יום כיפור-מלחמה

מיקאלה1

New member
מלחמת יום הכיפורים היינו נשואים 3

חודשים, והבעל שלי שריונר נלחם עד שנפצע, ולא ידענו למי לדאוג הם 3 אחים אחד היה בסיני אחד ברמת הגולן ואחד בחיל הים. תקופה לא קלה אבל היה לנו כח היינו יותר צעירים .

B T1

New member
יום כיפור, זה אסון של ממש...../images/Emo9.gif

אפילו על מלחמה אני כבר לא חושב, רק אוכל ואוכל, קדימה אוכל... (אין לראות בזה עמדה פוליטית, אני רק רעב כל הזמן) עוד יום -יומיים כאלה ואצטרך להצטרף לשומרי מישקל

רק נועה

New member
ביטי - בשבילך צריך היה להמציא את...

שבוע הזלילה האינסופית.הבינלאומי... ואז אולי היית ממלא פיך מים
ןלא פחמימות, שומנים וסוכרים.. הפוך על הפוך..כמו לנערים מתבגרים.. בן שש עשרה הייתי...
ילד הדפקא..

אגל ט ל

New member
פעעעעעעעעם.. כשהייתי ילדה.....

החלטתי שאני צמה. נכנסתי למיטה ונרדמתי. אבל אבוי! כל המאכלים שבעולם (ואז לא הכרתי את גורמה) באו לי בזה אחר זה.. בחלום. קמתי.התרחצתי. התלבשתי. צחצחתי שיניים.. ויאלללה אודרופ. אבל ביטי. זה באמת היה בגיל הדפקא.

B T1

New member
אגל--אני כל הזמן בגיל דפקא...../images/Emo140.gif

אולי זה סימן שעדיין לא התבגרתי ואכילה היא אצלי התחליף לצום

אגל ט ל

New member
../images/Emo6.gifואינשאללה תישאר..בגיל הדפקא

סימן שאתה צעיר ואנחנו - סתם מזדקנים

מיקאלה1

New member
ביטי שב פה עמנו ותקליד כל הזמן

ואז לא תוכל לאכול זה פטנט שהמצאתי.

B T1

New member
מיקא--אף פעם לא אכלתי ליד המקלדת...

(אולי נשנשתי דברים טובים) עכשיו יושב ואוכל ארוחת בוקר דשנה עם מחשבה על ארוחת הצהריים...

מיקאלה1

New member
ביטי זה מה שאמרתי שזו דיאטה חדשנית

להיות ליד המחשב ואז לא אוכלים, נקראתי על ידי הנכדים לרוץ על הדשא ורצינו לקטוף לימון אבל דבורה קטלנית הבריחה אותנו שוב למטה. ביטי שתאכל ותהנה מכל ביס וביס...

LEONA

New member
BT....חייבת לספר לך...

בשרשור למטה(כרגע הוא למטה) חונה שואלת בכותרת אם " אין B12 בקפסולות ?" ולרגע תהיתי מה פתאום היא רוצה אותך בקפסולות
(אני דווקא מעדיפה אותך במצב הצבירה הנוכחי
)

B T1

New member
פורפור--תודה, עליתי כבר לבד...../images/Emo6.gif

לרדת תעזרי לי... יש לי משקל אדם בבית, אבל שמתי אותו בפינה אפלה (ליד הראי)

B T1

New member
LEONA--זה שאלה של העדפה...../images/Emo9.gif

היא הייתה רוצה אותי קטן, קטן, סגור בקופסא קשיחה מכל הכיוונים. קטן יותר ומזיק פחות ובוודאי שלא 12פעמים

רק נועה

New member
הייתי ילדה...

בתחילת השירות הצבאי.. היתיי בלב האירועים ותוצאותיהם.. אפילו לא רוצה להזכר במה שראיתי.

מיקאלה1

New member
נעה בטח חווית חוויות קשות, גם אני

הייתי בת 18 כולה אבל לא התגייסתי - התחתנתי בגיל צעיר.

מיקאלה1

New member
היה לי נורא כיף, היה לי בית משלי

ואהבה בשנה הראשונה עלינו שנינו 10 ק"ג במשקל, גם מנחת וגם מסוג האוכל שידעתי להכין. כשהתחתנתי לא ידעתי להכין חביתה, היה לי רוגע ושקט, וחיים ממש טובים, עבדתי והוא למד ושלוש שנים היינו בלי ילדים אז היה ירח דבש ארוך. היו לנו חברים, והמשפחה שלו גרה גם קרוב. הורי היו בחו"ל בתקופה הזו. אחרי כמה שנים חשבתי שפיספסתי שלא הייתי בצבא. אבל לא הצטערתי על הבחירה.

אגל ט ל

New member
חורף? עכשיו כשאני נזכרת....

זה היה יום חם במיוחד, כפי שבא עלינו בדרך כלל ביום כיפור. יצאנו אל ה"כבוש הראשי", כפי שנהגנו בכל שנה. לראות פנים מוכרות, פגישת ה מ ח ז ו ר י ם הבלתי פורמאלית, כשאת האוירה המיוחדת כל כך הפרה לפתע תנועת משאיות צבאיות. התחילו בגיוס הגברים והשקט נעלם תוך דקות. אני חושבת שמה שזכור לי בתודעה הוא תחושת התוהו ובוהו.

למעלה