בוקר טוב כולם....ולתושבי שדרות והסביבה

maxima

New member
בוקר טוב כולם....ולתושבי שדרות והסביבה

מחבקת אותכם.. ומקווה עם כולם שמישהו יעשה משהו משמעותי............. יום טוב לכולם

מיקאלה1

New member
בקר טוב עם אהבה לתושבי שדרות והסביבה../images/Emo24.gif

מי שבחופשה שיהנה, מי שבביתו שיהיה מוגן ובטוח.

שילה1

New member
בוקר אור עולם.לתושבי שדרות והנגב המערבי,

ובעיקר-לאגל טל שלנו-מאחת לכם סוף כל סוף-סוף שבוע רגוע.

אגל ט ל

New member
בוקרטוב. לא סימפטי. רועש. מפחיד.

ואני כבר לא יודעת למה לקוות. בכל מקרה לא נראה שעומד להיות סוף שבוע רגוע. מאד מאד מאד רחוק מזה.

בוקר טוב לכולם ותקוות המצאת טיל קרקע ביטול

עזה לתושבי הדרום

טוסקה

New member
בוקר טוב לכולם ובמיוחד כמובן לאגלונת../images/Emo140.gif אין

לי יותר מה לומר בנושא הקסאמים מלבד תחושת הייאוש שהשתלטה עלי. לעומת זאת בערוץ 2 מוקדשת תכנית הבוקר לכוכב נולד. אני לא יכולה להחליט אם זה במקום (החיים ממשיכים...) אם לאו (2 מדינות...)

מיקאלה1

New member
טוסקה אולי להעלאת המוראל, לאלה שיושבים בבתים

או בחדרי הבטחון, בלי אפשרות לצאת מהבית.

טוסקה

New member
אולי... הרגשות מעורבים. בערוץ 10 ראו איך

הכתבת שלהם חוזרת קצרת נשימה מהמחסה שתפסה כשהיתה אזעקת צבע אדום. זה הזכיר לי תמונות ממלחמת לבנון השניה כשכתבים דיווחו על נפילת קטיושות בשידורים חיים... אני מודה שאותי זה מפחיד ומלחיץ.

מיקאלה1

New member
זה באמת מלחיץ וקצת יש טעם רע שממשיכים עם

התוכניות כאילו כלום לא קורה. אולי באמת הטלויזיה יכולה לתרום את תרומתה בזה שתעשה שידורים מיוחדים לתושבי שדרות והסביבה.

אגל ט ל

New member
קבעו מראש...לא חושבת שזה לאות הרפייה ורגיעה..

תודה טוסקה... לא יודעת עד כמה אפשר להרגיש את המצב ממש...אומרים שעד שלא שומעים את הכריזה הזו, שמקפיאה אותך במקום ...אי אפשר באמת לחוש.. כפי שאנחנו לא יכולנו ממש לחוש את הסירנות בקיץ שעבר. אבל כלמודי נסיון בעייתות לחץ.. אפשר להבין את המקום הזה בהחלט. אגב, מערכת הכריזה מפשלת המון בימים האחרונים.. לא עומדת בקצב.. לפעמים ישנן נפילות ללא האתרעה.. ואז מנחשים מתי יגיע הבא.

ישRאל

New member
בוקר טוב אגל טל,,,והפורום

אגל, רוצה אני להציע לך להתארח בביתי עם משפחתך,יש לי יחידת דיור ריקה , תיהיה לך את כל הפרטיות,,את כל הנוחות,,ההצעה פתוחה מתי שרק תירצי ,,,אגב ,,להגיע למיפגש לשרונה ביום רביעי ,,יותר קרוב מפה,,,, ישRאל,,

B T1

New member
שרוליק בוקר טוב,--שאלה לי...../images/Emo6.gif

למה לי לא הצעת אף פעם לגור ביחידת הדיור הריקה שלך?... גם לי זה יותר קרוב להגיע לשרונהה

ישRאל

New member
בתמורה ל,,,,

כסוח הדשא והשקאת העציצים,,גם אתה יכול לבוא,,,,מקום יש,,,

בוקר אור חמשושים

משבע בבוקר אני בפעילות מטורפת ,ניקיתי קומה אחת ! רק אחת.כמעט שעתיים...חסל עוזרת ,חבל על הכסף,מה שצריך לנקות היא לא מנקה,עושה ווישווש וזהו,לא ירומן כמה אבק וטינופת הוצאתי מהקומה הזו,שאבתי שעה ,מתחת למיטות מצאתי אוצרות,על התיקרה קורי העכביש חגגו להם בכף..מכירים את המאוורים על התיקרות ? אלו שם עוד מלפני תקופת המזגן אני חושבת.. ,ניגבתי אותם..בושה מה שירד מלמעלה..ועכשיו אני שואלת את עצמי,מה עשתה העוזרת הזו לעזזל ?? טוב אני נחה עכשיו קצת ואחר כך אתלבש על הקומה למטה. שיהיה לכם יום נקי ואוורירי.

למעלה