אני קוראת עכשיו בפורום עלום, על כינוי לאנשים "יודונאצים".

puma141

New member
אני קוראת עכשיו בפורום עלום, על כינוי לאנשים "יודונאצים".

אמנם אותו אחד שכתב ככה מספיק פחדן כדי לא לכתוב את זה בשמו, ולהביא את זה בשמו של אחר.
האיש הזה הוא "מורה" בישראל. אתם מבינים? "מורה"! :)
אבל לפחות כזה אחד שאני טענתי שרמתו המוסרית,האינטלקטואלית,
ומסתבר שצדקתי.
הוא מביא "עובדות"-וחוזר בו, מכנה עצמו "בולבול" בטעויות האלה!
הדבר האחרון מותק שאתה זה "בולבול".

אתה פשוט מספיק נואש,מתיימר, מלקק ומלוקק בתוך הבועה הצבועה שבנית לעצמך......:) לא מעבר. עליבות ברמה מכובדת ביותר!
"מורה". איזה פחד. וכמה מהר קלטתי את זה למרות ההתיימרות לדיבור בשפה "מורית".
זה רק מראה על מהותך שחסרה כ"כ בטח ובטח בתוך דבר נשגב כמו הוראה.

אין בך שמץ של חשיבה רחבה או התעלות על דברים קטנים יחסית כמו האג'נדה שלך, כדי להבין שאם רוצים לשנות או לומר חלק מהאמת כמו אסא כשר, יש קורבן כדי להגיע לאיזון. קורבן זמני אותי שיכול להוביל לאיזה צדק, לאיזה תיקון בשיח החברתי בלי ניצול שאל אף אחד מהצדדים "רמי המעלה".
אין בך כלום.

puma141

New member
"יש בשמאל כאלה שהם ימין פלסטיני ל א ו מ נ י"

אסא כשר.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-1883130,00.html

יש אנשים שיש בהם הגינות ורוחב דעת, להודות בכמה דברים שהם מציאות- למרות דעתם הפוליטית.
אז אני לא מסכימה עם הרבה מדעותיו, אבל לא אשלול את כל המכלול בגלל דבר זה או אחר, ואתיחס נקודתית לדבריו כמו במקרה הזה.
בטח לא אכנה יהודים עם דעה אחרת "יודונאצים" ולא אקבל את האמת הצרופה בדבריו אלה לדבי הפלסטינים.

אבל כ"כ הרבה אנשים חיים בשקר מול עצמם, מול המציאות....בעיקר מבוגרים
מאוד שפוחדים על האג'נדה שלהם....פחד אמיתי!

puma141

New member
המשך-

כתבתי: "שרמתו המוסרית האינטלקטואלית" ואני מוסיפה- שווה כלום, או גרוע מזה גורמת לנזק אדיר, למרות נסיונות ההסוואה שלו את אשיותו האמיתית.

puma141

New member
לנושא עצמו- כמה טיפשים שקרנים וצבועים, הם האנשים

שאומרים שזו סתימת פיות. שוב- איפה האיזון? איפה השליחות וחוסר הניצול של המקצוע הזה של מרצים, כדי להנחיל ערכים אמיתיים?
למה כ"כ הרבה סטודנטים מתלוננים שהם פוחדים על הציונים שלהם, אם יביעו דעתם האמיתית-ולא חשוב לי מה היא.....אני מדברת על העיקרון! על המגמה הקיימת באקדמיה ששכחה מה זה ערך.....מה זה להקנות ערך!
הנה סתם משהו קטן, בשליף. יש עוד המון. אני לא מדברת על הדעה הזו או האחרת, אני מדברת על הקניית חופש הביטוי-באמת! לא הקניית הדעה הפוליטית של המרצה, שאם לא תקבל אותה או תתנגד לה, אתה "בחוץ"...

http://mida.org.il/2015/12/28/משטרת-מחשבות-באונ-העברית-מרצים-קוראים/

וזה מה שאומר היום אסא כשר.:
אם יהיה חרם אקדמי על ישראל, משטרת ישראל תצטרך לחקור את חלקם של המרצים בנדון.
אז די לצביעות, לרדידות ולטיפשות התהומית הבלתי נסבלת של אנשים, די....
http://www.haaretz.co.il/news/education/.premium-1.2655587

פרופורציה- במקום שנאה מובנית וטיפשית! מה דעתכם?

RossieL

Active member
יש ביטויים שאסור שיבוטאו!!

מבלי להיכנס לויכוח, יש ביטויים שאני פשוט נחרדת לשמוע שיהודי משתמש בו נגד יהודי אחר, ולא משנה כלל מה עמדתו הפוליטית או מה הוא מנסה להגיד.
יש ביטויים שאסור לנו להשתמש בהם. נקודה.

