ארוכים מעולם אחר

B T1

New member
טוסקה'לה--זה בגלל שאני אוהב אותך|4U

אני שמח, שאני משעשע אותך...

B T1

New member
טוסקה'לה--תמיד אמרתי...../images/Emo140.gif

לאלה שהיו מוכנים להקשיב שרומאו ויוליה היו סתם סיפור חיוור ומשעמם לעומת אהבתינו...

B T1

New member
פה לא היתה היא...

אבל זה סיפור אחר לגמרי... פעם שיהיה לי מצב רוח מתאים אספר גם את זה...

שרונהה

New member
אז אני אספר

פעם, לפני שנים, נסענו חברתי ואני עם החברים שהיו לנו אז לטיול לכינרת ובדרך עצרנו לפיקניק מאולתר בין עצי סברס. קטפנו לנו סברס עסיסיים ונהנינו מהטעם. היינו בגופיות צמודות לגוף ובחצאיות מיני קצרצרות. בשלב מסויים חברתי ניסתה לקטוף עוד סברס ומעדה אל ענף מלא עלים וקוצים, אני ניסיתי להציל אותה מהמעידה ונפלתי גם אל תוך הקוצים הללו. החברים שלנו הסתכלו וצחקו ואחר כך ניסו להוציא ת'קוצים, כל אחד מגופה של חברתו. הלך הטיול... מה אגיד לכם, חודש ימים היו עוד קוצים בכל חלק בגופי....

B T1

New member
שרונהה-בטח עברה במקום אישה...

עם ילד קטן. הילד הצביע עליכן ואמר: אמא, הנה 2 קיפודים

שרונהה

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif

אין עליך BT
מעניין מי היה ט. אולי טוביה?

מעניין אם עשו פם מחקר על ילדי "הגן"

יענו מה שעור ההאנשים החיים בעולם הזה שנולדו שלא במתכוון - האם הוא גדול מזה של אלה ש"התקווננו" והאם יש הבדל ביניהם לבין אלה ש"כיוונו" אותם

שרונהה

New member
אני בטוחה שתרומתם לאנושות רבה

אולי אלה הם האנשים הנושאים על דיגלם את "איכות הסביבה"....

שילה1

New member
נראה לי שהמקרה זכור לי ......../images/Emo8.gif

לפני המון שנים,לאחר ההצגה בקולנוע "שביט",טיילנו לנו עד שהגענו לגן האם. מאחר והיתה שעה מוקדמת יחסית,(הלכנו ל"הצגה ראשונה"),ובאחד מימי אמצע השבוע-היה הגן רובו ככולו ריק מאנשים. על כן הלכנו קוממיות לכיוון "הספסל הקבוע " שלנו,הראשון מבין שלושה ספסלים,בתחילת השביל הפונה ל"גן החיות".התיישבנו,ומיד התחלנו בעיסוקים החשוביםלשמם הגענו,כשברקע קולותיהם של הצבועים או התנים מגן החיות הסמוך. לפתע הבחנו באור קטן נדלק ונכבה,וחוזר חלילה.קצת נבהלנו.בן זוגי פלט ברוגז:"שוב המשועממים באים להציץ לזוגות..",ושנינו קמנו מהמקום במבוכה רבה,והתחלנו לצעוד לכיוון היציאה מהגן. לא רחוק מאיתנו,ראינו זוג מוזר:כל אחד מהם עומד על ארבע,מגשש את האדמה,כשהגבר מדליק ומכבה גפרורים,ושניהם משוחחים בכעס רב,ובשלב מסוים מפטיר הגבר:"אי אוף..נשרפתי"... חייכנו,ועזבנו את הגן. כעת ,אחרי שנים רבות,הבנתי:זה היה בי טי ואהובתו,בחיפושיהם אחרי העגיל שאבד!

B T1

New member
הכל אמת לאמיתה, למעט הבדל קטן אחד..

קולות ה"צבועים" לא באו מגן החיות אלא מהספסלים הסמוכים....

למעלה