כאילו לא מדובר ביום עצוב למדי גם כך

dory141

New member
כאילו לא מדובר ביום עצוב למדי גם כך

מחבל בן 18 החליט לחגוג בשחיטת עוברי אורח, ברחוב הירקון בת"א. חוקרים אותו בתחנת משטרה, מטר מהבית שלי. עד מתי, ועוד במשמרת של "מר ביטחון"? הפיתרון- מאסר ממושך בלי תנאי קייטנה למחבלים שניסו לרצוח, ועונש מוות לאלה שהצליחו, רצוי בתלייה פומבית (בסגנון 4 המיתות של התנ"ך) . רק כך, המחיר לא יהיה שווה מבחינתם

ish50

New member
לפי ערוץ 2 מדובר בבן טובים שהגיע לתל אביב

מנהל בארגון, סיפר כי המחבל, במקור משכם, מגיע ממשפחה "מכובדת מאוד, גם ברמה הכספית וגם ברמה האישית". ציטוט
הכתבה
ללמדך
1. כוונות טובות (לעיתים) - לגיהנום
2. המניע לטרור לאו דווקא נובע ממצוקה אישית מסיבה זו או אחרת (כיבוש דיכוי לאומי וכו)
אלא מתוך מניעים אידאולוגיים גזעניים נטו שנובעים משטיפות מוח של מסיתים
לרצוח יהודים באשר הם יהודים ללא שום קשר למקום מגוריהם- אלא על עצם היותם וקיומם כיהודים
המניע הזוועתי הזה מלווה את העם היהודי מאז שגלה לאירופה הנוצרית ומדינות האיסלם בסביבה
שלווה ברדיפות ופוגרומים רציחות וגרושים ע"י הנוצרים וגם המוסלמים
והשיא המזוויע ביותר ארע בתקופת השואה ע"י הנאצים ימ"ש ועוזריהם הנוצרים והמוסלמים (נכון גם הסיוע המוסלמי שהוענק להיטלר ימ"ש ע"י חאג' אמין אל חוסייני הפלסטינאי הידוע לשימצה שגייס פלסטינאים לשת"פ עם הנאצים לחיסול הישוב היהודי בארץ ישראל)
והוא צבר תאוצה עם התעוררות הציונות בעקבות הצהרת בלפור הידועה
שבעקבותיה ארעו פוגרומים ביהודים בחברון ובצפת וגם תל אביב ועוד
בשנות העשרים של המאה הקודמת
ומלחמת העצמאות שפרצה בשל ההתנגדות עקרונית לעצם הקמת מדינה המוגדרת כיהודית
במזרח התיכון
ושאר מלחמות ישראל שנועדו להדוף את מי שזומם להשמיד את כל מדינת ישראל
מהים לנהר
וגם היום ההסתה להשמדת ישראל עדיין קורמת עור וגידים בקרב מעצמה איסלמית גדולה כמו איראן ושלוחיה בלבנון החיזבאללה
וגם אירגוני הטרור הפלסטינאים כמו החמאס וגם תנועת האחים המוסלמיים ממצרים
ועוד ועוד
והמניע הוא עדיין אותו מניע - השמדת העם היהודי ומדינתו
ולא "שטחים כבושים" ולא אשליות ולא בטיח גם
והשכמה נעימה לכולנו
נקודה

מנץ1

New member
עכשיו הם כבר בטוחים שהם יצאו מזה בחיים

ירימו ידיים......החלפת שבויים ...והופ......הם שוב בבית.

puma141

New member
צדיק בסדום?

מעניין שאתה היחיד שראה לנכון לכתוב על זה...
קצת נסחפת עם עונש המוות הפומבי ובכלל לדעתי, אבל נכון כתבת לגבי תנאי המאסר בתנאי קייטנה.

dory141

New member
ותחשבי על זה שהוא הגיע במסגרת תוכנית שלום

רבים מהמפגעים השונים, אגב, בכלל מגיעים דרך שהייה בלתי חוקית. כמי שבעבר שירת בתיאום פעולות בשטחים והנפיק היתרים עבור שכאלה (מחבל לא עבר תחת ידי מעולם) בתקופת האינתיפאדה השנייה, אני יכול להגיד לך שזה מאוד לא פשוט. כמו שאנשים ללא עבר ביטחוני או פלילי, מגיעים ומבצעים פיגועים, יש גם טעות מסוג שני (מונח בסטטיסטיקה). הרבה אנשים לא מקבלים היתרים בגלל מכסת יתר, ויש לי לפחות 2 מקרים שאני זוכר, שחולי סרטן שילמו את המחיר של מעשי הטרוריסטים ומתו בגללם.

puma141

New member
ועדיין.....

יש יוזמות שצריכות להתקיים. אסור בגלל כזה דבר לוותר על היוזמות האלה..
צריך אולי לבדוק יותר בקפדנות אחרי המעשה הזה, אבל לא לוותר בשום אופן.
כי אז החושך עלול להשתלט....

למעלה