ולענין עירוב הפוליטיקה באוניברסיטאות, הרי שהדעה לא שלמה.
מחד גיסא, אסור לאסור על אף אחד להביע דעתו ולהשמיע אותה, בכל מקום.
מאידך גיסא, אל לדמות מחנכת להשית את משנתה על תלמידיו, גם אם הם בוגרים ומעוצבים, ולו רק כי מוסד אקדמי צריך להישאר נטול פניות ואל לו להיות משוייך לצד זה או אחר של המפה הפוליטית.
ואסור לשכור שירותיו של אדם או לסיים העסקתו בגלל דעותיו הפוליטיות. הרי זו אפליה ככל אפליה אחרת.
ובימים כמו אלו, הדרך אינה פשוטה וההתמודדות עם כל רעשי הרקע שמנסים, חלק מהמנהיגים, מכל קצוות,לעטוף אותנו בהם, אינה קלה.
התחלנו בתרבות, ממשיכים בחינוך ומי יודע .... לאן עוד נגיע

puma141

New member
איילת שקד- חלאה ניאו נאצית!

בכוונה לא שמתי מרכאות. ככה התבטאו מרצים באוניברסיטה העברית על איילת שקד. זה הגיוני? זה נכון? זה שפוי? זה- חופש הביטוי?!
זה כל הקטע, הניצול של חופש הביטוי כדי בעצם לזרוע אלימות, שנאה, הסתה, ביטויים כאלו וכמו אלו שהביא לנו מיודענו ה"מורה".
אז את לא בעד וגם לא אני, חופש ביטוי שכזה. אבל אני מבטיחה לך שיש כאלו כאן שמלקקים את השפתיים על ביטויים כאלו, כמו ערפדים שמצאו דם....*אופי!!!*

את בוודאי יודעת שרוב האנשים השפויים מבקשים חופש ביטוי הכי קרוב למלא.
אז את מתארת לי מצב מסויים שאולי נכון, שבסופו את כותבת "לאן עוד נגיע".
אני איתך - אבל אני גם רואה את התמונה המלאה. מי הם אלו שיוצרים את כל זה-
הקיצוניים! משני הכיוונים, תביני. התבטאות כזו של מרצים באוניברסיטה העברית
שמנצלים מ"מרום" מעמדת את חופש הביטוי, נותנים לגיטמציה לקצה האחר לעשות ככל העולה על רוחו.
הם גם משתמשים בך אותם מרצים, בהטעיה הזולה והמכוערת שלהם, כי הם יודעים שתנופפי בחופש הביטוי- בלי לחשוב על ניצולם אותו גם כדי לפגוע במדינה בארץ ומחוצה לה, מטעמים נלוזים אגוצנטריים ומתנשאים שלהם, ואין פוצה פה וגרוע מזה- אין מי שיבין את התמונה הגדולה.
לכן אני חוזרת ואומרת- אם הרוב היה מגנה את הקיצוניים משני הצדדים ולא בוחר
על פי דעותיו את הצד הקיצוני ה"צודק" או זה שנפל למלכודת, הכל כאן היה נראה אחרת..
אבל רוב העולם טיפש! אין חדש תחת השמש.וזה רק הולך ומחמיר....

זה כולל גם את "העסקתו של מישהו בגלל או למרות דעותיו" שכתבת.
נ י צ ו ל פושע!
אסא כשר בכבודו ובעצמו שאת לא יכולה להאשים אותו בימניות, אומר לך- שצריכים להגיע שוטרים לחלק מהמרצים, שקראו להחרים את האקדמיה בישראל, בפני העולם כולו.
זו בגידה וניצול פ ו ש ע! מתנשא על ריק, מגמתי וזול, מכוער כל כך.
ואת חוזרת על המילים שלך? :) מה אני אגיד תגידי....מה?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4745326,00.html

puma141

New member
שמעו- זה חוצה כל גבול! איפה תפוז?? ומי זה

דימה רספוטין?!
זה באמת כמו סרטן. שימו לב- רק אתמול הבאתי פוסט מפורום עלום *אם תרצו תשנו את האות האחרונה* על עידוד הנציזם הפחדני, השימוש המילולי בו כלפי יהודים אחרים, וניצול בוטה מכוער נמוך ומורה בעיקר על אופי הכותב המריר, והנה היום התופעה גוברת.
דימה רספוטין ולשון הפוסט שנשאר על כנו ולא נמחק רבותי, שמבין את הנציזם, את השימוש בו, ואפילו מביע שנאתו הגדולה ליהודים שכלפיהם משתמשים בביטויים האלה.
בעיני? זו במלוא מובן המילה- אשפה אנושית. אשפה אנושית שמקומה לא ביננו בכלל...מקומה במשטרים אפלים של רודנים מתוסכלים שוחרי אלימות.
דימה רספוטין- תמצא לך מדינה כזו ועוף מפה. פשוט-עוף! רודן מתוסכל מריר לא שפוי בעליל, שכמוך.
ואין- עונה. כמו שאמרתי רוזי, יש שם מי שמלקק את השפתיים בהנאה מהמלל הנלוז הזה...
תקשיבו טוב- זה אופי!!! אופי של חיים קשים ומרירים.
"קבלת האחר" כותבת אותה אשפה אנושית. אותה אשפה שמנצלת את חופש הביטוי. אותה אשפה שפוגעת בחופש הביטוי בצורה עקיפה אבל מסודרת, מתוכננת, זהירה ופחדנית.
גועל. מקווה שרספוטין ימצא את עצמו במדינה חשוכה רעה ואכזרית, שיאה לאופיו שוחר הדם.
איכס!!!

