רציתי רק לומר תודה.

Bellamia1

New member
רציתי רק לומר תודה.

לפעמים נדמה לי, שהנני הכותבת הכי צעירה כאן. אולי לא הכי צעירה מבין הקוראים אך מבין אלו שהראו עוז ואחזו בקולמוס מקלדתם והחליטו לחשוף מעט מנפשם, ממחשבתם מיצירתם לקהל הפורום המגוון והנרחב.

אי לזאת, רוצה אני להודות לכל "זקני שבט הפורום" המרעיפים עלי ועל הקוראים האחרים מבינתם, ניסיונם העשיר והנרחב ומשתפים את נשמתם, בזיכרונותיהם ומעלליהם. מעשירים בידע ובמעשיות את רוחי הצמאה לבינה והרפתקה מעבר למוצע בספר, סרט או הצגה, מעבר גם לחוויה האישית.

השנים המצטברות מוסיפות למשקל האישיות הניבטת למכביר מכל רשומה הנכתבת בשקיקה, השקעה ואהבה מלב מבוגר, האדיב מספיק לחלוק עמי ואחרים בזיכרונות וסיפורים עם מוסף אחד יותר.

אנו נוטים לחגוג את צעירותנו ונובחים בכסילות "העולם שייך לצעירים". מתעלמים ושוכחים כי בצעירותנו אנו רק לומדים. בזקנותנו - אנו מבינים.

הצעיר הוא בעל עיניים טובות יותר, אך הזקן מיטיב לראות ממנו - פשטות שמיני רבים נכשלים להבין מתוך היסח דעת או טיפשות ולאחרונים, גם הזקנה לא תביא חוכמה אלא רק תמיר טיפשות רגילה בערמומיות ובשחצנות בלתי נלאית.

מעל במת "התמכרויות קטנות" נוכחת ולומדת יום יום, אנו לא מזדקנים, אלא משתבחים. לאלו שיופי החן ויופי הגוף היו תמיד אבן בוחן לחייהם ולחיי אחרים, לעולם יבחרו לראות רק את תאי הגוף העתיקים וינחרו בבוז לאמרות שיער שיבה, עיוורים לגרפיטי של האלוהים.

לעצמי ארשום, התבגרות ,זאת מותרות שלא כולם זוכים לה. אנחנו לא מפסיקים לשחק כי אנחנו מתבגרים. אנחנו מתבגרים כי אנחנו מפסיקים לשחק.

מכאן מאחלת לכל הכותבים הנהדרים והטובים כאן – באמת - ולכל הקוראים באשר אתם, הוקירו את מי שאתם בכל גיל וזמן וחלקו מעט מימנה גם לאחרים.

לפחות אני מנסה. תודה לכולכם.

ואני רק רציתי להגיד לך שריגשת מאוד

לא. זה לא מובן מאליו שבחורות צעירות כותבות כאן,
מוצאות אותנו הקשישות יותר, חברות לעט, חברות לתחושות, חברות לרגש.
לא. זה לא מובן מאליו השיתוף הנפלא הזה.
אותי זה תמיד מרגש מחדש. צעירים לצד מבוגרים יותר חולקים חוויות של החיים.
חולקים את הבוקר טוב ואת הערב טוב, כי כולנו רואים את אותם השמיים ואת
אותה השמש. לכולנו חם באותו הזמן. לכולנו קר וכולנו נרטבים כשיורד גשם.
צעירים ומבוגרים. שום דבר לא שונה בינינו מלבד הגיל הכרונולוגי.
זה לא מובן מאליו שצעירים מוצאים בנו את האוזן הקשבת ומהווים גם לנו אוזן
קשבת צעירה ונבונה לא פחות.
לא. זה לא מובן מאליו, ואותי זה מרגש נורא

תודה לך בלהמיה שלי

מוקהה22

New member
ואו בלמייה :)חיבוק

איזה פוסט מדהים ומקסים, השארת אותי המומה, אני באוטובוס עכשיו ולא יכולה לכתוב הרבה, ולא יודעת מה גילך, אני רר יודעת שאת מעשירה אותנו המוןןן וגם מוסיפה נקודות , וצבע (תרתי משמע) כנראה שאנחנו וההתמכרות שלנו כאן לפורום "הצעיר"הזה עושה טוב לכולנו, גם בזכות יחפונת אחת, שאני הולכת בעקבותיה כבר מעל 5 שנים !!!

חיבוק גם לך

לכל אלה שהולכים איתי כבר כמה שנים,
אני רוצה להקדיש את השיר הבא
בביצוע קצת יוצא דופן

Ronit FL

New member

לו רק היתה בי בינה לחלק...

&nbsp
את חכמה וזה כייף וזה לא משנה בת כמה את, כי יש זקנים ממש טפשים, את יודעת...

RossieL

Active member
תבונה ורגישות

התגובה שלך ראוי שתתנוסס בראש הפורום.
כל כך הרבה תבונה מתובלת ברגישות גדולה,
הוכחה ששני אלו אינם תלויי גיל.
הוכחה שלהיות בן אדם אינו מותנה בגיל.

את כתבת בפשטות ראויה לשבח:
"הצעיר הוא בעל עיניים טובות יותר, אך הזקן מיטיב לראות ממנו - פשטות שמיני רבים נכשלים להבין מתוך היסח דעת או טיפשות ולאחרונים, גם הזקנה לא תביא חוכמה אלא רק תמיר טיפשות רגילה בערמומיות ובשחצנות בלתי נלאית."

שאפו 'ילדה'

[נו, אם את בת 35, יכולת להיות הבת שלי .... חחח]

כתבת יפה.

העולם שייך לצעירים, רק במובנים מסויימים.
ברובו, הוא שייך למבוגרים.

בארץ לצערינו, אין מספיק כבוד להתבגרות ולזקנה.

לצערי הנה דוגמא אחת

https://www.facebook.com/iPhone.Jok...43084.174930635948457/829783413796506/?type=1

אז נכון, העולם מאוכלס ע"י מבוגרים והמבוגרים הם המניעים את הכלכלה של המדינה בגלל שזה דור שעדיין נהנה מפנסיות ותקציבים וכוח הקניה שלו גדול, אך בעוד דור זה כבר לא יהיה ככה. לזקנים כבר לא תהיה פנסיה לפי ההתנהלות שיש עכשיו.
כואב הלב שאין סנטימנטים אפילו לא לניצולי שואה.

ben 911

New member
(מוחה דמעה)

סתאאאאאם...
אבל באמת ריגשתותי בלה מיה.

למעלה