בוקר טוב לאנשים שעברו את מחצים חייה

בוקר טוב לאנשים שעברו את מחצים חייה

םםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

בוקר טוב עולם

מה לא הגענו לגיל הכי הכייפי ??? לא יודעת אבל נהנת מכל רגע בחיי. בוקר טוב עולם

maxima

New member
בוקר טוב כולם...איזה מחצית....החיים

רק מתחילים בגיל 60...
יום ניפלא לכולם

maxima

New member
מה עושים...כשנגמר הלילה ב..3:45

ניסיתי וניסיתי ...אבל מלאך השינה נטש אותי אך זכיתי סוף סוף לסיים את הציור שממתין חודשים על הכן

prettywoman2

New member
wow מקסימה איזה יופי בוקר טוב

ויום נפלא סוף שבוע מחכה לנו בפינה

בוקר טוב ו.....

איך שהוא תמיד חשבתי שמגיעים לגיל חמישים - יש יותר חופש, נישבעת לכם החופש ממני והלאה, האמצעית מתקשרת: אמא הילד משלשל, פליז, ואני מבטלת פגישת קפה עם חברות ורצה לנגב לקטן את הטוסיק, לעשות לו מרק גזר ואורז ולפנק, אמה מה? שאני מגיעה הוא מניח את פניו הקטנות על הצוואר שלי ומי צריך חופש. והקטנה? עלק קטנה בצבא זותי, וכל שניה מתקשרת, המפקדת אמר לי כך, זה אמר לי כך, בואי תקחי אותי, נו תעשי טובה תתפני ותקחי אותי מהבסיס מיללת לי כמו שצריך. זה חופש זה? בכלל, בגיל 50 יש בית הרבה יותר גדול, ואני חושבת לעצמי: מה אני צריכה את כל זה לעלות ולרדת מדרגות, אני כבר "קשישה", והבית כזה ריק, אבל שמגיע סוף שבוע, פתאום כל החמולה נמצאת, והבית שוב קטן וצפוף. מה אני אגיד לכם, נראה לי שאני עוברת משבר 40 בגיל 50, ובכלל אם נחשוב על זה מה זה משבר? מה נשבר משהו? טוב שמעתי שבגיל "קשיש" כמו שלי, אם שוברים משהו,אז זה נורא קשה, אז אולי לא אעבור בכלל משבר? בגיל חמישים אני פתאום מחליטה שאולי אעשה יוגה? אולי אלך לשיעורי התעמלות? אלך קצת ברגל? ג'וגינג? אבל בשורה התחתונה ההתעמלות היחידה שלי היא לפתוח את דלת המכונית באלגנטיות, ומקסימום שאני מתעוררת מוקדם לראות ב-YES איך עושים פליטאיס וקצת להזיע איתם מהספה. שיהיה לכולם בוקר טוב, ועם יד על הלב? אנחנו נפלאים.

maxima

New member
נועהנועה...באמת חבל שאת לא

מתעמלת והולכת וכל מה שכתבת כל הדברים האלה עוזרים להרגיש צעירה.

odrie

New member
מקסימה אולי חשבת עלי...

גם לי נגמר הלילה ב 3:45 , אבל אני לא קמתי מהמיטה...
, אולי כי לא היה לי ציור יפה על הכן לסיים...
למי נגמרו החיים בגיל 50?....שיבוא אלי אני אספר לו איך חיים ..חיים ללא הפסקה...

maxima

New member
חחחח אודרי...אני יכולה לעזור לך

לספר על חיים כייפים....ללא הפסקה...

odrie

New member
חחחח מקסימה..זה לא תמיד כייף

כי יש ללכת לעבודה...
, אבל בהחלט יש המון כייפים דוקא בגיל שלנו....

מיקאלה1

New member
נעה נעה האקשן לא נגמר בגיל 50

אבל הוא לא יומיומי עם הילדים כמו פעם, הוא פעם בשבוע או פעמיים, ושאר הזמן הוא לחברות לחוגים לספרים לתרבות בילוי כל אחד במה שהוא אוהב ומעניין אותו. אז נכון שיש עוד מה לתרום למשפחה, וגם אצלי בסוף השבוע הבית מתמלא וגם באמצע השבוע יום או יומיים הנכדים באים עם חברים לפעמים והבנות וחברות של הבנות אז זה כיף ושמח ואחר כך יש זמן למנוחה רק חופש הייתי משתעממת צריך גיוון פעם ככה ופעם ככה

מה שאני אוהב בחיים,

זו התחושה שהם נותנים לי, שאני חי. מה שאני אוהב במוות, זו התחושה הנהדרת שהוא נותן לי שחייתי. כל רגע בחיים נגמר בסוף. בלי סוף אין רגעים חיים. מוות הוא הסוף הגדול, שאין לו סיום, לרגעים הקטנים של החיים. הבוקר הוא סיומו של הלילה, מכאן שהלילה היה מלא בסופים של רגעים חיים, הלילה הוא גם סיומו של יום, מלא בסופים של רגעים חיים, רק אם אני חווה את סיומו של סוף הלילה אני יודע שחייתי גם את היום שעבר. בגיל חמישים אנחנו לומדים לאהוב את הבוקר בוקר עם התקווה למאות סופים לרגעים חיים, עד סופו של יום ותחילתו של סוף חדש בלילה חדש.

odrie

New member
קורע...אהבתי מה שכתבת..

חוויות יום האתמול, נמהלות בחלומות הלילה שעבר...והיקיצה הרגועה לתוך היום החדש, הנה אני חיה , נושמת, בועטת, ונהנית כמעט מכל רגע...

רותם351

New member
נועי נועי נועה לכיוון../images/Emo140.gif

חדר הכושר. אחרי שתגיעי לשם ותניעי את גופך תקופת מה תשאלי את עצמך? מה עשיתי בשבילי עד היום???

למעלה