כמה צביעות אפשר לספוג?

puma141

New member
כמה צביעות אפשר לספוג?

בשם ההתחסדות, בשם נושאים שהם כביכול "טאבו" אפקט העדר האג'נדי, ביחס לשאר הדברים שקורים מסביב?

אז בפוסט הזה שקראתי *לא זוכרת איפה, אז אין קרדיט*

מדברים על בחורות ששמות תמונות שלהן בבגד ים במקומות שונים,
ומדברים על העירום ה"נורא" שמעודד אותן לשים כאלה תמונות!
גם אני עצמי "חוטאת" מידי פעם בנדון חחחחח
לא כמישהי שרוצה להיות "סלבס" *???* סתם פירסום תמונה במקום יפה, עם דבר לא רע בכלל חחח
מה זה אומר?! מה זה השטויות האלה לפאקינג עזאזל?
ואלו שכתבו שם בפוסטים, מדברים על זה שזה "צורם להם בעין".
אבל רגע-
מה עם פסטיבל הגאווה השנתי, שבו יש באמת מי שזה צורם לו בעין- הבוקסרים הקטנטנים שמבליטים במכוון את אזורינו המוצנעים, לא בלי גווני קשת עליזים מסביב, כדי להבליט את זה?
אז לא- זה סבבה! זה בסדר רבותי! עלו למשאיות, תתפשטו, נענעו את אזור האגן לכל כיוון אפשרי, אבל אל תראו תמונה בבגד ים.
לא- בחייאת ראבק? כמה צביעות כמה....כמה איכס! כמה חוסר ביקורת עצמית? כמה אפסיות....כמה התחסדות.....? לעזאזל!

עכשיו- זה לא שיש לי משהו נגד זה, באמת שלא! אני רק מציינת דבר אחד מול דבר אחר, כדי לחדד את אותה צביעות דוחה.
מעבר לזה? מה אכפת לי מה עושה זה או ההוא בחדרי החדרים שלו? מצידי שיעשה 400 גברים אחד אחרי השני- זה כבר לא מעניין!
לא הגיע הזמן שבפסטיבל התחתים ישנו קצת את המודל? ירימו את הרמה?
כדי שאנשים יכירו אותם, את האופי את הדרך את האדם שבהם...
שינצלו את אותה במה בצורה מכובדת, ידברו על קבלת האחר, יראו את האדם שבהם, ולא ינופפו בתחת שלהם על משאיות?
בחייאת ראבק! די לצביעות המתחסדת.
זה בדיוק מה שקפץ לי לראש כשקראתי במקום שאני לא זוכרת, את הפוסטים שכתבו שם.

מה, לא ככה?

RossieL

Active member
לשבת על הבלקון של הגזוזטרה של המרפסת

[יצאת יפה ממתן הקרדיט
]
ולענין עצמו - מי שמעלה תמונות שלו, בעירום או בלבוש מלא, זה שלו וזכותו המלאה לעשות כן ואין לאיש זכות לבקר אותו.
אפשר לאהוב, אפשר שלא, גם זכות, אבל לשבת על הבלקון של הגזוזטרה של המרפסת ולבקר? כן, מסכימה שזה סוג של צביעות.
אבל, זה גם סוג של מציצנות, כי אני, למשל, לא נכנסת לאינסטוש ולא רואה את התמונות האלו, כי הן לא מענינות אותי.
ואין לי שום ענין להציץ בציציותיו/ ציציותיה, תרתי משמע
של מישהו.
ואם כבר יצא לי לראות? אם התמונות "שוות" יש לי רק לקנא במה שאני רואה, או להחמיא.
ואם הן לא? NEXT
זה של המצולם, לא שלי. מה 'כפת לי?

puma141

New member
כן גם אני חושבת

שזה סוג של מציצנות שאותי בד"כ לא מעניין בכלל.
מצד שני זו אולי לא מציצנות אם אותו אדם מעלה תמונות כאלו או אחרות שלו *במקרה הזה זה היה כולה בגדי ים, לא עירום* אז הוא בעצם מבקש לעצמו את אותה "מציצנות".
האמת היא שזה גם סוג של אופי....זה קשור להרבה דברים אחרים, וגם תלוי בסיטואציה ואיפה מפרסמים.
אני דיברתי על העיקרון, שהבנת אותו.....:)

למעלה