ארוכים מעולם אחר

odrie

New member
הייתי כה קטנה...

ילדונת עם צמה...
, והוא נשק לצמתי ...נשק לה והסמיק...

superman1234

New member
שרונה, מינהלת יקרה

אני חושב שבאחריותך להזעיק לכאן בדחיפות את אדון קורע ברך. אני חייב לדעת מה יש לו להגיד על החרם של החרדים על טיסות באל על. וישא"ק

שרונהה

New member
סופרמן יקר

זה פורום דמוקרטי ופתוח כל דיכפין יתיי ויכתוב בזמן שיבחר לעצמו אבל אם זה חשוב ודחוף לך אתה יכול לכתוב לו מסר

superman1234

New member
שרונה יקרה-אכן קראתי נכון?

"סופרמן יקר"......???? אני מסמיק ומתרגש....

שרונהה

New member
חחחחח בטח קראת נכון

כל מי שקורא לי "יקרה" יקר לי
וחוצמיזה זוכרת לך חסד נעוריך

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עכשו הצחקתם אותי צחוק שניכם בעיקר כשאני נזכרת ב"חסד" שאת עשית לו..... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

B T1

New member
ספסל בגן האם...../images/Emo6.gif

לפני המון שנים (ועוד קצת) כאשר היינו צעירים מאוד, ואחרי סרט לא היה לאן לקחת את הבנות לחצי שעה חושך, נהגנו ללכת ל"גן האם" הגן כשמו הוא, ולא מאט בנות נהיו אמהות בזכות הביקור במקום. ערב אחד, אחרי הצגה ראשונה בקולנע "אורלי", הלכנו, נער ונערה לגן האם בתקוה למצוא ספסל פנוי למזמוזים. רוב הספסלים כבר היו תפוסים על ידי המקדימים ומכל הכיוונים רק צעקו לנו בלחישה רועמת: לכו מפה, כבר תפוס. כך נדדנו לתוך החושך למעמקי הגן מספסל לספסל, אבל הכל היה תפוס. במקום החשוך ביותר, בקצה הרחוק של הגן, מצאנו ספסל מאט פגום ומתנדנד שלא היה עדיין מאוכלס בשמחה התפרסנו עליו כאשר הילדה שאיתי אומרת: נפל לי העגיל, ואם אאבד אותו, אחותי תהרוג אותי. כאביר מושלם שלפתי קופסת גפרורים מהכיס והדלקתי גפרור אחר גפרור לחפש את האבדה. לאור אחד הגפרורים ראיתי פתאום כתובת על גב הספסל. הקדשתי עוד שלושה גפרורים למטרה וגיליתי שהיה חרוט על גב הספסל הכתובת הבאה: "פה הייתי, לא דפקתי, רק את השמוק שלי גירדתי" חתום ט. הסמקתי עד שורשי שערותי ועמדתי פעור פה עד שהגפרור הגיע לציפורני ונכוותי קלות. הנערה שאלה: אתה ידעת משהו על הכתובת הנ"ל? ולא עזרו כל הסברי שבפעם הראשונה אני רואה את הכתוב ואת הספסל. צירוף המקרים עם החתימה ט. גרם לה לחשוב שאני תושב קבוע או לפחות אורח כבוד על הספסל הזה. אפילו אתם יכולים לעיד, שחרוזים ואני לא הולכים ביחד.

B T1

New member
מהלהט שהיה בי אז...../images/Emo6.gif

כל גן האם היה יכול להשרף

עשב בשערה, קמט בשמלתה...

העגיל הזה מזכיר לי איך ש"אחרי" (סופרמן בשבילך), הייתי מבקשת מ"אהובי" שיעשה לי "בדיקת עשבים" בשיער ובבגדים בטרם העזתי לחזור הביתה....

B T1

New member
חולות....../images/Emo6.gif

פעם "התגלגלנו" על שדה של חמציצים ובמשך שבוע לעסנו את מה שהורדתי מגב הסוודר שלה...

שרונהה

New member
רק תאר לעצמך...

אם בגלל החשיכה ובגלל הלהט הייתם "מתגלגלים" על ענפי סברס בליל קיץ חם...

B T1

New member
מה זה בשבילי להתגלגל על סברס?

כשעליתי ארצה, אכלתי סברס קומפלט עם הקוצים ביחד אחר כך, במשך שבוע הוצאתי את הקוצים מהפה
אני יכול לכתוב ספר על המחדלים שלי...

למעלה