טיפול טבעי בחוסר טסטוסטרון/וריקוצלה-אשמח לעזרה

טיפול טבעי בחוסר טסטוסטרון/וריקוצלה-אשמח לעזרה

שלום לכולם

אשמח לעזרה מניסיונכם או ידע בנושא

בשנים האחרונות יש אצלי ירידה חדה בטסטוסטרון וכתוצאה מכך עליה חדה ב FSH. בדיקת הזרע שעשיתי לאחר התר הלכתי מראה שאין כמעט יצור זרע ונראית מתאימה למצב ההורמונלי

יש אצלי וריקוצלה וההשערה היא שהירידה בטסטוסטרון היא כתוצאה מכך, אני מבין שניתן לנתח וריקוצלה אבל עקב מורכבויות רפואיות אחרות אני ממש מעדיף שלא לעבור התערבות כירורגית.
אנא עזרתכם לגבי השאלות הבאות:

א.האם אתם מכירים טיפול טבעי יעיל לחוסר בטסטוסטרון או לתיקון וריקוצלה?
ב.האם למישהו יש ניסיון בטיפול של גת-גורן בנושא ?

אודה להתייחסותכם

חוסר טסטוסטרון

שלום לך
לא ציינת את גילך אבל אצל גברים צעירים נדיר יחסית שוריקוצלה יביא לפגיעה כה קשה באשכים עד כדי הפסקה בייצור הזרע, ירידה בטסטוסטרון ועליה ב FSH. הדבר מצביע על כשל אשכים שמחייב בירור מעמיק יותר כולל חיפוש הפרעות גנטיות שעלולות לגרום לתופעה מעין זו. מובן כי אם אכן מקור הבעיה גנטי הדבר יהיה חשוב לך בעת שתשקול להעמיד צאצאים.
אני מציע שתפנה למומחה בפריון הגבר.
באפשרותך לקבוע תור במכון לפריון הגבר בבי"ח איכילוב לשם השלמת הבירור.
בהצלחה!

שלום ותודה על התייחסותך-שאלה נוספת

ובכן ב"ה יש לנו ילדים ואנחנו מעוניינים בילדים נוספים - אני בן 38

אני נמצא בברור אצל אורולוג אולם התשובות שאני מקבל הם או שימוש בג'ל/זריקת טסטוסטרון ואז אין פוריות או הפסקת טסטוסטרון ואז אני נשאר אם טסטוסטרון נמוך ו FSH גבוה ואז גם ללא פריון וסובל מתסמיני טסטוסטרון נמוך.
איזה אפשרויות נוספות עומדות בפני ?
זריקות פרגניל העלו אצלי את הטסטוסטרון אולם דיכאו את ייצור ה FSH
האם כדורי DHEA?
אשמח לתשובתך
תודה!

חוסר טסטוסטרון

שלום
כפי שכתבתי בתגובתי הקודמת אתה זקוק לבירור אצל מומחים לפריון הגבר ולא אצל אורולוג שמטבע הדברים מטפל בבעית החסר בלבד.
כאמור, רצוי להשלים את הבירור לפני שמאתרים את מקור הבעיה ומתאימים לה טיפול. למומחי פריון הגבר יהיו הצעות אופרטיביות שונות עבורך. פרגניל בהחלט יכול להיות טיפול אפשרי במצבים מסוימים בעוד ש DHEA לא מתאים כלל למצבך.
צור קשר עם מכון פריון הגבר באיכילוב להשלמת הבירור וטיפול.
בהצלחה!

אלעד יו

New member
דיקור סיני לפוריות הגבר

שלום, אני חייב להגיד שגם לי היתה בעיה דומה שהשתפרה באמצתעות טיפול בדיקור סיני וצמחי מרפא. המטפל שלי היה נהדר. קוראים לו רונן רוזנבלט והוא מקבל בארלוזורוב בתל אביב. ממליץ בחום! כתובת האתר שלו: דיקור סיני לפוריות

למעלה