מחקר מגלה שגם אלטרוקסין גורם לסרטן

אורי318

New member
עיוות של נתונים

כל מה שאתה אומר זו הטפת מוסר שאין בה ממש.
דבריך הם גיבוב של מילים, שמתוכן אתה מתקשה להסיק מסקנות הגיוניות.
צר לי, אני לא הולך בדרך שלך.
כל מה שאמרתי כאן על חובת היידוע של הרופאים - אינה דעתי האישית, ואני גם לא מנסה להטיף את המוסר שלי על איש. זו דעתו של בית המשפט העליון במדינת ישראל, בפסק דין שניתן לאחרונה (ביום 3.9.2015) וטרם יבש עליו הדיו [ע"א 1535/13 מדינת ישראל נגד ציפורה איבי].
פסק הדין אף מרחיק לכת ממני, וקובע שיש חובת יידוע מוחלטת, אפילו אם יש רק הסתברות לקיומו של נזק מהטיפול הרפואי.
ובאשר לגלולות התירוקסין - אין בטיפול הזה שום פיתרון אמיתי לשורש הבעיה.
זה לא שיש לך חוסר תירוקסין בגוף, ונותנים לך להשלים אותו. לא ולא.
מציפים את הגוף בכמויות מוגזמות של תירוקסין רק כמכשיר להורדה מלאכותית של הורמון ה- TSH.
אין כאן שום ריפוי של שום מחלה. ולכן זו רמאות. תפסיק יום אחד ליטול את הגלולות והמחלה תפרוץ במלוא עוצמתה.
רק כדי לתת לעצמם כיסוי משפטי, הרופאים "המציאו" הסבר לכך מדוע אינם מטפלים בשורש הבעיה, וההסבר הוא שאתה אשם בכל המצב שנוצר, כי לך יש בעיה אוטואימונית, ולכן אתה יכול לבוא בטענות רק לנוגדנים שלך בעצמך.
התיאוריה האוטואימונית הזו היא שטות מוחלטת. גם לי סיפרו עליה, כתבו לי אותה בתיק הרפואי שלי, וניסו לדחוף לי אינסוף גלולות תירוקסין.
לא לקחתי אפילו גלולת תירוקסין אחת - למרות שהזהירו אותי שלעולם לא אצליח להוריד את רמת ה- TSH הגבוהה שהיתה לי ללא שימוש בגלולות.
אחרי שנות לימוד רבות, מצאתי בעצמי את הסיבות האמיתיות לעליית ה- TSH, ובעקבות כך גם נרפאתי לחלוטין מהמחלה - מה שהרופאים לעולם לא יצליחו באמצעות גלולות התירוקסין שלהם.

אורי318

New member
אני לא במצוקה - הרופאים במצוקה.

ואין צורך לאחל לי בריאות - כי אני כבר בריא

מישהו יודע איך ממליצים על מעומד לפרס נובל לרפואה?

מעולה שנרפאת. לך תסביר את זה לכל האנשים שעברו כריתת בלוטת תריס בגלל סרטן או זפק, וגם לכל האנשים שנולדים בלי בלוטת תריס.
אל תיקח תירוקסין, ובטוח שלא יהיה לך סרטן. סגרנו עיניין.

אורי318

New member
מחקר מגלה שגם אלטרוקסין גורם לסרטן

וכך נכתב בכתבה המפרטת את תוצאות המחקר:
לגבי גורמי היווצרות סרטן הריאה (BREAST CANCER) יש השפעה ניכרת משימוש בטיפול של - hormone replacement therapy

לא הבנת וסתם הטעת

אחת הסכנות של המידע הזמין באינטרנט הוא שהוא מגיע גם לאנשים שאין להם מספיק מושגים כדי להבין אותו.
המושג Hormone replacement therapy מתייחס בד״כ למתן הורמונים נשיים לנשים לאחר הפסקת מחזור הווסת. אמנם טכנית מתן תירוקסין לאדם עם תת פעילות זה גם HRT, לא כך מכנים זאת, ולכן התבלבלת. הקשר לסרטן השד הוא למתן אסטרוגנים לא תירוקסין שכלל אינו קשור לסרטן השד.
אגב הקשר בין מתן אסטרוגנים לבין סרט איננו ממצא חדש כלל ודוע עשרות שנים.

אורי318

New member
השאלה היא הפוכה

לא אם את בטוחה שיש קשר בין סרטן לבין טיפול הורמונלי בתחליף תירוקסין
אלא אם את בטוחה במאה אחוז שאין קשר כזה.
אם את לא בטוחה במאה אחוז שאין קשר כזה - חובה ליידע עליו

כאשר ברקע ידוע לך שהטיפול מסוג Hormone replacement therapy - כן גורם במקרים מסוימים לעליה בתחלואת הסרטן - וגם שתחליף תירוקסין כן גורם לשלל תופעות לוואי ולפעמים אף קשות מאוד.
.

אתה קשקשן שאין דברים כאלה

הסבירה לך ש- HRT מדבר על אסטרוגן ולא על תירוקסין
&nbsp
אלטרוקסין הוא טיפול כל כך ותיק. שנים הוא בשימוש. הרבה יותר שנים מ- HRT. האם יש תופעות לוואי? מן הסתם. לכל טיפול יש.
אם היה קשור לעליה בשכיחות סרטן כבר מזמן היינו יודעים זאת.
&nbsp

אורי318

New member
הקשקשנית האמיתית זו את

עשרות שנים הרופאים טענו שהעישון בכלל לא מזיק לבריאות
תשאלי את יעל דיין שתספר לך שאף רופא לא אמר לה שהעישון מסוכן.
הרופאים בישראל הם אלה שעשו הקרנות בראש ל- 20,000 חולי גזזת, והרגו את מרביתם.
ולא לשכוח, הרופאים הורגים כל שנה בין 4,000 ל- 6,000 איש בגלל טיפול לקוי
פי עשר מאשר מתים בתאונות דרכים. חלקם כתוצאה מגלולות תירוקסין.

למעלה