בוקר טוב עולם

בוקר טוב עולם

בוקר של שבוע חדש שבוע שכמו ששלדר כתב החורף לצערי נגמר, והקיץ והשרב עם הרוחות וחמסין הלחות ואיכס בפתח, שבוע שבו נתחיל להרגיש את החג אשר מתקרב ובא. שבוע אשר מי שרוצה להתחיל לנקות את התריסים חלונות, לאבק את הבית לקראת........ חבל על הזמן . בוקר טוב עולם

maxima

New member
אויש ברח לי...איוז ../images/Emo42.gifנהדרת

הולכת היום לנצל ממנה כל טיפה יום קסום לכולם

prettywoman2

New member
בוקר טוב חברים/ות../images/Emo42.gif

מזלט|לכל החוגגים/ות ימי הולדת לידת נכדים/ות, ימי נישואין וסתם חגיגות שונות ומשונות. השמש מחייכת לנו הבוקר יום טוב לכולם

odrie

New member
בוקר טוב ומבורך..

אמנם אפור עכשיו בחוץ...אבל זה אפור אופטימי...הוא מבשר את האביב...

בוקר טוב קשה...קשה...

להיפרד מהגשם. לפעמים אני מתקנאת באילו שאוהבים את הקייץ אני סובלת בקייץ. שיר לבוקר חורפי שהולך ונגמר: "ללכת בעקבות הגשם" כמה רוצה אני להיות ציפור נודדת ללכת בעקבות הגשם לקפץ לתוך שלולית לפרוש ידיים לחבק את הטיפות להריח את ריח האדמה הרוויה מצב הרוח משתפר והחיוך גודל וגודל

../images/Emo13.gifבאמת יום קשה

אבל ..האביב לפנינו.יש עוד זמן עד הקיץ.
מילים יפות כתבת סחלבית

itaf10

New member
בוקר מחוייך ונפלא לכולנו ../images/Emo140.gif

כמה יפה ובהיר בחוץ, השמש זורחת מפזרת את קרניה לכל עבר ואיבר. שיהיה לכולנו יום מקסים וכתום

שבוע טוב.למה כאן?

כי ב50 יש בשלות,חוכמה,ניסיון,הערכה לנתינה וקבלה,אפילו סקס טוב יותר מגיל צעיר. אני נמשך לגיל יותר גבוה ממני בגלל כל הדברים שציינתי. אז מקווה "להשתמע"כאן.

ברונטית

New member
למה? למה ככה?

תראי, פה מתחתייך, איך קיבלו אותי בתופים, מצילתיים וב"יאללה מספיק" (קורע, אל תיקח את זה קשה
) וכולללה - נכנסתי ככה סתם אתמול, שבת חורפית בבוקר, וזרקתי כמה מילים לאוויר... ודרך אגב, "שכחתה" זה ש.כ.ח לבת או ש.כ.ח לבן?

למעלה