puma141

New member
איזה מזל- זה אותו אחד! הוא עם הנציזם.

אותו אחד שאתמול הביא את הציטוטים מהקומונה שלו, בא היום בשם
אחר כדי להראות את הבנתו ואהבתו לנציזם!
הבן אדם חולה נפש!!! הוא מורה בישראל רבותי......
ונחזור לאנתרופולוגיה-
גאה בעצמי שראיתי כ"כ מהר ובזתי כ"כ מהר ליצור הזה שאין בו יושרה והוא עדיין מורה בישראל!!!
אני אפנה עם מה שיש כאן למשרד החינוך, למי שרק אפשר...
אני אשכרה פוחדת על התלמידים שנאלצים להקשיב לחולה נפש- מסוכן!
אשפה אנושית.

RossieL

Active member
בואי לא נערבב

פומה, אני מבקשת, גם ממך, לא לנהל דיונים עם מי שאינו כותב בפורום זה, לא כל שכן, להעביר ביקורת או אחר.
התגובה שלך מתייחסת להודעה בפורום אחר ולכותב שאינו נמנה על הכותבים כאן.
אז, בבקשה, ובפעם האחרונה - תתמקדי בדיונים שעולים כאן ותעזבי את הפורום ההוא שם.

תודה

puma141

New member
תסבירי לי למה לא לגיטימי בעינייך

שאביא דברים שמישהו כותב- ואתיחס אליהם ענינית?! למה את מונעת ממני להביע דעתי? זה ממש ככה!
רוזי- כבני אדם הם מעניינים לי את התחת המדהים שאני יושבת עליו.
כאנשים שמביעים דעה על דברים מסויימים, דעתם חריגה ומסוכנת בעיני, למה אסור לי לכתוב על זה? למה את מונעת ממני?
אתם במלחמת פורומים- אני לא. אני ראיתי במקום אחר משהו מאוד מסוכן כדעה, כליגיטימי להבעה, למה לי אסור?!
זה כמו שאני אביא לינק מהנט, אותו דבר בדיוק!
גם הוא עצמו הביא דעה מקומונה אחרת, כמו אחרים שמביאים לדיון פוסטים מפורום או קומונה אחרת. למה אסור לי?
אם הוא רוצה הוא יכול להגיב! מה הקטע? למה את כזו מתחשבת, בעוש שם חדשות לבקרים נפתחים פוסטים על אלו שכותבים אצלך?
אותי כל זה לא מעניין. הבעתי דעתי על פוסט שקראתי! לא רואה שום בעיה פה.

RossieL

Active member
דיון חדש והבעת דעה

ראשית, אני ממש לא מונעת ממך, או מאחר, להביע דעה.
הפורום הרי נועד בדיוק לשם כך.
ואם את רוצה להגיב על הודעה שקראת במקום אחר, סבבה, תביאי קישור, תחברי את התגובה שלך להודעה מסוימת ותראי אם אני אומרת מילה.
אבל, כשאת מגיבה בפורום 1 להודעה מפורום 2, בעיני אין לזה מקום ולכן אני מבקשת ממך שתחדלי.
מלחמת פורומים? ממש לא
אני לא נלחמת באף אחד. נקודה
שם נפתחים פוסטים על....? שיבושם ליושבים וכותבים שם, מענין לי את קצה הזרת ברגל.
כאמור, רוצה להביע דעה על פוסט שכתב מאן דהו באיזה פורום שאינו שיחות היום? בבקשה, רק הביאי קישור ותני "קרדיט" לזה שאליו ועליו את מתייחסת.

עשינו סדר?

puma141

New member
סבבה, נעול!

אז את אומרת להביא לינק, אני אשתדל. :)
כי לא בא לי לתת קרדיט באמצעות הבאת הלינק לפעמים, למקומות שאני רואה בהם
מקומות לא טובים!
אבל אני אלך בין הטיפות שציינת פחות או יותר, אם יהיה לי מה להגיד עוד באיזה נדון.
תודה רוזי...

למעלה