לדר' סובחי

סניפטר

New member
לדר' סובחי

אני טס לתאילנד בקרוב והייתי רוצה לדעת : 1. אני מתכנן לעבור קורס צלילה של 2 כוכבים (עומק צלילה 30 מטר) והייתי רוצה לדעת האם זה יכול לגרום נזק לטבעת והפורט עקב שינוי לחצים במהלך הצלילות . 2.האם ידוע לך על רופאים ישראלים בתאילנד המתחים בנושא הטבעות למקרה ואצתרך טיפול חירום. 3.שאלה קצת מצחיקה - האם מותר לי לאכול אננסים וקוקוסים ואם אסור במצב מוצק אז אולי אפשר בבלנדר מרוסק . אודה לך עם תענה טל

צלילה בתאילנד

אם מדובר בטבעת האמריקאית אז אין בעיה בצלילה עד 30 מטר . אם מדובר בטבעת מסוג אחר - נא לבבר זאת עם הרופא המטפל/ היבואן . לא ידוע לי על רופאים ישראים בתאילנד העוסקים בניתוחי השמנת יתר כשאתה רחוק מהבית הייתי מציע לך להיות זהיר שבעתיים ולא לנסות דברים חדשים - ובמקום טיול למקומות יפים ואקסוטיים תבלה בבתי חולים ולא בטוח שידעו לטפל בך הכל ניתן לאכול אם מעבירים בבלנדר , השאלה מה אתה רוצה - זה יכול להביא לעליה דרסטית במשקל טיול בריא ונעים

סניפטר

New member
תודה רבה דר' סובחי

אני אכן אבלה וכהוגן אני אכן יהיה זהיר שבעתיים והכוונה שלי לבלנדר זה הפרי שייק (שדרך אגב מאוד טעים) עם אננס וקוקוס . לגבי העליה במשקל אני לא דואג הרי אני בררן גדול מאוד באוכל ולא מתפשר על כל בסטה ברחוב ! ואגב יש שם אחוזי לחות מטורפים . לגבי הקורס צלילה - אני אתקשר לניאופרם לגבי הטבעת הצרפתית ורק בכדי לסגור פינה אני אתקשר לבית חולים רמב''ם בחיפה או אילת לרופא שמתמחה בצלילה . בכל מקרה תודה רבה

lara29

New member
סניפטר יקירי - אין שום השפעה על

הטבעת גם בצרפתית וגם בשוודית אני ביררתי . כי כידוע לך גם אני צוללת :))) תהנה מהצלילות :))

למעלה