האם ניתוח שרוול - הוא פתרון טוב?

Leaa10

New member
האם ניתוח שרוול - הוא פתרון טוב?

האם ניתוח שרוול - הוא פתרון טוב למי שסובל מהשמנת יתר? כבר כמה שנים שאני רוצה לרדת במשקל ולא מצליחה, הייתי במכון כושר עם מאמן כושר צמוד, תזונאי, הייתי גם בכל מיני סדנאות הרזייה וחוגים. היה לי מאוד קשה להוריד קילוגרמים במשקלי, כל פעם הורדתי רק קצת משהו כמו 4-5 קילו ומיד חזרתי בחזרה עם המשקל הקודם. התאיישתי עם המאבק במשקלי, קשה לי לדבוק בהרגלי תזונה, להתמיד כי זה לוקח המון זמן לרדת במשקל. אני מודה שאני מכורה לאוכל, ועצלנית נורא שגם כן אני נמצאת בסיכון מאוד גבוה לחלות בכל מיני מחלות, משום מה שאני נמצאת במשקל שהוא על קצה של השמנת יתר וזה מסוכן לבריאות, כבר מגלה אצלי כל מיני תופעות של עייפות פתאומיות, ואלרגיות שונות בגופי. אשר מקודם לא סבלתי מהם... לאחר התייעצות עם הרופא משפחה ורופא פרטי החלטתי לעשות ניתוח שרוול כזה, לדעתי זה צעד והחלטה נכונה לעשות כדי להיפטר מהשמנת יתר, ואני עושה את הניתוח בעוד שבוע וחצי בערך.... אך שבדיוק שהניתוח מתקרב, אני קצת חוששת ואולי קצת מתחרטת שלא נלחמתי מספיק חזק, עם ספורט ותזונה. מצד שני, קצת שמחה שזה ניתוח מאוד יעיל למי שסובל מהשמנת יתר, וזה יעזור לי להיפטר מכל מיני מאכלים דרך תחושת שובע ואוריד במשקלי בתדירות יציבה. שגם בהמשך אהיה במעקב עם תזונאית, ורופא כדי להגיע למשקלי הרצוי ולהיפטר מהשמנת יתר באופן סופי. מה דעתכם? על החלטה שלי, ובאופן כללי על הניתוח לקיצור קיבה, האם יש לזה תוצאות טובות למי שעבר ועשה את הניתוח? תודה על הקשבה ואשמח לקבל תשובות בונות, יום טוב.

הפורום הזה הוא פורום רפואי נטו.את יכולה לעבור

לפורום הסמוך שנקרא-פורום קיצורי קיבה ,שם תוכלי לקבל תמיכה חברתית מקסימה. כולנו עברנו את הניתוח הבריאטרי ושם תוכלי לקבל את התשובות.בהצלחה!

למעלה