שווה להיות מחבל

RossieL

Active member
שווה להיות מחבל

אז, צא לרחוב כשבידך סכין/ בקבוק תבערה/ מטען חבלה ותקבל שכר הגון.
שווה, לא?
סיכום התקציב של הרשות הפלסטינית ב-2016 מגלה כי כ-1.1 מיליארד שקלים הוקצו לתמיכה בטרור, במחבלים ובמשפחותיהם. סכום דומה הוקצה בשלוש השנים שקדמו לשנה זו. סכומים אלה התחלקו באותן שנים בין משכורות למחבלים ולאסירים משוחררים ומשכורות למשפחותיהם. לא מדובר רק ברוצחים, אלא גם במיידי בקבוקי תבערה ואבנים ומתכנני פיגועים.

ויש מחירון
המחירון החודשי שנקבע למשכורות לפי שנות המאסר בכלא.
"מחבל מתחיל", מחבל שנשפט לעונש של עד שלוש שנות מאסר יקבל 1,400 שקלים בחודש,
משלוש עד חמש שנות מאסר 2,000 שקלים בחודש,
עד עשר שנות מאסר 4,000 שקלים בחודש,
עד 15 שנות מאסר 6,000 שקלים בחודש,
עד 20 שנות מאסר 7,000 שקלים בחודש,
עד 25 שנות מאסר 8,000 שקלים בחודש,
עד 30 שנות מאסר עשרת אלפים שקלים בחודש
ועל עונש של 30 שנים ומעלה יקבל 12 אלף שקלים בחודש.
ויש דובדבן בקצה:
המורשעים מקבלים מענק כספי בעת שחרורם מהכלא.
המענק נקבע לפי שנות המאסר שריצו והסכום נע בין 1,500 שקלים לשנה עד שלוש שנות מאסר ועד 25 אלף שקלים ל-30 שנות מאסר ומעלה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו וגורמים אחרים בקואליציה הצהירו לא אחת כי יש להפסיק את התשלומים אלה כתנאי לשלום.

כן,
נו,
ו.....?

http://news.walla.co.il/item/3072279

dory141

New member
מסכים, הבעיה היא שזה לא יקרה

האינטרס הפוליטי של המדינאים (אם זה השם, אני קורא להם עכברים) הפלסטינים, כמו אבו-מאזן הוא המשך מעגל הדמים והאלימות. למה שיעצור את התשלום? טוב שעשתה הממשלה שצמצמה לשכנינו "הנאמנים" חשמל. אם יבטיחו לאמריקאים משהו, זה רק כדי לקבל את הכספים מהם. אין שום כמיהה אמיתית (לפחות של הדרג הפוליטי) לשלום הוגן. ידעתם שאל חאל א-דעים (הסדר קבע) בערבית משמעותו גם הפתרון הסופי?

puma141

New member
אם לוקחים

את הנתונים האלו+מצוקה כלכלית קשה= בהחלט מתכון משתלם ל"משכורת"לאחד מניציגי המשפחה לכלכלה נורמלית מתוך דאגה לבני משפחתו האחרים.מתכון לרצח!
ועכשיו ל..."ו..." שלך.
מה את רוצה בעצם? מה את רוצה שיקרה יותר ממה שהציעו ליבני, ברק, אולמרט ועוד,
כשהלכו לשיחות שלום? תגידי לי מה...
ליבני- יותר מזה?

אז אני אומרת שאין שום מוצא בטח שלא אלים ומלחמתי מלבד השלום.
נו.......ו.....? מה את מציעה? :) מה היית עושה שלא נעשה כבר ע"י אלו שציינתי?
אני מאוד מקווה ממש מקווה, שטרמפ לא משנה למה ואיך, יצליח להביא את כל הנוגעים בדבר כולל אותנו אפילו קצת בכח, לאותו שולחן משא ומתן מזויין.....

למעלה