תראו מה עמוס שוקן כותב

שלדר

New member
שיזדהו עם המדיה, זה מספיק!

לא חייבים להזדהות עם היהדות...

שלדר,אני אינני יהודיה מאמינה

אני יהודיה כי כך החליטו הגויים שגרשו את משפחתי מאדמתם מולדתם . ולכן, זאת מדינת היהודים שלי,מדינה שבה אני מרגישה שכיהודיה גם לא מאמינה ,שזהו המקום היחידי בעולם שבו אני יכולה להיות מה שאני וכך ילדי,ללא שיזכירו לי את זה בבוז. אין כאן מקום לפשרות התפלספות ואינטלקטואליה, זאת המציאות המציאות שעל הערבים להכיר בה וכנ"ל היהודים שחושבים שלערבים נגרם אי צדק,אין צדק שווה לכולם בעולם כולו.

שלדר

New member
אז הם אזרחים שווים או לא?../images/Emo12.gif

למה להתעקש איתם על הימנון יהודי? והיו יהודים בספרד שאולצו לקבל על עצמם דת אחרת{האנוסים} ואלה שסירבו, גורשו!{במידה ושרדו את האינקויזיציה} אנחנו היהודים חייבים לזכור גם את העוול הזה שעשו לנו כעם! אני לא מתפלסף! אני רוצה שהערבים "שלנו" יהיו אזרחים נאמנים ושווים כמוני מתוך דאגה לעתיד המדינה! בסוף הדרך, זה ישתלם!

הגם אתה בן החולמים ?

מי לא היה רוצה ? הם לא יהיו לעולמי עולמים נאמנים ,חלקם הקטן כן אולי..כל זמן שיש להם מה לאכול,אינני מאמינה יותר שערבי מוסלמי יהיה מסוגל בנשמתו להיות נאמן למדינת הישראלים

שלדר

New member
זה לא להקיא ולא לבלוע...

לא מדובר במה אני רוצה הם פה וזאת עובדה ואין אפשרות לגרש אותם! חייבים "לאזרח אותם"...זה אינטרס של כולנו! {גם שלהם}

odrie

New member
מסכימה עם פורפור...

לא יעזור שום דבר נאמנות מלאה אף פעם לא תהיה מהם...החכמים שבניהם יודעים טוב מאד שבאף מדינה ממדינות ערב לא יהיה להם טוב כמו פה, אז הם מצהירים על נאמנות...נגיד. מצד שני הם אזרחים וככאלה הם צריכים לקבל זכויות שוות...אבל גם זה לא יהיה אף פעם....

שלדר

New member
לדרוש מהם את כל החובות....

ולתת להם את כל הזכויות! הם פה, זאת עובדה וחייבים למצוא את דו הקיום האופטימאלי! גמני סיימתי לפני שסניור יארגן SMSים לבחירת הימנון חדש

אם הייתי צריך לפסוק בעניין המנון

הייתי מוציא מכרז להכנת המנון מילים ולחן ומסכים מראש עם כל הנוגעים בדבר שמוסכם שההמנון שיבחר בתחרות בנוסח כוכב נולד הוא יהיה ההמנון לתפארת המדינה

אי אפשר להחליף הימנון כמו גרביים

זהו סמל,כפי שהדגל מסמל משהו. טוב סיימתי ,נכנסתי לנושא בטעות.

זכורה לי מתיחה של האחד באפריל ב-גל"צ

שהוצע בה להחליף את ההמנון לשיר הזוכה שלנו באירוביזיון - "הללויה". והביאו ידוענים שדברו בעד ונגד ברעיון.

אגל ט ל

New member
מה זה? תורנות המנונים?

או שאולי קדם-המנונויזיון? נקודות הצבעה ברחבי הארץ ומשפחתו של המוכשר יושבת מאחורי הקלעים ומרימה שלטי תמיכה ועידוד?

שיוסיף:"כאן(במקור-"שם") ירווה לו משפע ועושר

בן ערב, בן נצרת ובני" תוספת שדפקא ז'בוטינקי לא שכח אותה (בשירו "שמאל הירדן") אבל לשנות את ההמנון??????????????? האם בארצות ערב, היהודים מוזכרים או הוזכרו בהמנון שלהם? ומר שוקן הנכבד, ההמנון שלנו הוא רגע של סולדיריות עם העם היהודי ושל החיבור בין העם לארצו, הארץ היחידה שיש לו. זה ברור לך?

אגל ט ל

New member
גברת איפונה... ממעמקי ליבי.. הנה הלינק'לה..

אח.. איזו כתיבה...חבל"ז.

למעלה