחד, לפחות בקדנציה האחרונה, שנתניהו עומד מאחוריו (את רובם הוא ניכס לעצמו, כדי לגמד שרים ואנשי מקצוע שבאמת עבדו קשה) , אגיד שאתה צודק. ברק לא מושלם, אבל התרומה שלו לבטחון המדינה (כפוליטיקאי פחות, כאיש צבא יותר) גדולה ולא פחותה משל ביבי. בוז'י לא יכול להנהיג להקת אווזים ולבני מזגזגת בין מפלגות, על כל אני בהחלט מסכים.
עדיין נשאלת השאלה, מדוע משתלח נתניהו (באופן מעשי), באלשיך ובמנדלבליט? הניתוח שלי, הוא שהוא פשוט נואש. הוא הגיע למסקנה שזמנו כראש המדינה קצוב ומנסה (באופן פתטי, מן הסתם) להציל את מה שעוד אפשר. הדרך היחידה, כשאין לך שום דרך לגיטימית להוכיח חפות מפשע, היא להטיל אשם בגופים החוקרים. אני מקווה מאוד שיואשם, אבל אך ורק אם יש לכך הוכחות חותכות. לא חצאי הודעות מפי אנשים, שברור מה האינטרס שלהם.

הלוווו

אתה ראית שכתבתי שיש לו הישג אחד?
להיפך, בכל מקום אני כותב שהלוואי ויעוף יחד עם שרל'ה שלו...
הראש ממשלה היחידי אולי שיותר גרוע ממנו זה ברק...
הדבר היחידי שהוא יכול להצליח בו זה להיות שר ההסברה שלנו, בזה הוא אלוף, לא מעבר לזה..

dory141

New member
טעות שלי, חשבתי שאתה ממעריציו ההזויים

אה, ושכחת גם את יאיר, הקריקטוריסט המצטיין של השנה. גם הוא מנציגי משפחת המלוכה הבלתי נסבלת הזאת.

RossieL

Active member
תגובה שאני חשה אתה הזדהות גמורה

"כבר היו לנו ראשי ממשלה שנחקרו, כבר היה לנו פסילת החלטות של כנסת וממשלה על ידי בית המשפט העליון, כבר היה לנו רמטכ"לים שביצעו החלטות שלא היה עליהם קונצנזוס.
מעולם, אבל מעולם, לא הייתה כאן ממשלה שבאופן שיטתי מפוררת את אבני היסוד שהם התשתית לקיומנו כאן. לא הייתה לנו ממשלה שחברים בכירים בה, ואף העומד בראשה, תוקפים במישרין או בעקיפין את נשיאת בית המשפט העליון, את הרמטכ"ל, את מפכ"ל המשטרה, ועוד ידם נטויה.
הממשלה פוגעת פגיעה קשה וארוכת טווח בהמשך קיומנו כאן כחברה וכעם.
כל מי שיושב בממשלה הזאת נותן יד לפגיעה במוסדות החשובים ביותר במדינה. פעם זה בצה"ל וברמטכ"ל, פעם זה בבית המשפט העליון והעומדת בראשו, ועכשיו זה במשטרת ישראל, במערכת אכיפת החוק ובמפכ"ל המשטרה.
לפגיעה זאת שותפים כל חברי הממשלה הזאת וחברי הקואליציה."

אלעזר שטרן

dory141

New member
מה שנכון נכון

הבעיה היא שגבאי ולפיד פוסלים שותפות עם הרשימה המשותפת, אבל הבעיה היא שייתכן שבלעדיהם לאיש מהם אין זכות להציג את עצמו כראש הממשלה הבא. הבעיה הנוספת, היא שמרבית חברי הכנסת הערבים מייצגים יותר את האינטרס הפלסטיני מזה של ערביי ישראל וחבירה אליהם בעייתית מבחינה תדמיתית.

טעות

חברי הכנסת הערבים מייצגים רק את הפלסטינים,
תראו לי הישג אחד שלהם למען ערביי ישראל... כלום..
שישבו בפרלמנט הפלשתיני עדיף..
רק ששם הם לא יוכלו לדבר כי ישחטו אותם..

dory141

New member
בכל מקרה, השיקולים של לפיד וגבאי הם כדאיות

זה פשוט לא מצטלם או נראה טוב. הבעיה היא שבוחרי הליכוד והבית היהודי יעדיפו את המקור, לא את מי שמנסה לעקוף מימין.

למעלה