בוקר טוב לאנשים שעברו את מחצים חייה

מיקאלה1

New member
"לא הכח לזכור

אלא הכח לשכוח הוא התנאי ההכרחי לקיומנו" משפט של שלום אש.

טוסקה למה העגמומיות הזאת?

נכון שנהדר להיות צעיר, אבל אינך יכולה לשנות את מהלך הזמן אז עדיף לראות את הטוב שבעניין (כמו פוליאנה). ולנסות למלא את החיים בדברים טובים שמתאימים לגיל.

טוסקה

New member
אההההה... זה כבר נשמע אחרת

לגמרי. כמו שכבר אמרתי - בין לנסות ולראות את הטוב שבעניין ולמלא את החיים בדברים טובים שמתאימים לגיל ובין האמרות כמה שהגיל הזה נפלא והכי הכי ורק עכשיו מתחילים לחיות - יש הבדל גדול מאד. ותאמיני לי, אני מאד נהנית מהחיים. וזו לא עגמומיות. אני פשוט לא נתפסת לקלישאות לא מציאותיות.

מיקאלה1

New member
טוסקה אני מסכימה איתך שהחיים לא

מתחילים בגיל 50 או 60. פשוט אנחנו מעודדים את עצמנו ומחפשים את היתרונות. אין ספק שהעולם שייך לצעירים שהכיופים האמיתיים הם בגיל הנעורים אבל בהחלט אפשר להנות בכל גיל.

גמני גמני .... התחלתי לצייר,

לעשות תכשיטים, וללכת לבריכה. אפשר להתחיל בכל גיל שהוא, כך אני אומרת לכל חברותי.

itaf10

New member
מיקאלה חמודה ../images/Emo6.gif

תותי לא סתם העלתה את "תעודת המחלה" שקיבלה
מהרופאה הדוקטור המהוללה שימי לב לתוכן האבחנה של הד"ר. בתעודה, שמה המלאה של הד"ר מס. הרשיון שלה ושם קופת החולים. איזו פאשלה. נתקבל באימייל

odrie

New member
זו מופיע ב YNET

שם כתוב שזה מקרה אמיתי...והקופת חולים כנראה יפטרו אותה....להאמין ל YNET?

itaf10

New member
שימי לב לתגובה שכתבתי

ראיתי וקיבלתי כבר אתמול את האימייל הזה. לדעתי בהחלט אמין ואמיתי. אף אחד לא יסתכן בתביעה אפילו לא בצחוק. שמה ומספר הרשיון של הרופאה וכן שם קופת החולים.

מיקאלה1

New member
חחחחחחעכשיו ראיתי, את ההבחנה

מחלה מדומה זה מחלה כמו כל מחלה יש גם הריון מדומה

odrie

New member
הרופאה הזאת פעלה בטפשות...

וכנראה מחוסר נסיון... רופאת המשפחה שלי טוענת שגם עייפות זו מחלה..., לפני כמה שנים שוחחנו על זה והיא אומרת שמי שסוחב עייפות מצטברת, עקב עומסים בעבודה ובבית, עלול לחלות בסופו של דבר במחלות קשות...אז כמה ימי מחלה עם המלצה לטייל בשמש ולעסוק בפעילות גופנית... הרבה פעמים פותרים את הבעייה.

B T1

New member
אודרי--זה סתם מפוברק...../images/Emo9.gif

לא קראת, שהרופאה נתנה כדורים שעבורם היא מקבלת עמלות?

itaf10

New member
את צודקת בהחלט

בדיוק על כך שוחחנו אתמול. היה לי רופא ז"ל, בכל פעם שפניתי אליו בדרישה לנוח מספר ימים. היה נותן לי אישור מחלה. פעם שאלתי אותו איך אתה נותן כל כך בקלות אישורי מחלה? ענה הד"ר, אני מעדיף שתנוחי, תלכי לטייל נקי את ראשך מהעבודה מאשר שתחלי לי. וכמה שהוא צדק. אינני יודעת אם היום יש עוד רופאים כאלה. פעם היו. אני לא ניצלתי את האפשרות הזו (סתם אהבלית) מכורה לעבודה, אבל כאשר דרשתי, אף פעם לא היסס.

כן יקירתי...גמני הייתי כזו פעם...

עם מוסר עבודה הכי הכי בעולם. פעם היתה לי סחרחורת קשה ממש הכל הסתובב. לקחתי כדור והלכתי לעבודה...כן חצי שעה ברגל כי כמובן שלא יכולתי לנהוג במצבי,הלכתי כמו שיכורה כשאני עושה הפסקות ומתישבת על ספסלים שבדרך,היום אני רואה בכך טעות.למדתי משהו בחיים. אפחד לא יעשה לי מצבה מזהב ובריאותי ובריאות משפחתי הכי חשובים. כמובן שיש המנצלים את ימי המחלה כל שני וחמישי,אבל מי שאחראי מספיק ומרגיש "חנוק" בעבודה ולוקח יומיים מחלה בימים לא עמוסים,זה ממש לא נורא.

odrie

New member
תותי...את לא היחידה שהתפכחה

גם לי זה קרה מתישהוא

מיקאלה1

New member
כשעבדתי במשרה מלאה הלכתי לעבודה

עם דלקת ריאות בריאה אחת, השתעלתי ועבדתי טוב היה לי בוס חתיך
אניווי הרופא איים עלי שהוא מאשפז אותי אם אני הולכת לעבודה. אז לא היתה לי ברירה.

נו אם אתן מספרות

אז גם אני. עפתי מהמדרגות על התחת ושברתי את עצם הזנב,וכך עבדתי עם 5 6 אופטלגין ביום,לא חשבתי שנשבר לי משהו,אחרי שבועיים עשיתי צילום .

מיקאלה1

New member
וואו זה כואב!!! אני נפלתי כשהייתי

ילדה מעץ גבוה, תמיד טיפסתי על עצים, עד היום אם אני מתעמלת זה כואב בעצם הזנב. וואו פורפורית עובדת חרוצה את!!!!

למעלה