בוקר טוב כולם....ולתושבי שדרות והסביבה

ישRאל

New member
תגידי פורפור

את חושבת שאם אבוא לעזור לך ניגמור מהר??????????

שרוליק

אני חושבת שאם תבוא לעזור לי,אתה תגמר מהר

B T1

New member
לניקיון של היום...../images/Emo6.gif

הזמנתי דחפור מהעיריה להתגבר על הליכלוך הראשוני אחרי סופת החול שהיה לאחרונה

אגל ט ל

New member
אתה יכול להזמין את יוסי, הפיל, נראה לי שהוא

יכול גם לשאוב לא רק לדרוך...

B T1

New member
הוא שואב נהדר, אבל חסרה לו עדינות...../images/Emo6.gif

נעלם לי שטיחון, את רוצה להגיד שהוא כבר שאב אותו? יכול להיות מצחיק, פיל במכנסים קצרים יושב אצלי במטבח על שרפרף קטן ואוכל בוטנים ושותה חלב. הבעיה, זה עקבות הרגליים שלו שהוא משאיר על החמאה בפריז'ידר

אגל ט ל

New member
אתה רוצה לומר לי

שלא הצליח לו המחבואה מאחורי קרטון החלב? אני אומרת לך, הפילים היום כאלה חובבניים.. חבלז

אגל ט ל

New member
תודה רבה שרוליק...../images/Emo140.gif

ישנן המון הזמנות ואני מודה לכל אלה שחושבים ודואגים...ומעודדים . זה חשוב, זה תומך, זה יופי. אין לכם מושג כמה...או שכן. לקטנה שלי קשה לצאת מהשיגרה אפילו אם היא כזו. כנראה שעדיין היא מרגישה את הדברים האלה, מנקודת מבט שלה, כרחוקים...אני מקווה מאד שהיא לא תכיר אותם מקרוב יותר וחוצמזה, רוב חבריה, כמעט כולם, עדיין כאן, לכן אין תחושה של חוסר שקט באופן בו מרגישים אותו ובצדק - תושבי שדרות. אני מניחה שאנחנו נזוז מכאן מתי שהוא אם המצב יימשך כך, קולות הרקע אינם מבשרים טובות ואני מניחה שצפוי סוף שבוע מאד רועש. תודה לכולם

ישRאל

New member
בכל מיקרה אגל,,,

אני מרשה לך לפנות אלי,,ההזמנה פתוחה וכפי שאמרתי מתי שרק תירצי,,,

אגל,את מזכירה לי כל כך טוב

את המלחמה האחרונה,השתגעתי בגלל שבנותי סרבו לנסוע קצת לדרום,והבוס של בתי שחייב אותה לעבוד ,ובכלל,אפשר להשתגע, אני מציעה לך,קחי את בתך,אל תשאלי אותה וצאו ..לפחות לסוף השבוע .

odrie

New member
בוקר טוב..ובמיוחד לאגל

אגל...יש לך פה בפורום חברים מאד טובים
. אני לא מציעה לך לבוא אלי, כדי שלא להתחרות בחבריך הותיקים...
התכנית בערוץ 2 תוכננה מראש, כי היום מתחיל הסיבוב הבא, בכל אופן אני מאזינה לרדיו חיפה , יותר מעניין, ואני לא חושבת שצריך לשנות את לוח השידורים, לצערינו אנחנו מדינה למודת הפגזות ופיגועים, ואולי המשך השיגרה יתן איזו הרגשה של שפיות ונורמליות...אם בכלל אפשר להיות כאלה כשמפגיזים חבל ארץ שלם וכל כך הרבה אנשים סובלים...

אגל ../images/Emo24.gif איזו באסה!!!!!!! לא יודעת מה

אפשר לומר...כי נגמרו לי המילים לנוכח המצב שנראה ללא מוצא....

שויי

New member
../images/Emo99.gif בונג'ורנו לכל המקסימים

ולשדרות חיבוק ותפילה לשיגרה מצ'עממת ושלווה. אני כבר מתגעגעת כי לסופשבוע אני נוסעת. היו נהנים

צלליתה

New member
בוקר טוב אגל טל, בוקר טוב פורום

מהבוקר מטוסים כל הזמן מטוסים מקווה שיעשו משהו מועיל, המצב הזה חייב להגמר.

השכנה המציצה../images/Emo8.gif

|מהבוקר כמה ביזי ביזי אצלכם , אני חושבת שאני הולכת להשתכן כאן קבוע, איפה מלך שדרות היום? יענו, קוזאק גידאמק? טוב, הבוקר דווקא אולמרט חוגג בראש הכותרת. כמעט ועוד טיפה זה היה קורה. שדרותים אתם על הכיפאק .ואנו כאן במרכז מחכים לכם ...

קריירה של תרנגולת

היום לפני חמישים ושבע שנים, לאחר מסע מפרך שעשתה אימי ז"ל מעמק החולה אל בית החולים הסקוטי בטבריה, הגעתי אל העולם שלא על מנת להשאיר עליו שום רושם.....כרגיל בימי הולדת גם הפעם אני אבלה אותו בעבודה מאחר וממלואים אני כבר פטור. כל הסיכויים הם שאבלה את הערב בשדרות, לא הרחק מקיבוצה של אגל ואעשה את עבודתי הצנועה. אז לכל מכרי הווירטואליים החדשים אני מקדיש שיר שכתבתי פעם כתגובה למאמר בנושא ה"שמאלץ", ללמדכם שאפילו לתרנגולת יש קריירה. קריירה של תרנגולת עוד טרם בקעתי בהיותי בביצה כבר אז ידעתי מה אני רוצה: המון ביצים אטיל חזה אגדל נוצותי אשיל אהיה לשניצל. סבתא תבשל מרק לתרופה וכנפים על האש אך לא לתעופה. קריירה של תרנגולת זה לא פשוט לא זוכים בכרבולת בעזרת קשרים או טעות! כנפיים שוקיים טחול כבד וירכיים מוך פוך ונוצה, בביצה כבר ידעתי מה אני רוצה: מול שקיעה אודמת בשעת בין ערביים אלפי כינורות מנגנים ולמעלה בשמיים על עננים וורודים מלאכים צחורי כנפיים שקולם פעמונים (ללא מלח ופלפל טעמם של כנפי מלאך קצת תפל אבל באין ברירה תוכלו גם אותן למנגל) וזה אל זו בהילוך איטי באאוט אוף פוקוס מרוח היא יפה הוא חתיך אמיתי שערם מתבדר ברוח ירחפו היא והוא הוא והיא. אשתך אז תבכה עם דמעות בעיניים "אךךך זה קיטש אמיתי!!" ואתה תאמר: "זה טוב שבעתיים זהו ש-מ-א-ל-ץ אחותי!"

למעלה